צילום
גלריות מאמרים קורס צילום הורדות ביוגרפיה
קורס צילום
חדשות בנושאי קורס צילום, תערוכות ועוד

קורס יסודות הצילום בוידאו

צרו קשר 077-4090280

קורס צילום וידאו

לכולנו יש את מצלמות הקולנוע הטובות ביותר בתיק הצילום,  הכוונה היא למצלמות הרפלקס שלנו.  בזכות החיישן הגדול והאיכותי אנחנו יכולים ליצור עומקי שדה רדודים לשוטים קולנועיים,  רגישות גבוהה במיוחד לצילום בתנאי תאורה חלשים וכמובן באיכות HD מרהיבה. בקורס המיוחד והבלעדי הזה תלמדו כיצד אתם יכולים ליצור את השוטים שיפתחו לכם עולם שלם ומרתק.

מדריך הקורס:

בנג'י כהן הוא צלם קולנוע ישראלי, אשר נחשב לאחד השמות המובילים בתעשייה.  הוא משמש כצלם ראשי בקליפים ובסרטי קולנוע באורך מלא )"הבן של אלוהים", "עד סוף הקיץ"). כמדריך, בנג'י שואף ומצליח להעביר למשתתפים את הכלים אותם צבר במהלך שנים של נסיון מעשי בשטח עם הטיפים הקטנים שעושים את ההבדל הגדול. 

פירוט השיעורים:

מפגש 1 – יסודות הצילום בוידאו

לאחר פתיחה והכרות עם משתתפי הקורס, נתחיל להכיר את העולם המרתק של צילום בווידאו. נבין את ההבדלים העיקריים בין סטילס לוידאו ונכיר מושגים בסיסיים מעולם הצילום כמו: שוט, פריים, סצנה, סיקוונס, פן, טילט, וכמובן נלמד על התריס, הצמצם, האיזו והשפעותיהם בצילום וידאו.

מפגש 2 – עדשות ומערכת הוידאו

נלמד על אורך המוקד ועל גדלי הפריים השונים הנהוגים בעולם הווידאו (לונג שוט, אמריקן שוט וקלוז אפ) ומתי נשתמש בכל עדשה, כולל קומפוזיציה וטכניקות של תנועה. בחלקו השני של השיעור ניכנס לנבכי המערכת הדיגיטלית של הוידאו: פורמט, רזולוציה, שיטות הפוקוס, טכניקות לייצוב תמונה, איזון לבן ועוד.

מפגש 3 – סדנה מעשית בשטח, נווה צדק

בשיעור זה נצא אל רחובותיה הצבעוניים של נווה צדק על מנת להתאמן על השליטה הידנית במצלמה, תוך צילום רחוב בתנאים משתנים. בנוסף לעבודה ידנית עם המצלמה (חשיפה ופוקוס), נתרגל עבודה עם חצובה ותנועות מצלמה בשטח.  משימת בית - יש להביא לכיתה שוט אחד – one shot.

מפגש 4 - משוב וביקורת עבודות

בשיעור זה ננתח את עבודות הסטודנטים מיציאת השטח, תוך מתן משוב וטיפים לשיפור התוצאה. בחלקו השני של השיעור ננתח שוטים של המדריך בהם הוא יסביר כיצד הגיע לתוצאות הטובות ביותר.

מפגש 5 – כלי עריכה

 כיום, על הצלם המקצועי להכיר כלים שונים מעולם העריכה וכל אחד יכול לערוך את הסרטים שלו בקלות במחשב הביתי. נתוודע למערכות העריכה השונות בתחום (אוויד, פרמייר, פיינל קאט) ונלמד כמה כלי עריכה בסיסיים על תוכנה חינמית אשר ישמשו אותנו בהמשך הקורס

מפגש 6 – סדנה מעשית בשטח - נמל תל אביב

נצא לנמל תל אביב על מנת להתאמן בצילום אובייקטים בתנועה, חצובה מול Handheld ואור משתנה. משימת בית -  להביא לכיתה שלושה שוטים ערוכים יחד לסיקוונס קצר

מפגש 7 – משוב עבודות + בניית סצנה עלילתית

בחלקו הראשון של השיעור נערוך משוב על העבודות מסדנת השטח. בחלקו השני של השיעור נלמד על החוקים והכללים באחד מאבני היסוד של צילום הווידאו- בניית סצנת דיאלוג: נלמד על חוקי המשכיות (180 מעלות, 30 מעלות) ועל טיפים וטריקים שיאפשרו לסצנה לעבוד.

מפגש 8 – סדנה מעשית בשטח - לוקיישן יבחר במהלך הקורס

בשיעור מרתק זה נצא יחד אל השטח לצילום של סצנת דיאלוג עלילתית. משימה - הסטודנטים יכתבו את התסריט או ישתמשו בתסריט מוכן, יצלמו ויערכו את הסצנה לכיתה

מפגש 9 – משוב עבודות + מבוא לתאורה

בחלקו הראשון של השיעור נערוך משוב על העבודות מסדנת השטח עם טכניקות לשיפור בהמשך. בחלקו השני של השיעור נלמד על יסודות התאורה בצילום וידיאו: עבודה עם אור טבעי מול אור מלאכותי ואביזרי תאורה שונים.

מפגש 10 – סדנה מעשית בשטח - סוכנות להשכרת ציוד

נצא יחד עם מדריך הקורס לאחת מסוכניות הציוד המובילות בתל אביב, להדגמה והתנסות בציוד הצילום הרלוונטי לצלמי הוידיאו והקולנוע: סליידר, דולי, איזיריג, חצובות ועוד. בשיעור זה גם נבין כי התארגנות על ציוד מתקדם ומקצועי אינה חייבת להיות יקרה, אלא בהשכרה זולה משמעותית.

מפגש 11 – סגנונות הצילום והמדיה הדיגיטלית

במהלך עבודתו הצלם צריך להתאים עצמו לסגנונות שונים של עבודה, במהלך שיעור מרתק זה נכיר סגנונות שונים של צילום, תוך צפייה בעבודותיהם של צלמים מובילים. בחלקו השני של השיעור, "נצא אל העולם הרחב" ונלמד על יצירת וידיאו בעולם על האינטרנט.

מפגש 12 – סדנה מעשית בשטח - שוק התקווה

בשיעור זה נצא אל השטח ונתמקד באחד מסגנונות הצילום המעניינים והמאתגרים ביותר והוא הקולנוע הדוקומנטרי. נצא יחד אל השוק ונתנסה בכלי העבודה של הצילום הדוקומנטרי: ראיון, עבודה בסגנון "זבוב על הקיר" ועוד. משימת בית – כל סטודנט יכין סרטון בן 2 דקות תוך שימוש בטכניקות אותן למד בקורס ויגיש לשיעור סיכום.

מפגש 13 משוב עבודות והמשך הדרך המקצועית

בחלקו הראשון של השיעור נערוך משוב על העבודות מסדנת השטח ומשימת הבית המסכמת. בחלקו השני של השיעור יינתן זמן לשאלות ותשובות להמשך הדרך המקצועית והתקדמות בתחום.

 

מה מייחד אותנו?

·   אחריות מורחבתאנחנו מתחייבים שתצאו מקורס עם כל הידע הנדרש! אם הרגשתם שחסר לכם ידע בנושא מסוים או ששכחתם משהו, אתם מוזמנים לעשות את אותו השיעור שנית, ללא תשלום וללא הגבלה בזמן, ולחזק את אותם הנושאים עד שתהיו בטוחים בכך ב-100%.

·   איכות הלמידה המדריכים הטובים בארץ משתתפים בהדרכת הקורס ומעניקים מניסיונם ומזווית הראייה המיוחדת שלהם. הקורס נערך בקבוצות קטנות.

·   הדרכה אישית על המצלמה יש לכם מצלמה מצויינת ואתם מעוניינים לדעת לשלוט בה ולהוציא ממנה את המקסימום? אנחנו נעבור איתכם אישית על המצלמה שלכם ונסביר את אפשרויות התפעול שלה כדי שתממשו את הפוטנציאל הגלום בה.

·   השלמת שיעוריםלכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס מכל סיבה שהיא. אם פספסתם, תוכלו להשלים ללא תשלום!

·   המשכיות  מגוון עצום של קורסים מתקדמים עומד לרשות הבוגרים שלנו ולכל בוגרי יסודות הצילום שמורה הנחה של 10% לכל הקורסים המתקדמים. בנוסף, מפגשי צילום מתקיימים באופן רצוף עם בוגרי הקורסים בהנחיית מדריכי בית הספר.

·   מחוייבות למצויינות  גליץ בית הספר לצילום נחשבים לטובים ביותר ועומדים על 97% שביעות רצון, מוזמנים לקרוא.

·   מובילי קהילת הצילום אתם רוצים ללמוד מהמובילים בתחום הצילום בישראל. כחלק מהחזון שלנו לשיפור עולם הצילום בארץ, אנו מפיקים את מגזין הצילום של ישראל - קומפוזיציה,  אשר מופץ חינם לעשרות אלפי מנויים. בנוסף, אנו עורכים כנסי צילום ענקיים בהם אנו מרצים ומשתפים בטכניקות צילום חדשניות וזוויות ראייה ייחודיות.

·   מבנה בית הספר הסניף הראשי שלנו נמצא בבורסה ברמת גן, אנחנו צמודים לרכבת ולנתיבי איילון ועם חניה חינם. 7 כיתות לימוד מרווחות וחדרי דיונים מאובזרים, פינות ישיבה נוחות כשהסטודנטים והבוגרים שלנו מוזמנים לבוא מתי שהם רוצים, להשתמש בכיתות המחשבים שלנו, לקרוא מגזינים וספרי צילום מהספרייה. אתם, כמובן, מוזמנים לבוא לבקר ולהתרשם. כל יום הוא יום פתוח.

 

מועד הקורס הקרוב: 23.05 – ימי שישי בבוקר

 

פרטים נוספים:

ציוד לקורס: מצלמה עם יכולת צילום וידאו כמובן. לא ברור אם המצלמה מספיקה או שמחפשים המלצות? מוזמנים ליצור קשר.

הערה חשובה: זהו קורס צילום למתקדמים בגליץ בית הספר לצילום. לכן, עלינו לוודא כי קיים ברשותכם הידע הנדרש לרמת הקורס. יש ליצור איתנו קשר במייל או בטלפון 077-4090280  או לבוא לפגישת ייעוץ והתרשמות אצלנו בבית הספר.

לבוגרי הקורס תוענק תעודת סיום מטעם "גליץ בית הספר לצילום"

מידע על בית הספר והמשרדים הראשיים– גליץ בית ספר לצילום

ההרשמה היא על בסיס מקום פנוי! הקבוצות קטנות ומתמלאות מהר, הזדרזו להירשם בהקדם.

תקראו מה הסטודנטים שלנו אמרו על הקורס – דירוג קורס יסודות, המלצות הסטודנטים.

 

  להרשמה ופרטים נוספים

מייל info@galitz.co.il  או טלפון 077-4090280

 

 

בברכה,

 

 

צוות גליץ בית הספר לצילום

www.galitz.co.il

 

 

תכירו את הסטודנטים של בית הספר
צוות המדריכים של בית הספר
אודות גליץ בית הספר