צילום
גלריות מאמרים קורס צילום כנס הצילום ביוגרפיה
קורס צילום דיגיטלי, סדנאות צילום והרצאות לקבוצות
חדשות בנושאי קורס צילום, תערוכות ועוד
קורס צילום מתקדם

גליץ בי"ס לצילום - קורס צילום מתקדם

לראשונה בארץ, אנו גאים להציג את אחד הקורסים המקיפים ביותר לצלמים מתקדמים, לבוגרי קורסי היסודות ולצלמים שכבר שולטים ביסודות הצילום. בקורס צילום זה נלמד מגוון טכניקות מתקדמות שמשתלבות אחת בשנייה ומטרתן להביא את הצלם לרמה הבאה. נלמד את רזי התאורה הטבעית והמלאכותית, נפתח ראייה צילומית, נכנס לעולם צילומי הרחוב ונכיר עולמות שלמים ומיניאטוריים בצילומי המאקרו, נמשיך בסדנת צילומי עירום אומנותי ונקנח בצילומי נוף בשעת שקיעה. לקראת סוף הקורס הסטודנטים יכינו פרוייקט אישי בהנחיית המדריכים והגשתו בשיעור המסכם. במהלך כל הקורס המדריכים ישתפו מניסיונם ומראיית עולמם הצילומית ויהיו זמינים לכל השאלות שלכם עם רכז הקורס שאחראי על ההתפתחות האישית שלכם וילווה אתכם לאורך כל השיעורים כחוט מקשר בין הנושאים השונים.

מטרת הקורס – פיתוח זהות צילומית ויצירתיות בצילום ע"י צוות הצלמים והמורים הטוב בארץ.

היקף הקורס - הקורס כולל 19 מפגשים בני 3 שעות כל אחד ומתוכם 9 יציאות לשטח. לקורס מוצמד

רכז קורס ליחס אישי ותגובות מיידיות. כבר למעלה מ-200 מחזורים של הקורס התקיימו בהצלחה מדהימה, אתם מוזמנים להצטרף ולהשתדרג לשלב הבא בצילום שלכם.

קידום אישי - הצילומים המובילים מהקורס הופיעו ויופיעו במגזין הצילום קומפוזיציה. ייעוץ וליווי אישי על ידי בית הספר לצילום הגדול בארץ מבטיחים את העלייה לרמה הבאה בצילום שלכם.

המלצה - מאחר וזהו קורס צילום מתקדם, מומלץ להגיע לפגישת ייעוץ והתרשמות. מוזמנים לקרוא את  המלצות הסטודנטים

 

מוזמנים להתקשר ולהתייעץ בטלפון 077-4090280 או במייל info@galitz.co.il

 

פירוט המפגשים:

 

שיעור 1 - טכניקות מתקדמות - מדריך: רני מושקוביץ
בשיעור זה נעמיק בנבכי טכניקת הצילום המתקדמת ונלמד על: מדידת אור מתקדמת, קומפוזיציה מתקדמת, טכניקות פוקוס שונות וטכניקות צילום שונות לרבות HDR , צילום שבילי כוכבים ועוד.
שימו לב: יש להביא מצלמה לשיעור.

 

שיעור 2 - טכניקות מתקדמות מעשי - מדריך: רני מושקוביץ
בשיעור זה נלמד לעומק את הנקודות הבאות: מדידת אור נכונה, שליטה מתקדמת במערכת הפוקוס, עומק שדה וחדות תמונה, HDR ושיטות נכונות ליצירת תמונות בעלות טווח דינמי רחב.

 

שיעור 3 - תאורה מעשית - מדריך: תומר יעקבסון 
בשיעור זה נלמד מבוא לתאורה בו נכיר את יסודות האור, כיצד האור עובד, סוגי תאורה שונים והשפעתם על הצילום. נלמד עבודה עם פלאש ותאורה מלאכותית, נכיר אביזרי צילום לפלאש ונלמד כיצד משתמשים בציוד בסטודיו ובשטח
באמצעות מספר מקורות תאורה בתנאים משתנים.

 

שיעור 4 - תאורה מעשית - מעשי - מדריך: תומר יעקבסון

במפגש שטח זה ניצור “סטודיו” בשטח. נכיר כיצד עובדים עם הפלאשים השונים וכיצד משתמשים בהם ליצירת עומק בתמונה. היתרון בשיעור זה הוא הזמינות של החומרים והיכולת ליישם זאת מבלי להשקיע אלפי שקליםבסטודיו רגיל אלא ליצור סטודיו נייד, גמיש וזול.

 

שיעור 5 - תאורה מעשית - מעשי - מדריך: תומר יעקבסון
במפגש שטח זה, התלמידים יקבלו משימת צילום שבה הם יישמו את החומר שנלמד בקורס בהדרכה אישית. נחלק טיפים מקצועיים לעבודה מעשית בשטח ולבסוף נציג את התמונות ונקבל עליהם משוב ודגשים לשימוש נכון בתאורה.
 

שיעור 6 - צילום נוף מתקדם - מעשי - מדריך: שי כהן

נצא לחוף פלמחים, לצילומי נוף מתקדמים בשעת השקיעה. 

בשיעור מעשי זה נכיר את הידע והכלים של צלם הנוף. נדבר על טכניקה נכונה, בניית קומפוזיציה מעניינת לצילומי נוף

ושימוש בפילטרים. לאחר מכן נצא לצלם וליישם את החומר הנלמד.

 

שיעור 7 - צילום תרבויות - מדריך:  עודד וגנשטיין 

מבוא אל עולם צילום התרבויות והז’אנרים השונים הקיימים בו. נלמד מה הופך תמונה לכזו שיודעת לספר סיפור ועל עבודת ההכנה המקדימה של הצלם לפני היציאה אל המסע.
בחלקו השני של השיעור נצלול אל עולם צילום הפורטרטים האנושיים ונלמד כיצד יוצרים צילום פורטרט של אדם בסביבתו הטבעית תוך כדי שימוש בטכניקות שונות: מהצילום הספונטני ועד פרויקט צילום ארוך טווח.

 

שיעור 8 - צילום תרבויות - מעשי - מדריך: עודד וגנשטיין
בשיעור זה נצא ליפו ולשוק הפשפשים, שם ניישם את הכלים שלמדנו לבניית סיפור מצולם. נבין כיצד יוצרים קשר בלתי אמצעי עם המצולמים ומשיגים את הסיפור המעניין והאמיתי מהשטח וכיצד בונים סדרת תמונות עבור כתבת מגזין. 
 

שיעור 9 - ביקורת עבודות - ואדים סיגלוב

ואדים סיגלוב, צלם ומרצה לאומנות ילמד אתכם על ניתוח תמונה ויבצע יחד עם הקבוצה ביקורת עבודות לצילומים שלכם עד כה בקורס. בשיעור זה נשים דגש על היבטים אומנותייםכמו גם על ההיבטים הטכניים.

 

שיעור 10 - מאקרו - מדריך: שי כהן
נכנס לעולם שלם שנמצא ממש מתחת לאף. נכיר את הציוד המשמש לצילומי מקרו, כיצד עובדים עם תאורה טבעית ומלאכותית בצילומים מהסוג הזה, כיצד מתקרבים לחרקים וכיצד ניגשים לצילום מקרו בזוית אחרת.

  

שיעור 11 - מאקרו - מעשי - מדריך: שי כהן
ניפגש בשעת בוקר מוקדמת לצילומי מאקרו וניישם את התיאוריה אותה למדנו בשיעור הקודם. נתרגל טכניקות של התקרבות, בחירת רקע וכיווני מצלמה. למי שאין ציוד מאקרו איכותי, אנחנו נשאיל ציוד המתאים למצלמות (קאנון וניקון). יש להביא חצובה.

 

שיעור 12 - צילום בזווית אחרת - מדריך: גלעד בנארי 

בשיעור זה נציג את הדרך לפיתוח ראייה צילומית מתקדמת, פיתוח חשיבה יצירתית ויצירת זהות צילומית אישית. נכיר טכניקות לבניית פריימים וקומפוזיציות מתקדמות, צילום אבסטרקטים ויצירת קונספט בשטח.
  

שיעור 13 - צילום בזווית אחרת - מעשי מדריך: גלעד בנארי
נצא  ליישום התיאוריה ב
שטח. בשיעור זה גלעד יעבור ביניכם וייתן את הדגשים תוך הצגת הזוויות השונות שניתן לתפוס כל פריים ופריים. בשיעור זה תכירו את הדרך בה גלעד מתבונן על העולם ומצלם אותו.


שיעור 14 - צילום רחוב - מדריך: פליקס לופה
פליקס לופה, אחד מצלמי הרחוב הטובים בישראל יציג בפניכם את אחד העולמות המרתקים ביותר. נכיר מהו צילום רחוב דוקומנטרי וכיצד ניתן להיכנס אליו, מהן ההכנות לפני היציאה לצילום, כיצד רוכשים מודיעין איכותי וכיצד עובדים בשטח תוך הסוואה.

 

שיעור 15 - צילום רחוב - מעשי - מדריך: פליקס לופה
בשיעור זה נכיר מגוון טכניקות עליהן למדנו בשיעור ונראה את ההבדלים הקטנים שהופכים תמונה רגילה לצילום עוצר נשימה. פליקס יציג את הדרכים בהן הוא משתמש כדי להסוות את עצמו, להתקרב אל המצולמים ויצירת קשר אישי תוך שילוב הנושא עם סביבתו.

 

שיעור 16 - עירום אומנותי - מדריך: ואדים סיגלוב 
במפגש זה נדון בהרחבה בצילום פורטרטים וצילום עירום אמנותי. נבין את הגדרתו המורחבת של פורטרט בצילום ובאמנות בכלל ומקומו בהסטוריה. נמשיך בבחינת תמונות של צלמי פורטרטים מודרנים באסכולות שונות. נלמד מהו צילום עירום אמנותי על דגשיו
השונים ובמסגרת זו נכיר צלמי עירום מובילים.

 

שיעור 17 - צילומי עירום - מדריך: רודי אלמוג 
ניפגש לצילומים של מודליסטית עירום ונכיר טכניקות לשימוש נכון בעדשות, זווית צילום, תאורה יצירתית, יצירת תמונה מופשטת וצילום אומנותי. כל סטודנט ילמד בימוי וכיצד ליצור פריימים יצירתיים בסוג זה של צילום. 


שיעור 18 - סיכום קורס - מדריך: רועי גליץ

השיעור יתחיל בביקורת עבודות על הצילומים מהקורס. בהמשך נעבור הרצאה בנושא קידום אישי, יצירת מותג ובידול בעולם הצילום. בהמשך סשן שאלות ותשובות של הסטודנטים, כאן תקבלו את התשובות המקיפות לכל השאלות שיש לכם בכל נושא.

 

 
  מועדי פתיחת המחזורים הקרובים - 2016
  

 
     
קורס מתקדם ברמת גן: 

20.11 - ימי א' -  נותרו מקומות אחרונים!

05.12 - ימי ב' -   ההרשמה בעיצומה!

: 

קורס מתקדם בוקר ברמת גן: 

28.11 - ימי ב' -  מלא!

: 

10.03.17 - ימי ו' -   ההרשמה בעיצומה!


      קורס מתקדם בחיפה:
              13.12 - ימי ג'

      קורס מתקדם ב
ירושלים:

          
 23.11 - ימי ד' מלא!

 ·   למעקב אחר תאריכי המשך וזמינות הקורסים, מומלץ לפנות במייל info@galitz.co.il או בטלפון 077-4090280

 

הסיבות שהופכות את חוויית הלמידה בגליץ בית הספר לצילום לייחודית

·    איכות הלמידה המדריכים הטובים בארץ משתתפים בהדרכת הקורס ומעניקים מניסיונם ומזווית הראייה המיוחדת שלהם. הקורס נערך בקבוצות קטנות עם יחס צמוד ואישי בבית הספר הנחשב למוביל בתחומו בארץ.

·    אחריות מורחבת הדבר הכי חשוב לנו הוא שתצאו מהקורס עם כל הידע הנדרש. אם הרגשתם שחסר לכם ידע בנושא מסוים, אתם מוזמנים לעשות את אותו השיעור שנית, ללא תשלום נוסף וללא הגבלה בזמן.

·    רכז הקורס במהלך הקורס תחוו את האיכות בזכות רכז הקורס אשר ילווה אתכם בכל השיעורים, ביציאות השטח ויהיה שם לתמוך בכם וליצור את החוויה ההמשכית של הקורס עם ביקורת עבודות וליווי אישי.

·    השלמת שיעורים לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס מכל סיבה שהיא. אם פספסתם שיעור, מכיוון שמחזור חדש נפתח כל שבועיים, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור, ללא תשלום נוסף!

·    המשכיות מגוון עצום של קורסים מתקדמים עומד לרשותכם ולבוגרים שלנו שמורה הנחה של 10% לכל הקורסים. בנוסף, מפגשי צילום מתקיימים באופן רצוף עם הקבוצות של בוגרי הקורסים בהנחיית מדריכי בית הספר.

·    מחוייבות למצויינות בעקבות תהליך השיפור המתמיד של הקורסים והמשובים של המשתתפים בסיום כל קורס, אנחנו כל הזמן משדרגים את רמת הקורס. כיום, לאחר עשרות מחזורים מדהימים, הקורס הינו ללא ספק באיכות הגבוהה ביותר בארץ.

·    מובילי קהילת הצילום אתם רוצים ללמוד מהמובילים בתחום הצילום בישראל. כחלק מהחזון שלנו לשיפור עולם הצילום, אנו מפיקים את מגזין הצילום של ישראל - קומפוזיציה,  אשר מופץ חינם באינטרנט לעשרות אלפי מנויים. בנוסף, אנו עורכים ערבים פתוחים באולמות קולנוע ענקיים איש בהם אנו מרצים ומשתפים בידע על טכניקות צילום חדשניות וזוויות ראייה ייחודיות. מוזמנים לצפות בתמונות מהערב האחרון.

·     מבנה בית הספר הסניף הראשי שלנו נמצא בבורסה ברמת גן. כאן אנחנו צמודים לרכבת ולנתיבי איילון ועם חניה חינם כדי שיהיה לכם הכי נוח להגיע. בשילוב אווירה ביתית, הסטודנטים והבוגרים שלנו מוזמנים לבוא מתי שהם רוצים, להשתמש בכיתת המחשבים שלנו, לקרוא מגזינים וספרי צילום מרהיבים מהספרייה ולהשתמש בסטודיו שלנו. אתם, כמובן, מוזמנים לבוא לבקר ולהתרשם בתיאום מראש. כל יום הוא יום פתוח.

 

הערות חשובות:

·    הצוות: רועי גליץ, גלעד בנארי, פליקס לופה, תומר יעקבסון ,רני מושקוביץ,עודד וגנשטיין,, רודי אלמוג, שי כהן, מקסים גולבנוב, יוסי בייטלמן, רותם שביט.

·    הערה חשובה: זהו קורס צילום למתקדמים בגליץ בית הספר לצילום. לכן, עלינו לוודא כי קיים ברשותכם הידע הנדרש לרמת הקורס. יש ליצור איתנו קשר במייל או בטלפון 077-4090280  או לבוא לפגישת ייעוץ והתרשמות אצלנו בבית הספר.

·    מטרת הקורס: מטרת הקורס היא פיתוח זהות צילומית ויצירתיות בצילום. מומלץ מאוד לקרוא את המלצות הסטודנטים.

·    זמני השיעורים: השיעורים התיאורטיים מתקיימים בשעות 18:30-21:30 והצילומים המעשיים יתקיימו בימי ו' בשעות הבוקר והצהריים

·    מיקום הקורס: השיעורים העיוניים מתקיימים במבנה בית הספר במתחם הבורסה ברמת גן, סמוך לרכבת מרכז ועם חניה חינם בשעות הערב. השיעורים נערכים בחדר הדיונים מול מסך LCD למען האיכות הגבוהה ביותר. מוזמנים לבוא להתרשם.

·    הטבה לקורס: המשתתפים יזכו בהנחה של 10% לשימוש בכל הקורסים בבית הספר.

·    בסיום הקורס תוענק למשתתפים תעודה מטעם "גליץ בית ספר לצילום".

·    דמי ביטול: במידה ומשתתף יבקש לבטל, יקבל החזר מלא פחות 350 ש״ח בגין כל שיעור שהתקיים באותו הקורס עד מועד ההודעה בכתב על הביטול (אין חובת נוכחות).

 

להרשמה, יש לפנות במיילinfo@galitz.co.il  ולציין שם, טלפון נייד ואיזה ידע קודם בצילום קיים ברשותכם.

או להתקשר אלינו בטלפון 077-4090280 ולהתייעץ איתנו בנוגע להרשמה לקורס

 

 

בברכה,

רועי גליץ וצוות המדריכים

גליץ בית ספר לצילום

 

חוות דעת בוגרי הקורס

 

מייקי מור

קורס צילום מתקדם

העולם שלי היה מורכב מעבודה ומשפחה, צילום היה משהו שתמיד נהניתי ממנו אבל היה קשה לי לקרוא לו ממש תחביב
או משהו שגוזל זמן מעבר ללהרים את מצלמת הפוקט ולצלם את הילדים עושים משהו חמוד.
בעידודה של אשתי רכשתי מצלמת
SLR ונרשמתי לקורס יסודות ולאחריו מתקדמים.
אני גאה להגיד שלאחרי הקורסים הללו, צילום הוא חלק חשוב מאד בחיים שלי, אני קורא על צילום,
מקבל השראה מתמונות ברשת, מעורב בפורומים, מצלם המון.... והכי חשוב נהנה.

בגליץ הצליחו מעבר ללימוד של טכניקה להעביר לי ממש את העולם הזה בצורה מהנה, מקצועית והכי חשוב פתוחה.
נתנו לי זויות של חשיבה אמנותית וצילומית, פידבקים כדי שכל הזמן אשתפר והכי חשוב גרמו לי כל הזמן את ההרגשה
שתמיד אוכל לבוא שוב ולשאול או לעבור שוב שיעור או יציאת שטח כדי לחדד נקודות שחסרו לי.

היה לי פשוט כיף ללמוד, וכמו ילד שנחשף לעולם הזה ( למרות שזה בגיל יחסית מאוחר) אני פשוט צמא לידע ולעסוק בצילום כמה שיותר.
אני חושב שבמקום אחר החוויה הזו הייתה עוברת בצורה אחרת לגמרי....
וזה מה שבגליץ קיבלתי הכי הרבה....
פשוט חוויה של צילום שעזרה לי והיכנס לעולם הזה עם הרבה אהבה וביטחון והכי חשוב טכניקה טובה יותר.

היום אני מצלם אפילו את הילדים שלי ואת המשפחה שלי מתוך מחשבה,
מתכנן פריימים ויוזם כל מיני זויות חדשות.... תכל"ס כל המשפחה שלי ממש שמחה שיצאתי לקורס.

תודה רבה לצוות המדריכים הייתם פשוט אדירים!!!

בייחוד ל:

תומר - שנון, חד מדויק ומאד מאד מקצועי. פתחת לי את הראש ( ולא..... אני לא שם פלאש על המצלמה יותר !!!! ).
גלעד - פשוט כיף להתסכל אחרת על העולם, ולמצוא בדברים שמסביבנו יום יום, עולם חדש בפני עצמו.
עודד - גורם לך לחשוב על התוצר הסופי קודם, תודה על הטיפים הקטנים שגורמים לי להסתכל שניה לפני שאני מצלם על הקצוות של התמונה.
רודי - פשוט תמצות של המון אלמנטים בקורס, רודי העביר ספרינט שגרם לי להשתפר ולהעלות את הטכניקה שלי לרמה טובה יותר.

היה לי כיף, תודה על הכל.

מייקי מור 

יגאל סלבין

קורס צילום מתקדם

מחזור אוקטובר א 2011

אני מנכ"ל של חברה מצליחה מזה 12 שנים....לאחר שנים של עבודה אינטנסיבית , הגיע הזמן שלי לעשות משהו בשביל הנשמה.

הכל התחיל לפני שנה , חגגתי את יום הולדתי ה-33 וקיבלתי מתנה מאשתי המדהימה , קורס צילום בגליץ. תמיד אמרו לי שיש לי תמונות יפות ושיש לי "עין" טובה. התחלתי את קורס היסודות ונשאבתי לעולם מדהים ומטורף מלא הרפתקאות – קורס היסוד היווה עבורי בסיס מעולה להמשך....סיימתי בהנאה רבה ועמוס ידע ואיכויות והחלטנו מרבית מבוגרי היסודות להמשיך ולהתקדם בעולם הצילום ונרשמנו לקורס מתקדם בגליץ.

 

 מי שמגדיר את תהליך הלמידה בגליץ כקורס צילום מתקדם עושה עוול בעיניי...... זהו תהליך משנה חיים. נקודה!

 

גלעד בנארי – מכניס אותך לעולם מטורף ופשוט גורם לך לראות את החיים בצורה שונה מעניינת וייחודית.

תומר יעקבסון – גרם לי להוסיף לצילו1מים שלי שיקולים ותוספות שלא שמתי לב אליהם לעולם. זה המלח והפלפל של כל פריים!

פליקס לופה – הקפיץ את רמת הצילום שלי. יצר מצב שאני נטמע ברחוב, נושם את האווירה ומתעד את הרחוב ברמה גבוהה.

עודד וגנשטיין – מעצים את עולם הצילום ומביא אותך לחשיבה רחבה יותר, על הכנת כתבות, כתיבה יוצרת. עבודה עם מגזינים, ועושה לך חשק לעבוד בתחום ולהכין כתבות מטורפות על מסעות בעולם...

ארז מרום – צלם מדהים שלקח אותי יד ביד עם טכניקות מדהימות שהקפיצו את רמת הצילום שלי עם צילומי נוף ומאקרו נהדרים.

רודי אלמוג – שבסדנת הצילום שלו כל מסע "הטעימות" המדהים הזה שחוויתי בא לידי ביטוי בצורה מושלמת. כל בניית הפריים, שליטה בעין של הצופה, הולכות עין, מדידות אור, קומפוזיציה, מציאת עניין וסיפור בתמונה. כל אלו מגיעים לשיא בסדנת העירום האומנותית.

 

אין ספק שכל אלו ומדריכים נוספים כמובן, גרמו לי לצלם בצורה נהדרת.... התגובות שאני מקבל היום הינם של צלם מקצועי ....

מעבר לכל המדריכים הכי שווים ואנושיים בארץ ....

מעבר לצוות גליץ הנדיר בנתינה ובאכפתיות שלו, יש לבית הספר יתרונות עצומים שאפשרו לי להתפתח "מעבר" - מקונגרסים מטורפים של צלמים שמוסיפים רבות לרמה האישית מהרצאות  מעולות שמפתחות תהליכי חשיבה ,מטיולי צילום בארץ עם קבוצת אנשים מדהימה במועדון גליץ. ועד לטיולי "פסיכים" לחוץ לארץ שגורמים לך לברך על היום שהתחלת ללמוד צילום בגליץ...ובכלל שנכנסת לעולם הזה......

כפי שציינתי זהו תהליך למידה משנה חיים!

לאחר הביטחון הרב שקבלתי בתחום הצילום החלטתי להצטרף למסע עם "פוטוטבע". לפני מספר ימים חזרתי ממסע אקסטרים בלפלנד! עם חוויות לכל החיים, חברים מדהימים תמונות במגזין בעיתון וחיוך אחד ענק שאי אפשר להסיר...

 

תודה לאל שיש את גליץ בית הספר לצילום!

 

לשאלות

יגאל סלבין

הדס שפרינגוט

קורס צילום מתקדם

מחזור אפריל 2009

לאחר ניסיון לא מרגש בעליל באחד מבתי הספר לצילום המתחרים, התבאסתי מאוד.

היה בי רצון עז ללמוד להתנסות ולהתפתח אך חששתי לבזבז את זמני היקר ..

וכששמעתי על קורס המתקדמים בגליץ לא יכולתי שלא להרשם הוא ענה בדיוק על מה שרציתי מגוון רחב של תחומי צילום וצוות מורים מקצועיים למדיי עניניי מעשי וקולע!

כל שיעור וכל סיור הרגשתי שראיית הצילום שלי משתפרת ומסתגננת...

שמתי לב לפרטים שונים וגיליתי עולומות חדשים בתחומיים שלא יצא לגעת בהם. בקורס הכרתי גם סטודנטים שלמדו אצל גליץ בקורס יסודות ואין ספק שרמת הידע שהם יצאו איתה מהקורס היתה גבוהה משמעותית מרמת הידע שאני הגעתי.

הקורס מומלץ, מרתק ומספק מאוד

מודה על איכות הזמן המקצועיות והחוייה!

מבסוטה מכם.

הדס

רון נתיב

קורס יסודות הצילום וצילום מתקדם

מחזור ינואר 2009

אל קורס "יסודות הצילום" נרשמתי בינואר 2009, לאחר שחזרתי מטיול ארוך באירופה,

מזה זמן שתכננתי להרחיב את ידיעותיי בתחום הצילום ולכן כשחזרתי הדבר הראשון שהעסיק אותי היה לחפש ביה"ס שבו אלמד.

הכרתי את צילומיו של רועי גליץ ומתוך ההיכרות הזו שוטטתי באתרו ואספתי פרטים על ביה"ס לצילום.

מתוך תחושת בטן טובה התקשרתי אל רועי שהקדיש לי מזמנו בכדי לספר לי על תוכנית הקורס. ובתוך שבוע התחיל הקורס.

כבר כאשר נכנסתי לביה"ס התרשמתי מהכיתות החדשות והאיכותיות, המאובזרות במחשבים. הכיתות נוחות ונעימות ללימוד.

מהיום הראשון ללימודים הרגשתי בביה"ס כמו בבית, הייתי מגיע כשעה לפני תחילת השיעור ומקבל יחס חם, בנוסף מעולם לא סירבו לי להשתמש במחשבים לצרכים אישיים (התקשרות לאינטרנט) וכמובן המטבח שתמיד שופע בעוגיות זמין לתלמיד.

תוכנית הקורס מעניינת, מלמדת ומעשירה. השיעורים מדורגים בצורה זו שהחומר יושב טוב בראש, המצגות איכותיות ומושקעות ונשלחות אליך התלמיד היישר לאי-מייל, כך שאם לא הספקת, או שאתה מעוניין לעבור על החומר- יש לך את האפשרות הנוחה הזו.

מורי הקורס - מקצועיים, חביבים ותמיד נוח לשאול אותם שאלות, גם היום לאחר שסיימתי 2 קורסים בביה"ס אני פונה אליהם רבות ומתייעץ עמם בטלפון ודרך האי-מייל.

 

לסיכום-  ביה"ס הוא מקצועי, השירות שניתן לי עבור התשלום לקורסים שביצעתי היה בהחלט משתלם, השיעורים שאותם למדתי רק דחפו אותי לקחת את התחום ולהתקדם איתו הלאה.

הייתי ממליץ לכל צלם, חובב או מקצועי להיכנס לשורות ביה"ס כתלמיד. לא תצטערו.

 

* אשמח לענות על כל שאלה לגבי תחושותיי בביה"ס.

 

רון נתיב

ronativna@hotmail.com

הוד נגב אליעז

קורס יסודות הצילום וצילום מתקדם

מחזור ינואר 2009

זכיתי ללמוד בגליץ ביה"ס לצילום במסגרת הקורסים יסודות הצילום  ובקורס צילום למתקדמים המאלף שבעצם מורכב ממקבץ  מיני קורסים מתומצתים : סטודיו, רחוב, מאקרו וחשיבה יצירתית בצילום. כל אחד מהם תרם המון וריתק בעיקר משום שהמדריכים הנם צלמים מן השורה הראשונה בארץ ומעבירים את השיעורים באהבה ומקצועיות חסרי תקדים.

רועי גליץ  הקים בי"ס למופת - אם תתנסו תראו שביה"ס פועל מתוך אנרציה להעביר את תורת ההקלקה בצורה המקצועית והמעניינת ביותר שיש וזאת אני אומר לאחר היחשפות לתכנים ומבני קורסים מקבילים במקומות אחרים כולל לימודים אקדמיים שלי עצמי.

הנה, תוך שאני בוגר גליץ ביה"ס לצילום זכיתי לעלות לגמר בתחרות צילום  ארצית של עמותת אור ירוק ו-4 תמונות שלי הוצגו בגמר מתוך 40 בסה"כ. ההכוונה הטכנית, חשיפה לכווני יצירה בצילום ותפיסת העולם של כל מורה בביה"ס יחד שולבו ככוח מנצח לזכות ב 2 פרסים מתוך עשרת הזוכים באותה תחרות.

אז זו הזדמנות חוזרת לאמר תודה לרועי ולחבריו , תודה.

הוד

דפנה דז'אלצקי

קורס יסודות הצילום וצילום מתקדם

מחזור דצמבר 2008

אני רוצה להודות לרועי גליץ ולכל משפחת "גליץ – בית הספר לצילום" על חווית לימודי הצילום  שהעניקו לי בקורס יסודות הצילום ועוד יותר בקורס צילום מתקדם.

הן השיעורים התיאורטיים והן שיעורי השטח הועברו בצורה מקצועית, ברורה, ומעניינת.

חשוב להדגיש את היחס האישי והסובלני של כל המדריכים בכלל ושל רועי בפרט.

נראה שכולם מאוד אוהבים לצלם ושמחים להעביר את ההתלהבות הלאה.

קורס יסודות הצילום העניק לי את כל הכלים החשובים כדי לדעת לצלם טוב – הכרת מושגי היסוד בצילום, הכרת המצלמה והמערכת הדיגיטאלית, בחינת הקומפוזיציות השונות לצילום ומעט בסיס בנוגע לפוטושופ.

כל זה תוך כדי שיעורי שטח ולאחר מכן ביקורת על הצילומים שצילמנו.

קורס צילום מתקדם נכנס לעומקם של מספר עולמות שונים בצילום – צילומי מאקרו, רחוב, אופנה ועירום וצילום מזווית אחרת, כאשר כל עולם מועבר על ידי צלם, מדריך בבית הספר, שמתמחה ועוסק בתחום הזה בלבד. 

חשוב לציין את המקצועיות הרבה של כל אחד מהמדריכים!

בבית הספר אווירה חמה ומשפחתית ובעקבות כל הנאמר – מאוד מומלצת !!!

 

תודה רבה,

 

         דז'אלצקי דפנה, עו"ד

       אנרג'י פתרונות פיננסים

 

תמונות של גליץ בית הספר לצילום

פינת קפה ומטבחון

פינת ישיבה

 

חדר הדיונים בו הקורס מתקיים

תכירו את הסטודנטים של בית הספר
צוות המדריכים של בית הספר
אודות גליץ בית הספר
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד *