צילום גלריות מאמרים קורס צילום הורדות ביוגרפיה

גאים להציג את מסעות הצילום בעולם הטובים ביותר הכוללים צילומים מדהימים לצד עשרות שעות הדרכה מקצועית ואישית של שני מדריכי צילום בכל מסע צילום

 

אלסקה

מסע צילום קסום של פעם בחיים לארץ בתולית ונופי בראשית שמעטים זכו לחוות. זוהר הקוטב הצפוני, טיול במערות קרחונים, צילום דובי גריזלי, אריות ים, לווייתנים, איילים ומגוון בעלי חיים. כל זה במקומות שמעטים היו בהם ובשילוב עשרות שעות הדרכה אישית ומקצועית בתחום הצילום והזואולוגיה. 13 יום של חוויה של פעם בחיים. לפרטים נוספים.

רומניה

נופיה החלומיים, כפריה הציוריים ואנשיה הצבעוניים של רומניה באים לידי ביטוי בכל היבטי החיים בה. במסע צילום מרתק זה יעמדו לרשותינו הזדמנויות של פעם בחיים לצלם וללכוד את אותו הקסם שנותר בה עוד מימי הביניים. טבע חלומי וצילומי פורטרטים מעניינים מובטחים. 10 ימים של טיול אחורה בזמן ובתקציב נמוך.

רומא

סימטאות רומא שימשו כתפאורה לאינספור סיפורי אהבה ושנאה, רקע לאימפריה הגדולה ביותר בעולם העתיק ומקום מגורים כעת לאנשים מרתקים. ניתן ממש להריח את הסיפורים בעודנו משוטטים ברחובות. במסע צילום זה נצלם ונלמד תאורה מעשית, צילומי רחוב, צילומי כנסיות וקתדרלות וצילומים אורבניים של הארכיטקטורה המדהימה. מאחורי כל פינה – הפתעה. 4 ימים לטיול קצר וזול שמקיף ים של ידע ונסיון.

טנזניה

מאפריקה יצא האדם הראשון לפני זמן רב ואנחנו עכשיו חוזרים, מצויידים יותר ועם רצון לצלם. אנחנו נראה את הטבע הפראי ביותר בסרגנטי, נצלם מקרוב את הטורפים הגדולים של אפריקה: אריות, נמרים, צבועים וצ'יטות, נכניס בעדשותנו בעלי חיים ענקיים כמו פילים, היפופותמים וג'ירפות ונצלם את נופי בראשית של אפריקה בשבר מניארה ולוע הר הגעש העצום – נגורונגורו. 9 ימים של חווית טבע שאין כמותה, בבית של הטבע – אפריקה.

דרום אפריקה

מסע צילום לשמורה פרטית עצומה בגודלה לצילום של כל ה-Big 5 של אפריקה מקרוב, אוכלוסיית הנמרים המרוכזת מהווה הזדמנויות צילום חד פעמיות לתקריבים מיוחדים. עצם העובדה שמדובר בשמורה פרטית מבטיח לנו מיעוט מבקרים וכמובן מיעוט הפרעות לצילום. מסע הצילום נמשך 11 יום בסביבת בעלי החיים המרתקים בעולם.

 

לפרטים נוספים מוזמנים לפנות באמצעות טלפון 077-4090280 או במייל info@galitz.co.il

 

צילום .. קורס צילום .. מאמרים צילום .. צילומים .. מסעות צילום בעולם .. בית ספר לצילום .. צור קשר .. הוסף למועדפים .. English