צילום
גלריות מאמרים קורס צילום הורדות ביוגרפיה
קורס צילום דיגיטלי, סדנאות צילום והרצאות לקבוצות
חדשות בנושאי קורס צילום, תערוכות ועוד

זה מה שהסטודנטים אומרים עלינו

מייקי מור

יסודות הצילום וצילום מתקדם


העולם שלי היה מורכב מעבודה ומשפחה, צילום היה משהו שתמיד נהניתי ממנו אבל היה קשה לי לקרוא לו
ממש תחביב או משהו שגוזל זמן מעבר ללהרים את מצלמת הפוקט ולצלם את הילדים עושים משהו חמוד.
בעידודה של אשתי רכשתי מצלמת
SLR ונרשמתי לקורס יסודות ולאחריו מתקדמים.
אני גאה להגיד שלאחרי הקורסים הללו, צילום הוא חלק חשוב מאד בחיים שלי, אני קורא על צילום, 
מקבל השראה מתמונות ברשת, מעורב בפורומים, מצלם המון.... והכי חשוב נהנה.

בגליץ הצליחו מעבר ללימוד של טכניקה להעביר לי ממש את העולם הזה בצורה מהנה, מקצועית והכי חשוב פתוחה.
נתנו לי זויות של חשיבה אמנותית וצילומית, פידבקים כדי שכל הזמן אשתפר והכי חשוב גרמו לי כל הזמן את ההרגשה
שתמיד אוכל לבוא שוב ולשאול או לעבור שוב שיעור או יציאת שטח כדי לחדד נקודות שחסרו לי.

היה לי פשוט כיף ללמוד, וכמו ילד שנחשף לעולם הזה ( למרות שזה בגיל יחסית מאוחר) אני פשוט צמא לידע ולעסוק בצילום כמה שיותר.
אני חושב שבמקום אחר החוויה הזו הייתה עוברת בצורה אחרת לגמרי.... וזה מה שבגליץ קיבלתי הכי הרבה.... 
פשוט חוויה של צילום שעזרה לי והיכנס לעולם הזה עם הרבה אהבה וביטחון והכי חשוב טכניקה טובה יותר.

היום אני מצלם אפילו את הילדים שלי ואת המשפחה שלי מתוך מחשבה, 
מתכנן פריימים ויוזם כל מיני זויות חדשות.... תכל"ס כל המשפחה שלי ממש שמחה שיצאתי לקורס.
תודה רבה לצוות המדריכים הייתם פשוט אדירים!!!

בייחוד ל:

תומר - שנון, חד מדויק ומאד מאד מקצועי. פתחת לי את הראש ( ולא..... אני לא שם פלאש על המצלמה יותר !!!! )
גלעד - פשוט כיף להתסכל אחרת על העולם, ולמצוא בדברים שמסביבנו יום יום, עולם חדש בפני עצמו.
עודד - גורם לך לחשוב על התוצר הסופי קודם, תודה על הטיפים הקטנים שגורמים לי להסתכל שניה לפני שאני מצלם על הקצוות של התמונה.
רודי - פשוט תמצות של המון אלמנטים בקורס, רודי העביר ספרינט שגרם לי להשתפר ולהעלות את הטכניקה שלי לרמה טובה יותר.

 היה לי כיף, תודה על הכל.

מייקי מור

יגאל סלבין

יסודות הצילום וצילום מתקדם

מחזור אוגוסט א' 2011

אני מנכ"ל של חברה מצליחה מזה 12 שנים....לאחר שנים של עבודה אינטנסיבית , הגיע הזמן שלי לעשות משהו בשביל הנשמה.

הכל התחיל לפני שנה , חגגתי את יום הולדתי ה-33 וקיבלתי מתנה מאשתי המדהימה , קורס צילום בגליץ. תמיד אמרו לי שיש לי תמונות יפות ושיש לי "עין" טובה. התחלתי את קורס היסודות ונשאבתי לעולם מדהים ומטורף מלא הרפתקאות – קורס היסוד היווה עבורי בסיס מעולה להמשך....סיימתי בהנאה רבה ועמוס ידע ואיכויות והחלטנו מרבית מבוגרי היסודות להמשיך ולהתקדם בעולם הצילום ונרשמנו לקורס מתקדם בגליץ.

 

 מי שמגדיר את תהליך הלמידה בגליץ כקורס צילום מתקדם עושה עוול בעיניי...... זהו תהליך משנה חיים. נקודה!

 

גלעד בנארי – מכניס אותך לעולם מטורף ופשוט גורם לך לראות את החיים בצורה שונה מעניינת וייחודית.

תומר יעקבסון – גרם לי להוסיף לצילומים שלי שיקולים ותוספות שלא שמתי לב אליהם לעולם. זה המלח והפלפל של כל פריים!

פליקס לופה – הקפיץ את רמת הצילום שלי. יצר מצב שאני נטמע ברחוב, נושם את האווירה ומתעד את הרחוב ברמה גבוהה.

עודד וגנשטיין – מעצים את עולם הצילום ומביא אותך לחשיבה רחבה יותר, על הכנת כתבות, כתיבה יוצרת. עבודה עם מגזינים, ועושה לך חשק לעבוד בתחום ולהכין כתבות מטורפות על מסעות בעולם...

ארז מרום – צלם מדהים שלקח אותי יד ביד עם טכניקות מדהימות שהקפיצו את רמת הצילום שלי עם צילומי נוף ומאקרו נהדרים.

רודי אלמוג – שבסדנת הצילום שלו כל מסע "הטעימות" המדהים הזה שחוויתי בא לידי ביטוי בצורה מושלמת. כל בניית הפריים, שליטה בעין של הצופה, הולכות עין, מדידות אור, קומפוזיציה, מציאת עניין וסיפור בתמונה. כל אלו מגיעים לשיא בסדנת העירום האומנותית.

 

אין ספק שכל אלו ומדריכים נוספים כמובן, גרמו לי לצלם בצורה נהדרת.... התגובות שאני מקבל היום הינם של צלם מקצועי ....

מעבר לכל המדריכים הכי שווים ואנושיים בארץ ....

מעבר לצוות גליץ הנדיר בנתינה ובאכפתיות שלו, יש לבית הספר יתרונות עצומים שאפשרו לי להתפתח "מעבר" - מקונגרסים מטורפים של צלמים שמוסיפים רבות לרמה האישית מהרצאות  מעולות שמפתחות תהליכי חשיבה ,מטיולי צילום בארץ עם קבוצת אנשים מדהימה במועדון גליץ. ועד לטיולי "פסיכים" לחוץ לארץ שגורמים לך לברך על היום שהתחלת ללמוד צילום בגליץ...ובכלל שנכנסת לעולם הזה......

כפי שציינתי זהו תהליך למידה משנה חיים!

לאחר הביטחון הרב שקבלתי בתחום הצילום החלטתי להצטרף למסע עם "פוטוטבע". לפני מספר ימים חזרתי ממסע אקסטרים בלפלנד! עם חוויות לכל החיים, חברים מדהימים תמונות במגזין בעיתון וחיוך אחד ענק שאי אפשר להסיר...

 

תודה לאל שיש את גליץ בית הספר לצילום!

 

לשאלות

יגאל סלבין 052-5553753

igal-shin@012.net.il

עודד בירן

קורס צילום מתקדם

מחזור אוקטובר ב' 2012

לפני שעברתי קורס מתקדם בבי"ס לצילום "גליץ", כבר היה לי ניסיון של יותר מ-13 שנה בצילום.  אבל אני יכול להגיד בוודאות שעד שעברתי את הקורס, למרות הידע שצברתי, הייתי כבול בשלשלאות בלתי נראות של קיבעון. קורס מתקדמים שינה את הכל!

המבנה של הקורס, שכלל היכרות עם פנים שונים של הצילום, תוך חשיפה להיבטים שהם כל כך קרובים לך כצלם (חובב או מקצועי), אבל שאם לא יראו לך שאתה לא נחשפת אליהם – אתה לעולם לא תדע מה פספסת, הוא מה שהופך אותו לקורס מנצח ולקפיצת מדרגה של כל צלם חובב או מקצועי, גם אם הצלם מצלם רק עם מצלמת פוקט וגם אם הוא מצלם עם ניקון D4.

ההיכרות עם עולם התאורה המעשית, צילומי הטבע, צילומי הרחוב, הצילום הגיאוגרפי וה"צילום מזווית אחרת" פותחים אופקים חדשים גם למי שמצלם כבר שנים רבות ומסייעים להצית עוד יותר את אהבת הצילום של כל מי שהחזיק אי-פעם מצלמה בידיו.

המרצים, שהינם שמות דבר כל אחד בתחומו והידע המקצועי והטכני יחד עם נקודת המבט האומנותית הייחודית של כל אחד ואחד מהם, בשילוב עם יציאות השטח שבהן הידע הזה מועבר לתלמידים הופכים את החוויה הלימודית למעשירה ביותר.

לכל אלה מתווספת האווירה המשפחתית והרגשת אהבת ההוראה של בית הספר, כך שגם שנה לאחר הקורס ניתן עדיין (וגם מרגישים בנוח) לשאול את המורים שאלות טכניות ולקבל תשובות מלומדות ומעמיקות.

לסיכום, אני ממליץ על הקורס הזה לכל מי שעבר את קורס היסודות, ולכל מי שיש ברשותו את הידע המקביל לקורס היסודות ואני חושב, באופן אישי, שהקורס הזה היה יותר חשוב לי ותרם לי יותר מכל מצלמה/עדשה/ציוד עזר שקניתי אי פעם.

 

עודד בירן,

צלם חובב ועורך דין.

ניר פרי

קורס יסודות הצילום

מחזור ספטמבר א' 2010

 

לאחר ביצוע סקר שוק בין מספר בתי ספר התרשמתי מאד לטובה מבית הספר לצילום של רועי גליץ. נרשמתי לקורס ולהלן התרשמותי:

 

מתקנים - משכנו החדש של בית הספר הנו ללא ספק מקום נעים מאד ללמוד בו והוא מאובזר בכל הנדרש לסביבת קורס נעימה ומיועדת ללימוד. הכיתות מצוידות במקרני HD איכותיים מאד, כיסאות נוחים וחדרי הלימוד מרווחים. הכתות ממוזגות ונקיות. יש חנייה בשפע בשעות הערב.

מדריכים - כל המדריכים אשר לימדו בכתה ואלו שליוו את יציאות השטח הפגינו ידע וניסיון מעשי רב ומרשים, אך חשוב מכך - הם יודעים ללמד. לדעת לצלם לא עושה אותך מורה ובנקודה זו כל המדריכים בגליץ ידעו להעביר את החומר בצורה ברורה, סכמטית ומלווה במצגות, תמונות והדגמות (ביציאות לשטח). המדריכים יודעים לשלב בשיעורים הומור חביב ויוצרים עניין רב. נכונים לענות לכל שאלה לפני ואחרי השיעור.

יציאות לשטח - יחס המדריכים/חניכים היה טוב מאד - בערך אחד לארבעה. ההרגשה היא שיש את מי לשאול ואין מצב בו מחכים פרק זמן בלתי סביר על מנת לקבל עזרה. היציאות לשטח הן שעושות את ההבדל האמיתי והדבר בא לידי ביטוי בשיפור משמעותי של היכולות הטכניות ובשיפור הקומפוזיצה.

חומר עיוני - כל השיעורים מועברים עם מצגות אשר נשלחות לאחר השיעור לסטודנט. כמובן שמומלץ לכל אחד לקחת רשמים אישיים שמתאימים לו כתוספת. אני ממליץ לקרוא את המאמרים באתר של גליץ - הדבר מאפשר הבנה מהירה יותר בשיעורים ובכך להפיק מהם יותר.

ניהול - לאוהבי הסדר והדייקנות - זה המקום. השיעורים והיציאות לשטח מתחילים תמיד בזמן. המדריכים מגיעים מוכנים לשיעורים ואין מריחת זמן. תמיד יש קפה וכיבוד קל כלשהו במטבחון והמקום מסודר ונקי. הצוות תמיד נכון לעזור בכל סוגיה.

 

סה"כ - עמדו בכל הציפיות ואף יותר. יישר כח!

 

ניר פרי

nir.per@gmail.com

אלדד פז

קורס יסודות הצילום

מחזור מאי א' 2010

אם היו מבקשים ממני לסכם את חווית הלימוד בביה"ס גליץ ב-16 מילים הייתי אומר: "כל מי שרוצה ללמוד צילום, בין אם לתחביב ובין אם להתפתח מקצועית, חייב ללמוד בביה"ס הזה".

אם היו מבקשים ממני לסכם את חווית הלימוד בביה"ס גליץ במילה אחת, הייתי אומר: "פרפקציוניזם!".

"פרפקציוניזם" - זה הסיפור של ביה"ס. מהאתר המושקע, הזמין, הידידותי והמשתף המון מידע. דרך משפחה חמה של מדריכים מוכשרים שאוהבים את מה שהם עושים ושעיניהם בורקות כשהם מלמדים בכיתה או בשיעור שטח. דרך מבנה השיעורים המאפשר לכל אחד לחזור על כל אחד מהשיעורים מספר אינסופי של פעמים. דרך מגזין הצילום המקצועי והמושקע, דרך ההקפדה על הפרטים הקטנים, בין אם בשיעורים ובין אם במטבח הפתוח, דרך נכונות תמידית לעזור ולייעץ, ומעל לכל - המנכ"ל שמעביר שיעורים בעצמו וחזונו ניכר בכל אספקט בביה"ס.

אני בסך הכל רציתי לשפר קצת את צילומי הלילה שלי וגיליתי עולם מקצועי, מרתק וקסום.
מומלץ בחום רב ובלב שלם.

אלדד פז

נ.ב. נרשמתי לקורס המתקדמים בביה"ס. זו כבר המלצה, לא? :)

בועז זמר

קורס יסודות הצילום

מחזור יולי בוקר 2010

כשקניתי את המצלמה האישית הראשונה שלי בינואר 2010, הייתי בטוח שהיא מקולקלת. התמונות היו מרוחות, מגורענות וחשוכות. קיללתי את החנות, את היצרן וכל שקל שהשקעתי בה. אני סטודנט לעיצוב ובסה"כ רציתי לשפר את איכות התמונות של עבודות ההגשה שלי. באמת שכבר חשבתי למכור את המצלמה...

במהלך שנת הלימודים נתקלתי במאמרים שונים של מורי ביה"ס גליץ ב-YNET, במגזין "קומפוזיציה" ובבלוג של אחד תומר יעקבסון. כל זאת מבלי לדעת על בית הספר וכי כולם קשורים האחד לשני. בתחילת חופשת הלימודים החלטתי שהגיע הזמן – לקנות שוב מצלמה חדשה. ובמחשבה שנייה – קודם לעשות קורס צילום, ואולי אז להצליח לתפעל את הנוכחית. וכך בחיפוש פשוט בגוגל, מצאתי את ביה"ס גליץ, ולאחר קריאה קצרה, כל חלקי הפאזל התחברו לתמונה אחת. כל הדברים הטובים האלו שקראתי בכול מקום – הכול הגיע מאותו מקור ידע!

ההחלטה הייתה מאוד פשוטה. התקשרתי ונרשמתי לקורס. אני מודה שבתחילה הייתי ספקן, אך לאט לאט נבנה בי הביטחון. הקורס הזה הוא פשוט אוצר!

כל השנים האלו אני מסתכל בעינית ולוחץ על כפתור אוטומטי, לא מודע לעולם ומלואו שמסתתר לו שם בתוך המצלמה.

הקורס בנוי בשלבים, החל מהבנת מושגים בסיסית וקומפוזיציה ועד טכניקות צילום מתקדמות; לרבות צילומי נוף, חיות, פורטרטים וצילומי לילה. תוך כדי הקורס גם התוודעתי לתוכנה המצוינת Adobe Lightroom, שסוקרה אף היא בקורס לצד עוד כלי מחשוב יעילים (כולל פוטושופ). אין מספיק מילים כדי לתאר את האווירה הטובה בקורס, את הצוות המקצועי והאדיב ואת תנאי הלימוד. במיוחד כעת, שביה"ס עבר למשכנו החדש, ועכשיו הוא עוד יותר מאובזר ומשוכלל מתמיד (ולא נשכח את המטבח המצויד בשפע.)

 

ועכשיו משהסתיים הקורס, חזרתי לנקודת ההתחלה – אני שוב חושב למכור את המצלמה!

ורק כי עכשיו אני יודע לקרוא מפרט של מצלמה מקצועית, לבחור עדשות ופלאש חיצוני, ועוד אביזרים נלווים שימושיים רבים. ומנגד עומד הרצון להשקיע את התקציב בקורס ההמשך, כי הגיע הזמן להודות – בזכות ביה"ס התמכרתי לעולם הצילום...

 

לא נותר לי אלא לומר - אני ממליץ לכולם בחום רב על הקורס!

לעניות דעתי, כל בעל מצלמה חייב לעצמו ללמוד ולהכיר לפחות את הבסיס לצילום ולתפעול המצלמה. ובבית הספר גליץ המרצים לא יתנו לכם לצאת לפני שהם בטוחים שרכשתם את הידע הזה. ולא משנה איזו מצלמה יש לכם, אתם לא תאמינו מה אפשר לעשות גם עם מצלמת כיס פשוטה.  היכונו להפתיע את עצמכם.

 

תודה לרועי,  גדי, תומר, זיו, יובל, נתן, רני ומקס שחלקו איתי את הידע והניסיון שלהם, וכמובן תודה גם למיטל.

 

(למי שמעוניין, אפשר להתרשם מתהליך הלמידה בתמונות שצילמתי במשך הקורס באלבום הפייסבוק שלי.)

 

בועז זמר

עומר רגב

קורס יסודות הצילום

מחזור אפריל ב' 2010

מה אפשר לא לומר על הקורס ועל צוות ההדרכה של רועי גליץ?

 

אבל נתחיל מההתחלה...

מאז שאני מכיר את עצמי אהבתי לצלם. אומנם ממש לא באופן מקצועי ובהתחלה גם לא חובבן, אלא פשוט הנאה נטו.

בשנים האחרונות, חפשתי תחביב מענין ובמקרה המשפחה קנתה לי מצלמת ניקון מקצועית. במקרה לחלוטין... התחלתי לצלם.

כל כך נהניתי.. שצלמתי בשנה הראשונה מאות אלפי תמונות ובלי לסנן או לדעת מה נחשב צילום טוב, צילום מעולה, צילום איכותי או צילום מקצועי לצורך הענין. פשוט צלמתי וצלמתי עד שהרגליים כאבו לי..

לאחר שנה וקצת, ראיתי שאני מקבל פידבקים חיוביים מחברים, משפחה והעבודה והחלטתי שאם כנראה כמה אנשים אומרים שיש לי את זה, אז אולי יש לי את זה..? ..

החלטתי ללכת ולהבין מה אני בדיוק עושה. אני מצלם אבל עכשיו אני צריך להבין איך באמת לצלם ולא לצלם כל הזמן על אוטומטי. מה עוד, נכנסתי להמון פורומים וראיתי שלאנשים שמצלמים עם אותו דגם מצלמה שלי (ניקון D80) יוצאים צילומים הרבה יותר חיים וצבעוניים משלי. ויש צילומים שצלמנו והם באותה נקודה ובאותו זוית ויצאו שונים... שלי יצאו "חיוורים" בעוד שלאחרים, יצאו מלאי חיים.

זהו! החלטתי ללכת ללמוד צילום!

אומנם רק את הקורס ההתחלתי אבל אני חייב להתחיל באיזו שהיא נקודה. חפשתי הרבה מאוד ברשת, בפורומים, מודעות עיתונים ועוד. לאחר חיפושים וריכוז חומר של כמה חודשים (מה לעשות? אני די בררן), מצאתי לנכון כי מכל בתי הספר ללימוד, בית הספר של רועי גליץ, בלט באופן משמעותי.

ואני לא מדבר מבחינת המחיר. המחיר כמעט אצל כולם זהה. הפרש של 100 לכאן או לכאן לא משמעותי כשאתה מחפש משהו טוב ומקצועי (תסכימו איתי, לא?).

 

אני מדבר על רמה!

אני מדבר על תוכן לימודי עשיר ומקצועי!

אני מדבר על צוות הדרכה ולימוד מהשורה הראשונה!

 

אמנם אני לא מבוגר מאוד (רק 34) אבל בחיי עברתי לא מעט קורסים, לימודי אקדמיה ועוד ואני יודע להבדיל בין הדרכה טובה, הדרכה מקצועית והדרכה של פרופסורים (שלרב יודעים חומר ולא יודעים להעביר את החומר). כאן מדובר על צוות הדרכה מיומן, אדיב מקצועי בכל הרמות.

מה שמייחד את צוות ההדרכה של בית הספר של רועי גליץ, הוא שיש רוטציה בין המדריכים. כלומר, כל שיעור (כמעט) יש מדריך אחר ובכך, הסטודנטים יכולים להתרשם ולהתחבר כל פעם למשהו אחר. שיטות הדרכה שונות ומגוונות ואני חושב שזו אחת התכונות החזקות של בית הספר ותורם המון לידע הסטודנטים.

בקורס יסודות הצילום, למדתי בדיוק מה אני עושה. איך אני מצלם. מה זה צמצם, תריס, ISO, זויות צילום, איך לצלם אובייקטים בתנועה, בצל, פורטרטים ועוד.(כמובן שמכל דבר קצת, בכל זאת זה קורס יסודות ולא מתקדמים. ויש לרועי את כל הקורסים..).

 

ובלי לדבר יותר מדי...

אני ממליץ בחום על בית הספר. על רועי שהעביר את השיעור הראשון ומבחינתי החשוב ביותר בהבנת מושגי היסוד של הצילום, על צוות ההדרכה שלו ועל התכנים המגוונים.

מאז סיום הקורס שנהננו מאוד ממנו, פתחתי אף קבוצת צילום בו נפגשים כמה חברים מהמחזור כל כמה זמן ויוצאים לצלם בכל מקום בארץ. ממש כיף.

 

והכל תודות לרועי ולבית הספר לצילום של גליץ.

תודה רבה רועי וצוות ההדרכה ואני מקווה שבעתיד הקרוב, אוכל להמשיך לקורס המתקדמים :)

 

שתהיה שנה טובה לכולם,

 

עומר רגב
romer@netvision.net.il

http://omerregev.com

דידי דבוש

צילום מתקדם שלב א' וצילום מתקדם שלב ב'

מחזור נובמבר 2009

הגעתי לבית הספר בעקבות מתנה שקיבלתי אחרי שנים רבות בהם אני מצלם, עוד מהימים בהם ישבתי בחדר חושך ופיתחתי תמונות בעצמי, חשבתי שאני יודע כבר הכל.
התחלתי בקורס מתקדם שהיה פשוט מעולה, נחשפתי לשיטות שונות, ראיה חדשה ותפיסת צילום מעניינת שהועברה ע"י מורים וצלמים מהטובים בארץ ובעולם.
בעקבות הקורס החלטתי להמשיך לקורס מתקדם ב' הקורס הנ"ל הוא חוויה מעצימה ומשלימה לקורס המתקדם, בקורס הזה מתקיימים מפגשים בקבוצות קטנות עם צלמים מהשורה הראשונה, סדנאות וימי צילום וחשוב מהכל, פרויקט שמלווה ע"י מדריך מעולה, כל אלה נתנו לי כיוון וחידדו את צורת החשיבה שלי על צילום בכלל.
מאז הקורסים התחלתי לצלם אחרת, השוואה בין צילומים של לפני ואחרי הבהירו לי את גודל השינוי והבגרות המקצועית שקיבלתי מצוות בית הספר.
קצת על בית הספר: לא מדובר במוסד אקדמי מרוחק ומנוכר, כאן צוות המדריכים נוגע בכל האספקטים שחשובים לצלם מתחיל או מתקדם, במהלך כל התקופה שאלתי שאלות בכל נושא וקיבלתי תשובות מעמיקות ועם המון סבלנות ורצון לעזור. היופי בצוות הוא הליווי והרמה החברית בה מתנהלים הדברים, בנוסף לרמה מקצועית ועזרה בהתפתחות אישית.

בעזרת הצוות ומאז סיום הקורס פרסמתי שתי כתבות ואני מרגיש בטחון מלא ביכולות שקיבלתי!
-
אני ממליץ בחום על המסלול שעשיתי לכל מי שמעוניין ללמוד צילום ומתעניין במפגש עם מגוון אחב של נושאים וצלמים וכל זה בצורה מרתקת ופרקטית -  אשמח לענות על שאלות, להסביר או להמליץ בכל עת

דידי
dididaboush@gmail.com

יובל פדר

קורס יסודות הצילום

מחזור פברואר 2008

תמיד אמרו לי שיש לי תמונות מאוד טובות, אך לא הבנתי מהן תמונות טובות עד שלא סיימתי את הקורס הבסיסי. לאחר ההרשמה לקורס הבסיסי, מיד נשאבתי לעולם הטכני של הצילום שלא היה לי מושג לגביו ותמיד חששתי מפניו. הכל פתאום התברר והובהר, החומר הועבר בצורה מעולה ומובנת. ימי הצילום בשטח עם מיטב המדריכים תרמו רבות להבנה ומכמות ואיכות המדריכים היה ברור שרועי לא מתפשר על איכות ודאגה שהחניכים יישמו את החומר שהועבר בכיתה. רועי התברר לא רק כבחור טוב, אלא כמדריך משכמו ומעלה. גם שנה וחצי אחרי הקורס אני עדיין שומר על קשר עם בית הספר והמדריכים.

הקורס הקנה לי את כל הידע הדרוש בכדי למנף את עולם הצילום שלי ולשעוט קדימה.

מומלץ בחום!

יובל פדר

אפרת מני

קורס יסודות הצילום

מחזור אוקטובר 08'

 ולמרות שכבר אמרתי מה אני חושבת על הקורס חשוב לי שוב להגיד- כשאמרתי שזה הדבר הכי טוב שעשיתי מזה הרבה זמן- התכוונתי לזה בשיא הרצינות.

אני יודעת שיש לי עוד הרבה מה ללימוד ועוד הרבה הרבה מה לשפר ואני יודעת שעוד לא ממש תפסתי את הכל ... אבל נהנתי וכמו שאמרתי זה הרבה בזכותך ושאר הצוות - המדריכים האחרים. "החומר" האנושי המעולה והמקסים הזה הפך את הכל לכל כך כייף.

היחס החם והאכפתיות הופכת את הכל לאישי ולכן זה כל כך מוצלח.

 אני כבר המלצתי לכל מי שאני מכירה ואני יודעת שכמה מהם עוד ירשמו.- זה רק עניין של זמן.

 

מה שאני מנסה להגיד זה בסך הכל - תודה שהפכת / ם את השבועות האחרונים שלי למשהו מעניין כפיי וממכר :)

אז תודה ענקית

וב"ה נתראה בקרוב

 

תודה תודה תודה

אפרת

מוטי גרוס

יסודות הצילום, מתקדם ותאורה

מחזור אוגוסט 2009

שלום לכולם...

 

הגעתי לביה"ס של גליץ תוך חיפוש קורסים לצילום... עברתי תקופה קשה, ורציתי משהו שירגיע אותי, וחשבתי, למה לא צילום? היה לי רקע צילומי לפני זה וגם חשבתי את עצמי לצלם די טוב.. בשיחה ראשונית עם רועי, משהו בקולו גרם לי לענות לו בחיובי.. האכפתיות שלו, הירידה לפרטים איזה מצלמה אני משתמש, מה אני רוצה לקנות, לשם מה אני רוצה לעבור קורס צילום.

הגעתי לביה"ס לקורס יסודות הצילום, ובשיעור הראשון, הבנתי, כמה שלא הבנתי לפני זה על צילום. כמה דברים לא עשיתי נכון, ועד לאן אני יכול להשתפר. הקורס היה ענייני, אינטנסיבי, עם מדריכים מקצועיים, שמתעניינים במה שאתה עושה, ולכוון את הסטודנט לדרך הנכונה בצילום.. תוך ניסיון שמירה על היצירתיות של כל סטודנט. אני יכול להגיד, שקורס היסודות פתח בפני שוב את עולם הצילום, אך ברמה הרבה, הרבה יותר מקצועית ממה שעשיתי לפני זה.

ייתכן ובתי ספר אחרים נותנים את אותה הרגשה.. אך ראיתי את רועי בפעולה, את האהדה שהוא רוכש לסטודנטים , ואת האהדה שהם רוכשים לו, ולמדריכיו (שדרך אגב, רועי לא חוסך בכלום, מביא את המדריכים הטובים ביותר בארץ בצילום לבית הספר).

וכדי להראות לכם שזה לא סתם, המשכתי לקורס צילום מתקדם – שהיה מ ד ה י ם !!! בנוי במיוחד כדי לעזור לצלם המתפתח למצוא את הזהות הצילומית שלו. מכל אחד מהמדריכים למדתי משהו. יצירתיות, תאורה, הסתכלות, טכניקות וכו'.

היום אני בקורס תאורה מעשית.. עם אחד המדריכים טובים ביותר שראיתי בתחום.. מביא לנו פרספקטיבה חדשה על כל הנושא של שימוש בתאורה חיצונית.. הבנה יותר מעמיקה של אור וצל..

אני יכול להגיד לכם, שאני מתכונן להמשיך עם בית הספר גליץ.. .. כדי להתפתח.. להנות.. ולגלות דברים חדשים, עולמות חדשים ולעשות את זה בסביבה שלא משנה מה יהיה.. תמיד יהיה שם מדריך איכפתי שיעשה את הכל לסייע לך. אתה לא סתם "סטודנט" בביה"ס גליץ.. אתה חלק ממשפחה.

 

המשך ככה רועי ומדריכיו..

 

ד"ר מוטי גרוס

חברת מודלים אסטרטגים

יעוץ כלכלי עסקי

מוטי פישר

קורס יסודות הצילום

מחזור נובמבר א' 08'

לרועי שלום רב !

ראשית ברצוני להודות לך ולכל המדריכים אשר ליוו אותנו במהלך הקורס הן בשטח והן בכיתה.

חשוב לציין ומציין אני זאת בעונג, שהבחירה בביה"ס שלך אצלי,היתה אקראית, קראתי באינטרנט על קורסים רבים ושונים עם סיגנונות רבים, משום מה בחרתי בשלך,מצאתי בדיעבד שביה"ס שלך מכנס תחת כנפיו את מיטב המדריכים המורים בתחומים השונים,אנשים מהשורה הראשונה כל אחד יכול להתפאר בעשייתו, אך יחד עם זאת יש לכם את הכשרון והאהבה להעניק ולהעביר את הידע והניסיון האדיר הזה לאחרים על כך זכינו אנו התלמידים.

גם אלה אשר גיששו בין אי בהירות בנושא הצילום האם זה מעניין האם ארצה זאת כתחביב או כמקצוע, בכולנו הצלחתם להבעיר את אש ואהבת הצילום תודתי לכל המדריכים כולל אדם שעל הפוטושופ אלון שעל הטבע ודים על היסודות והנוף ועוד מי ששכחתי מבקש אני סליחה, חשוב גם לציין את הערך המוסף של מפגש עם בכירי הצלמים שנערך בבית ציוני אמריקה ועל מפגשים נוספים בהם הינך מבקש לצרף ולעניין אותנו.

תודה על הכל ובעיקר על הדרך המקצועי משולב עם נועם הליכות חיוך עזרה תמיד יישר כוח.

 

ממני החניך 

מוטי פישר 

מחזור 11/2008

מיכל יחזקאל

הרצאות צילום באנגלית IWC

פברואר 2009

Hi there dear Roie,

 

I wanted to thank you once again for the excellent lecture which you presented to the ladies of the IWC.

 

You were wonderful!  Your words flowed so smoothly like a running stream at a shutter speed of 1/125  , whilst sheeding light on the technicalities of photographery using

an  F 4 stop aperture of  knowledge. Your ISO to the ladies was nothing less than 100 !!!

 

Looking forward to our next photography lesson on March 25th, which I am sure will be "composed" wonderfully!

 

Michal

ג'טה ליכטמן

קורס יסודות הצילום

מחזור אפריל 2009 בירושלים

כחובבנית צילום שמאוד אוהבת לצלם חויות למיניהם, אם זה טיולים, רכיבות ואירועים משפחתיים הרגשתי שמאוד חסר לי הידע הבסיסי בצילום, כגון:

צמצם, תריס, חשיפה, עומק שדה עליהם שמעתי אך לא ידעתי לעשות בהם שימוש מלבד השימוש ב- M ( (Manual

החלטתי לקחת קורס צילום על מנת לשפר את רמת צילומי. עשיתי חיפוש באינטרנט ל- "לימודי צילום" וקיבלתי מספר מקומות בהם ניתן ללמוד.

נכנסתי לאתר אתר, אולם כשהגעתי לאתר Galitz והתבוננתי בגלריות זה פשוט היה "וואו" עבורי. החלטתי שזה המקום בו אני רוצה לקחת את "קורס יסודות הצילום" על מנת לקבל את הכלים שישפרו את רמת הצילום אליה שאפתי להגיע. כיום, לאחר שסיימתי את הקורס וקיבלתי את הכלים הנחוצים שחסרו לי נוצר בי עוד יותר התלהבות, אהבה ומשיכה לצילום!!

 

אני רוצה להודות מקרב לב ל:

לקובי הראתי - המדריך!! על השאלת הציוד, הידע, הסבלנותהכלים שהעניק על מנת להגיע לרמות צילום גבוהות יותר משהיו לי לפני הקורס!!

לתומר יעקבסון על השיעורים המעניינים וכיפיים שהעביר.

למקסים גולובנוב שהתנדב להגיע ולעזור בצילומי שטח, ועל השאלת ציודו.

וכמובן לרועי גליץ!!! על ההמלצות, השיעור המהנה והמרתק שמאוד נהניתי!! חבל רק שזה היה השיעור היחיד Description: Description: http://mail.yimg.com/a/i/mesg/tsmileys2/04.gif

 

ולסיום, "גליץ" הוא בית הספר לצילום עליו ממליצה אני בחום רב לכל אחת ואחד המעוניין/נת ללמוד צילום!

באהבה רבה,

ג'טה ליכטמן - ירושלים.

רוית אברם

קורס יסודות הצילום

מחזור ספטמבר 2008

הנני מורה לחינוך מיוחד אשר עובדת עם תלמידים על רצף האוטיזם.

בשנה זו, תשס"ט, יצאתי לשנת שבתון ובחרתי ללמוד קורסים מתחומים שונים כאשר מטרתי הייתה לשלב בין עניין לישימות. קורס יסודות הצילום ב"ביה"ס לצילום- גליץ" משך את תשומת לבי כקורס מקצועי בתחום שעניין אותי ולכן נרשמתי אליו. הקורס הקנה לי ידע תיאורטי נרחב בצילום וכן ידע יישומי.

הקורס התחלק למפגשים בכיתת הלימוד אשר הקנו לנו את הידע התיאורטי ולמפגשי צילום מעשיים באתרים שונים. לאחר כל יום צילום ערכנו מפגשים בהם נערכה ביקורת עבודות לצילומים שהבאנו מהשטח הן על-ידי המדריכים והן על-ידי העמיתים לקורס.

צוות ביה"ס הינו איכותי הן בתחום המקצועי והן בהעברת החומר בצורה מאורגנת והדרגתית תוך שילוב הביצוע בפועל באתרים השונים.

אני,באופן אישי נהניתי מאוד מקורס זה. ידע זה משמש אותי הן בצילום משפחתי, הן בצילומי נוף להנאתי ובנוסף אשתמש בידע אותו צברתי בקורס זה לעבודתי בביה"ס ובכיתה בהכנת מצגות וכאמצעי לתיעוד תהליכי למידה, שאנו מבצעים עם תלמידינו במהלך שנת הלימודים.

 

בברכה,

רוית אברם

עידן ויינשטיין

קורס יסודות הצילום

מחזור דצמבר 2008

זה מתחיל מהאתר, אליו הגעתי לגמרי במקרה בחיפוש אחרי מידע בנושא צילום.  

באתר אוסף של מאמרים שונים הכתובים בעניין רב ובמקצועיות רבה ומלאים במידע שימושי  שבהחלט היה טוב להתחיל בו.

ואז,

מה עכשיו? אז למדתי הרבה מהמאמרים, השאלה איך מיישמים?

אז זה מגיע אל הקורס עצמו ואל המדריך רועי גליץ, אחרי כמה מיילים: שאלות לגבי הקורס, המון הבטחה לעזרה אישית לי ככבד שמיעה- שגם קיבלה כיסוי ,ועוד המון עזרה לגבי רכישת ציוד, כל זה עוד לפני שהתחיל הקורס.

והקורס עצמו- הקורס הבסיסי , אכן הוסיף עוד המון לידע, במיוחד  התרגול ביציאה לשטח וכן ההסברים "על אמת" על המצלמה, מרועי אישית ומהמדריכים השונים של הביה"ס (שהם מדריכים מצויינים אחד אחד)...

והיום מה הלאה?

קודם כל- כאשר מסתיים הקורס- זה לא באמת נגמר. לכל קבוצה יש דף קשר עם תקווה שכקבוצה התלמידים ימשיכו להיפגש ולתרגל, וכן להעלות תמונות לאתר הקבוצה (בפייס בוק) לביקורת החברים, כולל עידכונים מהביה"ס בנושא פעילויות בצילום, כנסים בנושא צילום שמתקיימים אחת לרבעון ותחרויות בארץ בנושא צילום.

בנוסף, מדי חודש  מתפרסם עיתון קומפוזיציה- עיתון איכותי בעברית ברמה בינלאומית בתחום הצילום מבית היוצר של הביה"ס.

ואני אישית , עם הידע הרב שצברתי ועדין ממשיך לצבור, אין ספק שבעתיד אמשיך לקורסים הנוספים הקיימים בביה"ס גליץ, בכדי להכנס לעומק בכל נושא שמעניין אותי בתחום הצילום, ויש הרבה (:

עידן ויינשטיין

קרן יצחק

קורס יסודות הצילום

מחזור פברואר א' 2009

הקורס הקנה לי את יסודות הצילום הדיגיטלי החל מההיסטוריה של הצילום, מבנה ותפעול המצלמה ועד לפיתוח יכולות וסגנון אישי בצילום.

המרצים הם צלמים מקצועיים עם ניסיון של שנים בתחום הצילום ומוכנים לשתף את הסטודנטים בידע, ניסיון עשיר ו"סודות" מקצועיים.

צילומי החוץ נערכים בהדרכה כמעט צמודה ומקנים לסטודנט ניסיון בהתמודדות מעשית בצילום תוך כדי תרגול קומפוזיציה, צילום פורטרט, צילום לילה, צילום רחוב וכו'

לאחר צילומי החוץ נערכים שיעורי ביקורת עבודות אישיות שבהם לומדים הסטודנטים לפתח ביקורתיות והבנה ביקורתית.

הקורס מומלץ מאוד גם לצלמים חובבים ואוהבי צילום שרוצים לפתח את היכולות שלהם וגם למי שבוחר בצילום כמקצוע.

קרן

שיר תדמור

קורס יסודות הצילום

מחזור ינואר ב' 2009

רועי, תודה רבה על קורס מדהים ומהנה ביותר.

נהנתי מכל שניה ואני מאוד שמחה שהצטרפתי לקורס. גם אתה כמובן תרמת לכך (:

זה פשוט מדהים להסתכל על תמונות שלי מלפני ה25.1 ועל התמונות שאחרי ה2.3 ולראות את ההבדל :)

 

תודה רבה רבה רבה

שיר :)

אורטל אליהו

קורס יסודות הצילום

מחזור אפריל 09' בסניף ירושלים

לקורס של רועי הגעתי כמובן בגלל התמונות המדהימות של רועי, וכצפוי לא התאכזבתי.

חוץ מהמקצועיות הרבה של המדריכים בקורס, מה שהכי בלט זה האהבה הגדולה והחיבור של כל אחד מהם לעולם הצילום.

וזה גם הדבר העיקרי שקיבלתי מהקורס - השראה - לצלם סתם בשביל הכיף, בקצב שלי ובזמן שלי. שאת זה אמנם עשיתי גם לפני אבל עכשיו קבלתי את הכלים לעלות את הצילום שלי לרמות אחרות.

וכמה מילים על הקורס בירושלים - שלו חיכיתי 3 חודשים!!! - זכיתי להכיר אחלה חבר'ה שהיה פשוט חוויה לצלם איתם ובעיקר המדריך קובי- שלא חסך במילים טובות ובעיקר בטיפים מעולים שאותם חילק מהידע האישי העצום שלו.

בשורה התחתונה נהנתי מכל רגע, ויצאתי עם טעם של עוד.. טוב שיש קורסי המשך...

 

הוד נגב אליעז

קורס יסודות הצילום וצילום מתקדם

מחזור ינואר א' 2009

זכיתי ללמוד בגליץ ביה"ס לצילום במסגרת הקורסים יסודות הצילום  ובקורס צילום למתקדמים המאלף שבעצם מורכב ממקבץ  מיני קורסים מתומצתים : סטודיו, רחוב, מאקרו וחשיבה יצירתית בצילום. כל אחד מהם תרם המון וריתק בעיקר משום שהמדריכים הנם צלמים מן השורה הראשונה בארץ ומעבירים את השיעורים באהבה ומקצועיות חסרי תקדים.

רועי גליץ  הקים בי"ס למופת - אם תתנסו תראו שביה"ס פועל מתוך אנרציה להעביר את תורת ההקלקה בצורה המקצועית והמעניינת ביותר שיש וזאת אני אומר לאחר היחשפות לתכנים ומבני קורסים מקבילים במקומות אחרים כולל לימודים אקדמיים שלי עצמי.

הנה, תוך שאני בוגר גליץ ביה"ס לצילום זכיתי לעלות לגמר בתחרות צילום  ארצית של עמותת אור ירוק ו-4 תמונות שלי הוצגו בגמר מתוך 40 בסה"כ. ההכוונה הטכנית, חשיפה לכווני יצירה בצילום ותפיסת העולם של כל מורה בביה"ס יחד שולבו ככוח מנצח לזכות ב 2 פרסים מתוך עשרת הזוכים באותה תחרות.

אז זו הזדמנות חוזרת לאמר תודה לרועי ולחבריו , תודה.

הוד

יונית איל

קורס יסודות הצילום

מחזור מרץ ב' 2009

רועי,

ברצוני להודות על חוויה מדהימה שעברתי אצלכם בבי"ס לצילום- קורס למתחילים. עד לקורס זה הצילום היה מבחינתי רק אהבה גדולה, אך לא ידעתי בדיוק כיצד לצלם את הדברים שכל כך אהבתי.

הקורס נתן לי כלים להנציח את הדברים היפים בעיניי ולבטא את האהבה שלי באמצעות צילום.

השיטה המיוחדת שלימדת, היחס האישי שנתתם העצימה אף יותר את החוויה.

על כך,ועוד רבות, אני מאד מודה לכם. אני סמוכה ובטוחה שאמשיך גם בקורסים נוספים ואשאר בקשר.

יונית איל

ישעיה דינרשטיין

קורס יסודות הצילום

מחזור אפריל 2009 בירושלים

אני צילמתי 7 שנים בלי קורס צילום וכשסיימתי את השרות הצבאי אמרתי לעצמי שאני חייב לקחת קורס בצילום. אז ביררתי אצל איזה צלם שאני מכיר איפה אפשר ללמוד צילום והוא המליץ על בית ספר לצילום רועי גליץ. ישר נירשמתי לקורס צילום בסיסי הגעתי לקורס בירושלים עם המדריך מספר אחד קובי הראתי.

אני בטוח ב 100% שבבית בספר לצילום גליץ תמצאו רק מדריכים תותחים אחד אחד, זו המומחיות של בית ספר גליץ.

אני מכיר את קובי לפני הקורס צילום וזה המדריך באמת מספר אחד, כל מי שמכיר אותו או את התמונות שלו בוודאי יסכים.

הקורס נתן לי כלים בצילום ודברים שידעתי שאפשר לעשות ולא הרגשתי שצריך אותם. הקורס הכווין  אותי למה אני רוצה לעסוק בחיים – בצילום. לכן אני ממשיך ללמוד תואר בצילום.

מה בעצם לומדים בקורס?

דבר ראשון - איך לאהוב צילום זה כלל ראשון בצילום או בכל דבר. בהתחלה צילום זה מאוד קשה להתחיל בעצם לצלם כי יש מגוון רחב של תחומים בצילום, הצילומים לא יוצאים כל כך טוב בהתחלה ואז זה מאוד מאכזב ופוגע בביטחון עצמי אז קורס צילום זה מה שאתם צריכים.

דבר שני - איך לצלם - מה בעצם אני צריך לעשות, כלומר איך להוציא תמונות מוצלחות. לומדים איך בעצם עובדת המצלמה, לומדים להכיר את המצלמה טוב מאוד ואת היכולת של המצלמה. בוגרי הקורס יצאו עם ידע בצילום ועם ביטחון עצמי גבוה בצילום.

דבר שלישי - איך לקבל ביקורת על תמונות ואיך לתת ביקורות לצלמים אחרים מבלי להיפגע מהביקורת וכמובן גם ביקורת עצמית. רוב אנשים חושבים שהם יודעים הכל ולכן צריכים ללמוד לתת ביקורות ולקבל ביקורת.

זה המקום לבוא וללמוד צילום ולאהוב לצלם.

תודה מקרב לב לבית הספר גליץ על הזכות להכיר אותו ואת המדריכים וללמוד מהם, כי לא חסר מה אפשר ללמוד מהם.

 

ישעיה דינרשטיין

מיתר תבל

קורס יסודות הצילום

מחזור ינואר ב' 2009

הקורס הבסיסי נותן את הדחיפה הראשונה לעולם הצילום. מושגים שהיו עשויים להפחיד רבים (או לפחות אותי) הפכו לברורים ולחלק בלתי נפרד מחווית הצילום. המורים נפלאים, וגם חודשים לאחר סיום הקורס הם דואגים לשמור על קשר, להביע עניין ולתת פידבק על הצילומים החדשים.

מומלץ בחום לכל ה"אוטומטיים" שרוצים להפוך את העסק לקצת יותר מקצועי.

מיתר

אייל זוהר

קורס יסודות הצילום

מחזור נובמבר 2008

הגעתי לקורס עם ידע בסיסי בצילום, ולמרות זאת למדתי המון. השיעורים והגיחות אל השטח היו מעניינים מאוד.

הקורס בנוי בצורה מקצועית, תוך מתן דגש על כל האספקטים הדרושים על מנת להגיע לרמת טובה של צילום.

האוירה היתה נעימה וכייפית.

אייל

ג'וש גרניט

קורס יסודות הצילום

מחזור יוני 2008

אל הקורס של גליץ הגעתי לאחר טיול של חודשיים בדרא"מ עם מצלמה דמויית SLR. לפני הטיול קראתי ספרי צילום, אך למרות זאת ולמרות ההתנסות בטיול, הייתה לי הרגשה שחסר לי ידע. את הידע הזה השלמתי בקורס של גליץ. בכל שיעור היה משהו חדש שלמדתי, שהוסיף למה שכבר ידעתי וסגר "פינות" כמו שצריך.

בנוסף, הקורס עוסק במגוון נושאים שלא הכרתי (פורטרטים, צילומי שקיעה וכו'), ובונה בכל תחום את היסודות הדרושים בצורה הטובה ביותר.

היציאות לשטח מלמדות מאוד (אין כמו להתנסות בפרקטיקה) כמו גם הביקורת בשיעור שאחרי. צוות המדריכים שמלווה את היציאות לשטח קשוב, מקצועי, נכון ללמד ולהעשיר את הידע של הסטודנטים.

 

ג'וש

קים דרמון

קורס יסודות הצילום

מחזור יוני 2009

על בית הספר שמעתי במקרה דרך בוגר בית הספר יום אחד בצבא, והחלטתי לנסות.

כמובן שבדקתי את כל הפרטים באתר המושקע, המקיף והמעניין של בית הספר, ואימתתי זאת טלפונית.

הגעתי לקורס ללא ידע מוקדם בצילום, אך עם אהבה ורצון ללמוד ולהתפתח, וכמובן שלא התאכזבתי. המדריכים המקצועיים, האווירה, ההשקעה בכל אחד, התכנים והידע הרחב שמועבר בקורס, גרמו לכל יום ראשון בשבוע להיות הרפתקה חדשה בעולם הצילום. בזכות הקורס רכשתי את הביטחון לצאת ולצלם הכל.

הקורס למתחילים, בין שאר עשרות התכנים המועברים בו, מלמד אותך לדעת לקבל ביקורות על העבודות שלך, ולתת כאלה בחזרה, זהו כלי חשוב מאוד להתפתחות בתחום הצילום. אין צורך לומר שכל צילום שטח היה חוויה מיוחדת ומהנה ביותר. 

אוכל רק לומר שבכל קורס בבית הספר ההתפתחות האישית והמקצועית מובטחת, ואני בטוחה שארשם לאחד מהקורסים המתקדמים!

בית ספר גליץ לצילום, על כל מדריכיו הנהדרים ענה לי על כל הציפיות ואף מלווה אותי גם לאחר סוף הקורס.

אז אם ברצונכם להרחיב את האופקים ולהשתפר בצילום, בית ספר גליץ הוא המקום!

 

המון המון תודה,

קים דרמון

שירה רשף

קורס צילום מתקדם

מחזור מאי 2009

סיימתי לא מזמן קורס צילום מתקדם. תמיד התעניינתי בצילום ולקורס הזה הגעתי כמתנת יומולדת מבעלי (שרשם אותי בהפתעה). הגעתי עם מצלמת דמוי SLR ומאז הקורס שידרגתי את מצלמתי למצלמת SLR וכל העניין הזה מאוד מלהיב אותי.

אז ככה...השיעורים התיאורטיים מעניינים נורא, יש צוות הדרכה רציני ומקצועי, כל אחד מומחה בתחומו. מעבר למקצועיות המדריכים  נורא נחמדים, קשובים והחומר שהם מעבירים מלא תוכן ומעניין.

כשיוצאים לשטח במסגרת הקורס החוויה מאוד כיפית ומהנה, הלוקיישנים מענייינים, ולחיזוקים של המדריך שתמיד מצטרף יש הרבה ערך מוסף. חוזרים הביתה עם הרבה צילומים מיוחדים וטובים ובבית ממשיכים לצלם ולשפר את היכולות.

לסיכום...ממליצה בחום בגלל המקצועיות, היחס האישי, האנשים הנחמדים, החומר המגוון והמעניין ולעיתים אף ממש מקורי שמועבר בשיעורים.

פשוט היה כיף!

עכשיו אני מתכננת לחזור כדי לעשות איזה קורס המשך עם התמקצעות בתחום ספציפי (אולי תאורה מעשית...אולי פוטושופ)

 

אז תודה רבה ובהצלחה בהמשך,

שירה רשף

יואב אלפר

קורס צילום מתקדם

מחזור מרץ 2009

לרועי וצות המדריכים

הגיעתי לקורס צילום למתקדמים עם ציפיות גבוהות ועל אף זאת  הופתעתי לטובה .

תמהיל הנושאים עם מיטב המדריכים בכל תחום ובשילוב של שעור תאורטי ושעור מעשי מוכיח את עצמו ובגדול. המדריכים גם מקצועים וגם מעבירים את השיעורים בצורה טובה מאוד .

הקורס נשאר לי כחויה מרעננת שהחזירה  לי את חדות הצילום ובהחלט הבהירה כמה תמיד עוד נשאר ללמוד הן בצד התיאורטי וכמובן בצד המעשי

רועי תודה רבה לכולכם על החויה ובעיקר לך על היחס האישי והרצון הכן להענות לכל בקשה

יואב

מקסים גולובנוב

קורס יסודות הצילום

מחזור פברואר בוקר 2009

אל הקורס "יסודות הצילום" הגעתי במקרה דרך חבר ששמע על בית הספר של גליץ.

כחובב מאקרו וכאחד שחשב שאת הידע הבסיסי כבר יש לו, חשבתי להירשם לקורס "צילומי מאקרו" אך בסופו של דבר (כדי "לעגל פינות") החלטתי להירשם לקורס היסודות, ואני לא מצטער על אף דקה בקורס המדהים הזה. למרות שהחומר בשיעורים הראשונים מופשט ולא קל להבנה, רועי גליץ העביר אותו בצורה ברורה ופשוטה בליווי מצגות אשר עזרו להבנת החומר. הקורס מראה לנו עד כמה עולם הצילום הוא רחב ונותן לנו התנסות בצילומים מסוגים שונים ומגוונים. השיעורים התיאורטיים בכיתה עוברים בכיף ועם הומור, ושיעורי השטח מקנים את היכולת הטכנית של שליטה במצלמה ומוסיפים הרבה לראייה האומנותית בעיקר בזכות המדריכים והמתרגלים שמעניקים יחס אישי לכל אחד ואחד.

דבר שמאוד הפתיע אותי לטובה בבית הספר, זוהי הגמישות שלו בנוגע להשלמת השיעורים במידה ומישהו החסיר שיעור בכיתה או בשטח.

הקורס פותח בפנינו עולם שלם ומעניק לנו הזדמנות להכיר עוד צלמים ומסגרות בהן אנו יכולים לממש את הפוטנציאל שלנו ולהפוך לצלמים טובים יותר.

אני אישית רוצה להודות למדריכים שיצא לי להכיר במסגרת הקורס

תומר יעקובסון, גדי אהד, קובי הראתי, ואדים, אדם וכמובן לרועי גליץ, כולם צלמים תותחים ומדריכים מצוינים.

 

מקס "המצלם בדרכים"

דפנה דז'אלצקי

יסודות הצילום וצילום מתקדם

מחזור דצמבר 2008

אני רוצה להודות לרועי גליץ ולכל משפחת "גליץ – בית הספר לצילום" על חווית לימודי הצילום  שהעניקו לי בקורס יסודות הצילום ועוד יותר בקורס צילום מתקדם.

הן השיעורים התיאורטיים והן שיעורי השטח הועברו בצורה מקצועית, ברורה, ומעניינת.

חשוב להדגיש את היחס האישי והסובלני של כל המדריכים בכלל ושל רועי בפרט.

נראה שכולם מאוד אוהבים לצלם ושמחים להעביר את ההתלהבות הלאה.

קורס יסודות הצילום העניק לי את כל הכלים החשובים כדי לדעת לצלם טוב – הכרת מושגי היסוד בצילום, הכרת המצלמה והמערכת הדיגיטאלית, בחינת הקומפוזיציות השונות לצילום ומעט בסיס בנוגע לפוטושופ.

כל זה תוך כדי שיעורי שטח ולאחר מכן ביקורת על הצילומים שצילמנו.

קורס צילום מתקדם נכנס לעומקם של מספר עולמות שונים בצילום – צילומי מאקרו, רחוב, אופנה ועירום וצילום מזווית אחרת, כאשר כל עולם מועבר על ידי צלם, מדריך בבית הספר, שמתמחה ועוסק בתחום הזה בלבד. 

חשוב לציין את המקצועיות הרבה של כל אחד מהמדריכים ובעיקר אלון קירה, גלעד בנארי, פליקס לופה, רפאל בן דור וכמובן רועי גליץ.

בבית הספר אווירה חמה ומשפחתית ובעקבות כל הנאמר – מאוד מומלצת !!!

 

תודה רבה,

 

         דז'אלצקי דפנה, עו"ד

       אנרג'י פתרונות פיננסים

גיא פריבס

קורס תאורה מעשית

מחזור יולי 2009

לקורס תאורה מעשית בגליץ בית הספר לצילום הגעתי לאחר שלקחתי קורסים בשני בתי ספר אחרים לצילום. הדבר הראשון שתפס אותי פה היה היחס החם והרגשת הבית שקיבלתי איך שנכנסתי לבניין.

הסיבה שלקחתי את קורס התאורה המעשית הייתה כי הרגשתי שהרבה פעמים אני מנסה לצלם פריים מסויים אבל לא מצליח לגרום לו להראות איך שרציתי. לאחר סיום הקורס הזה לא רק שאני מרגיש שיש לי הרבה יותר כלים להגיע לתמונה שאני רוצה אלא אני מרגיש שפיתחתי ראיה חדשה. פתאום לפני שאני מצלם הדבר הראשון שאני חושב עליו זה האור. אני לא קולט איך שנים אני מצלם בלי להבין את האור. אז המון המון תודה לך תומר על השיעורים המרתקים והזמינות גם מחוץ לשיעורים וכמובן גם לרועי שתמיד גרם לי להרגיש שניתן להתייעץ איתו ולשלוח לו תמונות להתייעצות אפילו שהוא היה מנהל בית הספר.

אני ממליץ על הקורס הזה לכל צלם, מתחיל או מנוסה. אני מרגיש שאם הייתי לוקח את הקורס הזה לפני 5 שנים, כשרק התחלתי לצלם הייתי יכול להתפתח מבחינה צילומית הרבה יותר מהר. אני מרגיש שבמשך כמה שנים כאילו צעדתי במקום והיה חסר לי המשהו הקטן הזה שיתן את הדחיפה קדימה ומבחינתי הקורס עשה את זה.

אז שוב המון תודה!

 

גיא פריבס

www.guyprives.com

עומר ריבלין

קורס יסודות הצילום

מחזור אוקטובר 2008

הגעתי לקורס יסודות הצילום עם ידע בסיסי ולא שלם בצילום, ציפיתי לחידוד הידע הקיים אך הופתעתי כשקבלתי הרבה מעבר. הקורס הבסיסי פתח לי עולמות שלמים ואני מחכה בקוצר רוח שיתאפשר לי לעשות עוד קורסים בבית הספר של רועי (תאורה מעשית, פוטושופ, צילום מתקדם וצילום בזוית אחרת)

צוות המדריכים ובראשם רועי סופר מקצועיים והשיתוף במהלך הקורס עם בוגרים של הבית ספר ואנשים הקשורים ועוסקים בצילום מרחיבים ומפתחים את הידע ואת האהבה לצילום.

 

בברכה

עומר רבלין

פאולה טויטו

יסודות הצילום, צילום מתקדם וקורס פוטושופ

מחזור נובמבר  2008

סיימתי שלושה קורסים, ועדיין לא שבעתי. אני רוצה עוד....
בית הספר מקצועי מאוד. הרמה הטכנית גבוהה, מגוונת ומשלבת תאוריה עם התנסות מעשית. היה כיף להצטרף לכיתה, להכיר חברה חדשים ולחזור, גם עם במעט, לימים בהם היינו אדונים לזמננו. (ניתן להשלים שעורים כשמפספסים - יתרון לאימא מטפלת בשני זאטוטים).

פגשתי מורים מרתקים מתחומים ורקעים שונים. כל אחד מהם הראה לי זווית אחרת של עולם הצילום, העשיר אותי ואפשר לי להתפתח ולהרחיב את העולם הנפלא הזה. רוח בית הספר צעירה ודינמית. רועי פתוח לרעיונות יוזמות ובקשות. פשוט כיף. ממליצה  על קורס פוטושופ - כלי חובה בעולם הצילום הדיגיטלי, ועל קורס מתקדמים, הפותח חלון ליצירתיות ופיתוח פרספקטיבה אישית בצילום.

 

פאולה טויטו

גיורא יורב

קורס תאורה מעשית

מחזור אוגוסט 2009

טוב, נתחיל מהסוף – אני ממליץ בחום על הקורס.

ועכשיו עם קצת יותר פרטים: ראשית, התרשמתי מאוד מבית הספר "גליץ" לצילום – החל מהאתר המפורט, דרך תהליך ההרשמה (גילו גמישות לגבי ימי הקורס), עמידה בלו"ז, ובאופן כללי הפגינו רצינות. הקורס מתקיים בשעות הערב, מה שמאפשר אפילו לצפוניים (כמוני) לסיים יום עבודה ולהספיק להגיע בזמן. נוח. אפילו התמחור בהחלט סביר. אה, ואפילו יש עוגיות וקפה J

לגבי הקורס עצמו -  הקורס מכסה מגוון נרחב של נושאים בתחום התאורה המלאכותית. והדגש הוא על החלק המעשי -  איך להרים מערכי תאורה פשוטים ויעילים, ובזול. אהבתי מאוד את הגישה של תומר שמראה  איך באמצעים פשוטים וקצת תושיה אפשר להגיע לתוצאות מאוד מרשימות.

מבחינת קהל היעד – עוזר מאוד אם מגיעים לקורס חמושים באיזשהו רקע מינימלי בתחום (לפחות לקרוא את הבלוג של תומר לפני הקורס – מה שמאוד מומלץ בכל מקרה J). קשה יותר לעכל כ"כ הרבה מושגים וקונספטים חדשים אם נחשפים אליהם בפעם הראשונה בקורס...הדברים צריכים זמן כדי לשקוע ולהפנים. חוץ מזה, התרגול המעשי היה מצוין. אין כמו לתרגל ולנסות לבד כדי שהדברים באמת ישקעו ויובנו. ולבסוף, תומר מעביר את החומר בצורה מעניינת, מוסיף הרבה טיפים מנסיונו האישי, ולא מהסס לחזור ולהסביר שוב ושוב אם צריך – מה שנקרא מדבר אל התלמידים בגובה העיניים (למרות שהוא מאוד, אבל מאוד גבוה J).

בקיצור – תלכו, תרשמו ותהנו! אני נהנתי ולמדתי.

 

גיורא יורב

אה'רלה קרומבי

קורס תאורה מעשית

מחזור יולי 2009

ב"ה

 

אני מצלם כבר כמה שנים, בזמן האחרון רציתי לפתוח סטודיו לצילום, אבל לא היה לי מושג איך להשתמש נכון בפלאשים ובתאורה, חיפשתי איפה אני יכל לרכוש את הידע הזה, ואז מצאתי את הבי"ס של גליץ ואת הקורס של תומר, הגעתי לשם ומצאתי מקום חם ומורה מדהים שתמיד נתן לי הרגשה כאילו אני תלמיד יחיד, כבר אחרי השיעור הראשון הרגשתי שממש נולדתי מחדש בעולם הצילום, וכל שיעור גילתי מחדש כמה יופי ואומנות יש בתאורה וכמה זה חלק עיקרי בצילום, היום אני יודע שיש לי מספיק ידע בתאורה, ובימים אלו אני עובד על הקמת הסטודיו שלי בעז"ה.

 

אני ממליץ בחום על הקורס הזה לכל צלם שרוצה לגלות עולם חדש ומדהים, ולשדרג את הרמה הצילומית שלו.

 

תודה רבה לכל הצוות של גליץ!

אהרל'ה
צילום ארועים 0543989970

עדי וייצמן

קורס יסודות הצילום וקורס מתקדם

מחזור נובמבר ב 2008

לקורס יסודות הצילום בבי"ס "גליץ" הגעתי די במקרה, ומבלי לבדוק הרבה קורסים אחרים, ולא הצטערתי על כך.
רציתי לדעת יותר על צילום ולתת לעצמי התחלה מסויימת, ובסופו של הקורס הרגשתי שלמדתי הרבה יותר ממה שציפיתי ללמוד.
המשכתי בביה"ס "גליץ" גם לקורס המתקדמים ושם הרגשתי שאלה מבינינו שעברו את קורס היסודות ב"גליץ", הגיעו עם רקע יותר רחב ומבוסס מאלה שהגיעו מקורסים במקומות אחרים.
כל המדריכים שנתקלתי בהם הם אנשים מקסימים וצלמים ומדריכי צילום מצויינים.
נהניתי מהקורס, הלמידה, היציאות לשטח, וכמובן מחבריי לקבוצה, שהם הקבוצה הכי טובה שאפשר היה לקוות לה.
בכל פעם ששואלים אותי על הקורס ב"גליץ" אני ממליצה בחום, ואמשיך לעשות כך.

עדי וייצמן, מחזור נובמבר ב' 2008

אופיר חיבה

יסודות הצילום ומתקדם

פברואר א' 2009

אחרי הרבה המלצות מחברים וקריאת מאמרים באתר המרשים, החלטתי ללכת לקורס של יסודות הצילום. הקורס מאוד יסודי, מלמד מ-א' ועד ת' את יסודות הצילום. רמה מקצועית טובה מאוד, מדריכים מהשורה הראשונה בתחום הצילום בארץ, יחס אישי ואווירה טובה של כולם כולל תלמידים ומדריכים.

לי היה ברור אחרי קורס היסודות שאני רוצה להמשיך וללמוד עוד, ולאחר פרק זמן קצר המשכתי לקורס צילום למתקדמים. אין ספק שאת הקורס הזה מלווים מיטב הצלמים בארץ, ויש הרבה מה ללמוד מהם. כל המדריכים שמחו לעזור ולתרום מהידע הרב שהם צברו.

רועי גליץ הקים בית ספר לתפארת שפשוט כיף לחזור וללמוד בו. רוצים לשמוע עוד ??? צרו קשר...

אופיר חיבה

ofirhi@bezeqint.net

נאוה פמיליה

צילום מתקדם וצילום רחוב

יוני 2009

לרועי התוודעתי במקרה לפני שנתיים וקצת, בכתבה שהופיעה במוסף ירוק של YNET, במדור " קליק לטבע". ממש באותה תקופה התחלתי להתעניין בצילום, תחום שהלך וריתק אותי וכבר הייתי רשומה לקורס בסיס שהיה אמור להתחיל תוך ימים ספורים, לצערי- במקום אחר ולא בבית ספרו. במקביל ללימודים הראשוניים של אותו חוג בסיסי, שמרתי עם רועי על קשר מיילים, החמאתי לו בגדול ובצדק, התייעצתי, הראיתי צילומים, ותמיד תמיד- קיבלתי משוב ומענה . לאורך הזמן קיבלתי ממנו טיפים (אם זה בעניין מירכוז, חיתוך, פלאש, זוית שאמורה להיות בגובה העיניים- בעיקר בצילומי ילדים ובע"ח, ועוד). לכאורה, לא היה חייב לי את כל זה כי לא למדתי בבית ספרו באותה תקופה, אך כבר אז היה ברור לי לחלוטין שבהמשך אלמד ואתקדם רק אצלו. עשיתי סדנת צילומי רחוב עם פליקס לופה דרכו, ובקיץ 2009 למדתי אצלו את הקורס המתקדם. קורס שנועד לתת טעימה מכל ז'אנר, ומאד התאים לי, שכבר באתי מוכנה עם ידע ראשוני, ועם חברות פורה מאד באתר הצלמים: פיקשר. תיקצר היריעה מלפרט על הלימודים המתקדמים האלה. רועי משכיל להעסיק את מיטב המורים והצלמים: אלון קירה – מאקרו, גלעד בנארי ופליקס- צילומי רחוב, רפי בן דור- סטודיו, ועוד ועוד. בכדי להתרשם נכנסתי לגוגל לראות את עבודותיהם , ממליצה לכולם גם. פשוט  הייתי חסרת סבלנות להתחיל וללמוד כבר :)  14 מפגשים, עיוני ומעשי, החולפים כ"כ מהר, משאירים את התלמיד עם טעם של עוד, ובסיומם כבר אמורים פחות או יותר להתגבש - איזה ז'אנר בצילום מדבר אלינו יותר, איזה פחות.  אני למשל מעולם לא צילמתי מאקרו חרקים , ועובדה היא שתמונת מאקרו ראשון שלי, כשאלון המדהים והאיכפתי מדריך לצידי, הגיעה למקום ראשון בתמונות החודש בפיקשר.  למרות שחלפה חצי שנה מסיום הלימודים, אני ממשיכה מידי פעם לשלוח לרועי תמונות, שכמובן השתדרגו מאד מאז סיום הלימודים, ומידי פעם נותנת הצצה ברשימת הקורסים, אולי יש עוד משהו שיכול לבוא בחשבון. לא שאני ממש זקוקה לזה כיום, אלא יותר הגעגוע לתקופה :) ....

 

נאוה פמיליה

 

 

חזרה לעמוד קורס יסודות הצילום, קורס צילום מתקדם, עמוד קורסי הצילום, אודות בית הספר לצילום

ליצירת קשר – info@galitz.co.il או בטלפון 077-4090280

 

Description: Description: C:\Users\Roie\בית הספר לצילום\אתר אינטרנט\recommended_files\image002.jpg

תכירו את הסטודנטים של בית הספר
צוות המדריכים של בית הספר
אודות גליץ בית הספר