צילום
גלריות מאמרים קורס צילום כנס הצילום ביוגרפיה
קורס צילום דיגיטלי, סדנאות צילום והרצאות לקבוצות
חדשות בנושאי קורס צילום, תערוכות ועוד
גליץ - קורס צילום סטודיו

גליץ בי"ס לצילום – קורס צילום סטודיו

אנחנו שמחים להציג בפניכם את קורס צילום הסטודיו החדש והמושקע שלנו!
הקורס בהדרכת
דורון לצטר ושי קדם עם תרגול מעשי בסטודיו.

 למידע ניתן ליצור קשר: 077-4090280

studio 


בקורס יש מספר אפשרויות ושילובים:
אפשרות ראשונה: קורס סטודיו מקיף - עם התמחות בצילום מוצר וצילום אנשים
או לחלופין, ישנה אפשרות בחירה בין קורס צילום סטודיו עם התמחות בצילום מוצר לבין קורס צילום סטודיו עם התמחות בצילום אנשים.

מבנה הקורסים הם:

קורס צילום סטודיו עם התמחות בצילום מוצר:
 • שיעור 1- מבוא לעולם הסטודיו: (כיתה)

  נכיר את מטרות הקורס ואת המשתתפים ונתחיל להיכנס לנבכי עולם הסטודיו. נכיר את עולם הסטודיו, הציוד והז'אנרים השונים עליהם נדבר בקורס, תוך בחינה של צלמים מובילים מהעולם. בהמשך נכיר את הכלים שעומדים לרשותנו, את הסיבות לבחירת תאורות שונות עם דוגמאות מהשטח.

 • שיעור 2 - מעשי: מבוא לסטודיו ותאורה מעשי

  ניפגש בסטודיו המאובזר להיכרות מעשית עם ציוד הסטודיו (חצובות, בטיחות עם חשמל, ציוד תאורה ועוד). נרכיב מערכי תאורה שונים ונראה את התוצאות בשטח לפי הנושאים השונים שנצלם במהלך הקורס.

 • שיעור 3 - צילום בתאורה אחת

  ניפגש בסטודיו בבית הספר ונתחיל להשתמש בציוד הסטודיו שלרשותנו, כאשר נשתמש במקור תאורה אחד בלבד. נלמד כיצד נוכל ליצור סוגי תאורה שונים בשילוב עזרים מחזירי אור.

 • שיעור 4 - צילום במספר מקורות תאורה

  בשיעור נשכלל את מערך התאורה שלנו ונשתמש בשני מקורות תאורה ומעלה, כאשר כל מקור אור ימלא תקפיד שונה. נלמד כיצד לגשת לצים מוצר על רקע אחיד בהצבת מקורות תאורה במקומות שונים ועם עזרים שונים.

 • שיעור 5 - צילום מזון

  השיעור נתרפק על ריחות וטעמים טובים. לשיעור, כל סטודנט יביא איתו את מנת האוכל אותה הוא רוצה לצלם, בין אם בישל או קנה, ואיתה כל הפרופס (עזרים) המתאימים, לפי שיעורי הבית שיינתנו מראש. בשיעור נעבוד בשילובי תאורה רציפה ותאורת פלאש.

 • שיעור 6 - ביקורת עבודות

  כל סטודנט יגיש צילומים נבחרים מהשיעורים עד כה לביקורת העבודות ואת הפרוייקט האישי אותו הכין בבית. במהלך הביקורת נלמד כיצד לשפר את הצילומים ולהפיק את המירב מהציוד והטכניקות שלמדנו בסטודיו.

 • שיעור 7 - צילום מוצרים מבריקים ושקופים

  נפגש בסטודיו כדי להתמודד עם צילום בקבוקים, בשמים, כוסות יין ומוצרים מאתגרים נוספים. בשיעור זה נבין יותר טוב כיצד נתמודד עם החזרי אור, השתקפויות והשפעה של הסביבה על האובייקט המצולם.

 • שיעור 8 - צילום תכשיטים ומאקרו

  לאחר שהבנו את עקרונות הצילום של חומרים שקופים ומבריקים נצלול פנימה לאחד התחומים המורכבים ביותר בצילום המוצר – צילום תכשיטים. נשים את הדגש על תאורה נכונה לכל תכשיט ועל רקע שלא פחות חשוב.

 • שיעור 9 - שחזור תמונה

  לשיעור האחרון בסטודיו, כל סטודנט יבחר/יקבל מראש תמונה של צילום מוצר, אותה יצטרך לשחזר בדיוק רב כמה שניתן בסטודיו, תוך יישום כל הידע שרכש במהלך הקורס.

 • שיעור 10 - הגשת פרוייקט גמר וסיכום

  כל סטודנט יגיש את פרוייקט הגמר המורחב שלו לקבלת ביקורת מעמיקה עם הפקת לקחים מהביקורת הקודמת. נקבל מושג על דרכי גימור התמונה משלב הפיתוח ועד להדפסה, נקדיש זמן לשאלות ושתובות ובסוף השיעור נסכם את הקורס ונאחל לכם דרך צלחה.


או לחלופין,
קורס צילום סטודיו עם התמחות בצילום אנשים


 • שיעור 1- מבוא והיכרות

  נכיר את מטרות הקורס ואת המשתתפים ונתחיל להיכנס לנבכי עולם הסטודיו. נכיר את אביזרי התאורה וההארה ואת סוגי הסטודיו השונים והנפוצים.

 • שיעור 2 - מבוא לסטודיו - מעשי

  ניפגש בסטודיו המאובזר להיכרות מעשית עם ציוד הסטודיו, כלים ועיצוב של תאורה ומרככים. נעבור הנחיה מול מחשב ללמידה ויזואלית של מרככי תאורה למול מרכזי תאורה והשפעות של אור: צבע והתנהגות.

 • שיעור 3 - צילום אנשים א׳ - מעשי

  צילום פורטרטים כצילום תדמיתי – איך לגשת בצורה נכונה ונבונה לצילום תדמיתי: תאורה, זוויות, שפה צילומית, מרחב עבודה וצילום טכני. המפגש ילווה במודל.

 • שיעור 4 - צילום אנשים ב׳ - מעשי

  צילום פורטרטים כצילום אמנותי – פיתוח גישה ושפה צילומית אישית, איך ליצור flow נכון של אור, תכנון וביצוע. המפגש ילווה במודל.

 • שיעור 5 - ביקורת עבודות ופיתוח טכניקה

  בחלק הראשון של השיעור כל תלמיד יגיש את שיעורי הבית והחומר שצולם בשיעורים המעשיים לביקורת מעמיקה ועניינית. בחלק השני נעסוק בפיתוח טכניקה – גישות ואסכולות בצילום סטודיו, פיתוח יצירתי והשארתי, מבואות והשראות.

 • שיעור 6 - עריכה ופתיחת קבצים

  נלמד כיצד לעבוד עם תוכנת עיבוד בכיתת מחשבים. נעבור על התהליך כולו משלב פתיחת הקבצים, דרך שיטות מיון ועד לשלבי פיתוח מתקדמים וסגירת קבצים מכויילים לפרסום.

 • שיעור 7 - צילום טקסטורות

  נלמד לצלם מרקמים וטקסטורות תוך הכרת הבדלים בין תאורות והתאמת התאורה לטקסטורות שונות. המפגש ילווה בסטייליסטית ומודל.

 • שיעור 8 - צילום ילדים והריון

  בשיעור זה נתמקד בצילום ילדים והריון ובצילום מבויים. נעבוד על פיתוח שפה צילומית בתחום ונכיר אסכולות שונות ואת גישת ה׳דוקו׳ מול גישת הבימוי. המפגש ילווה במודל.

 • שיעור 9 - עיצוב תאורה לפי דרישת לקוח

  טיפול בבקשות לקוח והמרתם לסביבה הטכנית, בעבודה תידרשו להבאת רפרנסים ולבצעם תוך סיוע של הצוות הלימודי שיעמוד לרשותכם.

 • שיעור 10 - צילום קונספטואלי קולנועי

  שיעור מיוחד בו ניצור יצירת אווירה קולנועית מבוימת על סט הסטודיו. המפגש ילוה במודל וסטייליסטית.

 • שיעור 11 - ביקורת עבודות ופוטושופ לצלמים

  בחלק הראשון של השיעור תערך ביקורת עבודות מתקדמת לקראת סוף הקורס. בחלק השני נעסוק בעיבודי תמונה מתקדמים, כלים מעשיים והכנת קבצים לפרסום. בנוסף בסוף השיעור התלמידים יקבלו את משימתם להכנת עבודת הגמר.

 • שיעור 12 - הגשת פרוייקט גמר וסיכום

  כל סטודנט יגיש את פרוייקט הגמר המורחב שלו לקבלת ביקורת מעמיקה עם הפקת לקחים מהביקורת הקודמת ונכיר את דרכי הגימור. נקדיש זמן לשאלות ותשובות ובסוף השיעור נסכם את הקורס ונאחל לכם דרך צלחה!

 
  מועדי פתיחת המחזורים הקרובים - 2016
  

 
     
סטודיו מוצר - - ימי ג' 

      סטודיו עם התמחות בצילום אנשים - 14.11 - ימי ב' 


         למידע ניתן ליצור קשר: 077-4090280

מדריכי הקורס
- הצלמים
דורון לצטר ושי קדם, צלמי סטודיו בעלי נסיון של שנים בתחום כולל הפקות
ענק בארץ ובחו"ל ובעלי נסיון רב בהדרכה מקצועית בתחום.

ציוד נדרש - מצלמת DSLR. לכל שאר הציוד אנחנו נדאג.

הערות חשובות:

· השיעורים התיאורטיים מתקיימים במתחם הבורסה ברמת גן, סמוך לרכבת מרכז ועם חניה חינם. השיעורים מועברים בחדר דיונים נוח עם מסך באיכות גבוהה מאוד לאיכות הקורס. השיעורים המעשיים ייערכו בסטודיו בשנקר ובסטודיו של שי קדם למטרת יישום התיאוריה ותירגול. משך כל שיעור הינו 3-4 שעות בשעות הערב.

· זהו קורס צילום למתקדמים ב-"גליץ בית הספר לצילום". בתור כזה, יש לוודא כי קיים ברשות הנרשמים ידע קודם מספק לרמת הקורס. במהלך הקורס לא יועבר חומר בסיסי בנוגע לתפעול המצלמה, יסודות הצילום וכיו"ב, אלא נתמקד אך ורק בחומר המתקדם. אינכם בטוחים כי קיים ברשותכם הידע הנדרש? פנו במייל על מנת לוודא זאת.

· מס' משתתפים - עד 12 משתתפים בלבד. שיעורי הסטודיו יפוצלו התלמידים ל-2-4 קבוצות בהתאם לאופי הצילומים עם מדריכים נוספים. עקב הצורך בקבוצה קטנה מאוד, מספר המקומות מוגבל. הזדרזו להרשם!

· בסיום הקורס תוענק למשתתפים תעודה מטעם "גליץ בית הספר לצילום"

· עלות הקורס היא 7800  ש"ח כולל מע"מ, עלות זו כוללת הכל, לרבות מאפרת, סטייליסט/מעצב שיער ודוגמניות. בוגרי יסודות הצילום בגליץ זכאים ל - 10% הנחה מעלות הקורס.

·  דמי ביטול: במידה ומשתתף יבקש לבטל, יקבל החזר מלא פחות 350 ש״ח בגין כל שיעור שהתקיים באותו הקורס עד מועד ההודעה בכתב על הביטול (אין חובת נוכחות).

· להרשמה, יש לפנות במייל info@galitz.co.il  ולציין שם, טלפון נייד ואיזה ידע קודם בצילום קיים ברשותכם

או להתקשר אלינו ל-077-4090280 ונשמח לייעץ לכם בטלפון.

בברכה,

דורון לצטר ושי קדם, מדריכי הקורס

רועי גליץ, מנכ"ל

גליץ בית הספר לצילום


להרשמה ופרטים נוספים: 077-4090280 או במייל info@galitz.co.il


תכירו את הסטודנטים של בית הספר
צוות המדריכים של בית הספר
אודות גליץ בית הספר