ברוכים הבאים לאתר הבית של רועי גליץ. אני מצלם מתוך אהבה גדולה לצילום ולטבע. בתמונותיי, אני משתדל לשקף את השגרתי והיומיומי בצורה מיוחדת ושונה, צורה שתאפשר לכם לראות את העולם כפי שאני רואה אותו, כמקום מדהים ומיוחד. אני נהנה לצלם הכל ובעיקר טבע ופרוייקטים מיוחדים. הצילום מתחיל בדמיון, ממשיך בתזמון מושלם וניצול הזדמנויות, ומתבסס על היכרות מעמיקה של טכניקה, ציוד וידע בצילום. באלה רציתי לשתף אתכם, ובאתר תוכלו למצוא מגוון גדול של מאמרים וטיפים בצילום.

אני חי ונושם את עולם הצילום, יכול לדבר עליו שעות ושואף להעביר את הידע הלאה למספר אנשים רב ככל האפשר. לכן הקמתי את האתר בו אתם צופים, וזו הסיבה שהקמתי את "גליץ בית הספר לצילום" שנחשב היום לאחד מבתי הספר המובילים בארץ. בסניף הראשי שלנו, בבורסה ברמת גן, ובשלוחות ברחבי הארץ הוכשרו ומוכשרים אלפי צלמים, תחת הדרכתם של המרצים הטובים בישראל.

אני המייסד, העורך הראשי והמו"ל של מגזין הצילום של ישראל – קומפוזיציה. מגזין איכותי בו כותבים צלמים מהשורה הראשונה בארץ. "קומפוזיציה" מופץ בחינם באינטרנט מתוך אותו אידיאל של שיתוף תוכן איכותי עם קהילת הצילום והפיכת הצילום לנגיש יותר, מהנה יותר ויצירתי יותר עבור כולנו.

כמו כן, אני מנכ"ל חברת פוטוטבע, המוציאה מאות צלמים בשנה למסעות צילום מרהיבים מסביב לעולם, תוך הגשמת חלומות והשגת צילומים ייחודיים. כל אחד בעל ידע בצילום יכול להצטרף.

 ברצוני להודות למאות אלפי הקוראים באתר, אלפי הסטודנטים לצילום, מאות הצלמים המוכשרים ועשרות המדריכים והכותבים אשר עוזרים בשיפור תחום הצילום בישראל והפיכתו למדהים כפי שהוא כיום.