09ץ קורס צילום - קורס יסודות הצילום, קורס צילום למתחילים
צילום
גלריות מאמרים קורס צילום כנס הצילום ביוגרפיה
קורס צילום
חדשות קורס צילום ועדכונים
קורס יסודות הצילום - גליץ בית הספר לצילום

קורס יסודות הצילום המקיף

גליץקורס יסודות הצילום מאפשר לך לרכוש ידע ומיומנויות צילום יחד עם מיטב המדריכים בארץ אשר יגלו לך את השיטות להוציא את המירב מהמצלמה ומעצמך על מנת להוציא את התוצאות הטובות ביותר. הקורס כולל 12 מפגשים מתוכם יציאה ל-4 סדנאות של צילומי שטח בנושאים שונים בתגבור מדריכים נוספים ליחס החניכה האישי ביותר. כל השיעורים בליווי מצגות וצילומים מקוריים ולאחר השיעור יועבר הסיכום למשתתפים כדי לאפשר לכם להקשיב במקום לכתוב. הקורס כולל אחריות מלאה לכל החיים.

מטרת הקורס -  להיכנס לעולם הצילום, לשפר בצורה הטובה ביותר את רמת הצילום ולהעניק את הכלים להתפתח לרמה גבוהה בצילום, באחריות.

מיקום הסניף הראשי במתחם הבורסה ברמת-גן, רחוב היצירה 26, בסמוך לרכבת תל-אביב מרכז, צמוד לנתיבי איילון ועם חניה חינם בערב, מוזמנים לבקר. בנוסף יש לנו שלוחות ברחבי הארץ: ירושלים וחיפה.

אודות בית הספרגליץ בית הספר לצילום נחשב כיום לבית הספר המוביל לצילום בארץ. אלפי צלמים מצויינים, בוגרי הקורסים, פעילים כיום בקהילת הצילום הישראלית וצוות של 40 צלמים-מדריכים מהמובילים בישראל עומדים לרשותכם. בית הספר נחשב למקום חדשני עם שיטות לימוד מקוריות ומתקדמות כשעל דגלו חרוטה האיכות ושאיפה למצויינות. בית הספר מפיק את מגזין הצילום קומפוזיציה. כדאי לקרוא מה מייחד אותנו בהמשך העמוד, את דירוג בית הספר, חוות דעת הסטודנטים, ליצור קשר ולהצטרף לקבוצת הפייסבוק.

מוזמנים להתקשר ולהתייעץ: טלפון 077-4090280 או info@galitz.co.il

צריכים המלצה למצלמה?  מוזמנים להסתכל על ההמלצות שלנו, או ליצור קשר.

פירוט המפגשים:


מפגש 1 – פתיחת קורס וקומפוזיציה

פתיחת קורס והיכרות עם הסטודנטים. נמשיך להיכרות זריזה עם ההיסטוריה של הצילום, נלמד כיצד בונים תמונה בצורה נכונה, מהי הולכת עין ומה העין אוהבת, מהי קומפוזיציה וכיצד ניישם אותה בצילומים השונים.

מפגש 2 - יסודות הצילום חלק א'

הכרת מושגי היסוד החשובים ביותר, לימוד חשיפה ומדידת אור, תריס, צמצם, ISO , הבנת עומק שדה, הכרת מבנה המצלמה, עדשות ואופן העבודה עם המצלמה.

מפגש 3 –  יסודות הצילום חלק ב'

המשך לימוד מושגי היסוד ולימוד המערכת הדיגיטלית, ההבדלים בין דיגיטל לפילם, מהי רזולוצייה, איזון לבן, טווח דינמי ועבודה עם מאפייני המערכת הדיגיטלית, RAW , קריאת היסטוגרמה והבנת האור על מאפייניו השונים.

מפגש 4 – צילום שטח ראשון – פארק הירקון (יום ו' בוקר)

יציאה לצילומים בפארק ליישום הנלמד בשיעורים העיוניים. תרגול חשיפה, עומק שדה, מדידת אור, קומפוזיציה, צילום בתנועה, תפעול המצלמה, ראייה צילומית ועוד. ההדרכה תועבר על ידי צוות מדריכים על מנת להגיע ליחס חניכה מקסימלי.

מפגש 5 – ביקורת עבודות

תוסבר אמנות מתן הביקורת תוך מעבר על צילומי החניכים במפגש הקודם והעברת ביקורת עם דגש על הטכניקה ועל אפשרויות לשיפור התמונות. הביקורת היא  שלב מהותי בהתפתחות האישית ומקנה לנו כלים: להבין, לנתח ולדעת כיצד לחזור עם תוצאות טובות יותר בכל פעם מחדש.

מפגש 6 – תוכנות עריכה דיגיטלית

תוכנות עריכה הן החדר חושך של העולם הדיגיטלי. כלים אילו הינם חיוניים ביותר לתהליך העבודה הדיגיטלית. בשיעור זה יועברו הכלים הבסיסיים הדרושים לעבודה עם תוכנות אלה.

מפגש 7 – צילום שטח שני – צילום בעלי חיים (יום ו' בוקר)

ניפגש בבוקר לצילום בעלי חיים תוך שימת דגש על תאורה, קומפוזיציה, לכידת רגעים מיוחדים ותשומות לב לפרטים. במפגש זה נבין כיצד להציג את בעלי החיים בצורה מחמיאה ולבודד אותם מתוך ההמולה ולהשתמש בתאורה הטבעית.

מפגש 8 – ביקורת עבודות והרצאה בנושא פורטרטים וצילומי רחוב

החניכים יציגו את התמונות שלהן מהספארי לפני ואחרי יישום עריכה דיגיטלית ותועבר ביקורת בונה על התמונות תוך העלאת הצעות לשיפור. בחלקו השני של השיעור תועבר הרצאה בנושא צילומי רחוב ופורטרטים – נבין את סוד היופי, את הדרך להעברת אופי המצולם לצופה ועוד.

מפגש 9 – צילום שטח שלישי - צילומי רחוב (יום ו' בוקר) 

יציאה לצילומים בנחלת בנימין בת”א תוך כדי תפיסת התרחשויות ברחוב, צילום פורטרטים ותשומת לב לפרטים הקטנים תוך חלוקה לקבוצות קטנות. בסיוע המדריכיםשלנו כל אחד יחזור עם פורטרטים מיוחדים.

מפגש 10 – ביקורת עבודות, פלאש והכנה לצילומי לילה

החניכים יציגו את תוצאות הצילומים מנחלת בנימין ושינקין למטרת ביקורת בונה. בחלקו השני של השיעור תועבר מצגת בנושא פלאש (מבזק) חיצוני ופנימי על כל האפשרויות המגוונות שלו ונעבור הכנה למפגש הבא –צילומי שקיעה וצילומי לילה.

מפגש 11 – צילום שטח רביעי - צילומי לילה 

נפגש במתחם הבורסה לקראת השקיעה לצילומים של צלליות ועבודה עם מבזקים כאור מילוי. לאחר השקיעה נתמקם על גשר מעל נתיבי איילון לחשיפות ארוכות וטכניקות של ציור באור. מומלץ לבוא עם חצובה, אם אין לכם חצובה, אל דאגה - נשאיל לכם.

מפגש 12 – הצגת עבודות וסיכום הקורס

בתחילה נלמד את נושא הפילטרים (מסננים), כיצד משפיעים על הצילום ומתי נשתמש באיזה פילטר. בהמשך הרצאת 'התפתחות אישית בעולם ההצילום', בה נכיר פורומים, גלריות ודרכים להתפתח בהמשך. בחלקו השני של השיעור יועבר סיכום קורס וחלוקת תעודות סיום.
 

מה מייחד אותנו?

·  אחריות מורחבת אנחנו מתחייבים שתצאו מקורס עם כל הידע הנדרש! אם הרגשתם שחסר לכם ידע בנושא מסוים או ששכחתם משהו, אתם מוזמנים לעשות את אותו השיעור שנית, ללא תשלום וללא הגבלה בזמן, ולחזק את אותם הנושאים עד שתהיו בטוחים בכך ב-100%.

·  איכות הלמידה המדריכים הטובים בארץ משתתפים בהדרכת הקורס ומעניקים מניסיונם ומזווית הראייה המיוחדת שלהם. הקורס נערך בקבוצות קטנות והיציאות לשטח מתוגברות במדריכים נוספים ואנחנו מתחייבים לכם ליחס החניכה הטוב בארץ.

·  הדרכה אישית על המצלמה יש לכם מצלמה מצויינת ואתם מעוניינים לדעת לשלוט בה ולהוציא ממנה את המקסימום? אנחנו נעבור איתכם אישית על המצלמה שלכם ונסביר את אפשרויות התפעול שלה כדי שתממשו את הפוטנציאל הגלום בה.

·  השלמת שיעורים לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס מכל סיבה שהיא. אם פספסתם שיעור, מכיוון שמחזור חדש נפתח כל שבוע, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור בהקדם מתי שנוח לכם, ללא תשלום!

·  המשכיות מגוון עצום של קורסים מתקדמים עומד לרשות הבוגרים שלנו ולכל בוגרי יסודות הצילום שמורה הנחה של 10% לכל הקורסים המתקדמים. מסעות צילום לחו"ל עם מדריכים מדהימים ובנוסף, מפגשי צילום מתקיימים עם בוגרי הקורסים בהנחיית המדריכים שלנו.

·  מחוייבות למצויינות הקורס בתהליך שיפור ושידרוג מתמשך לאחר כל מחזור. כיום, לאחר למעלה מ-600 מחזורים מדהימים, הקורס הינו ללא ספק באיכות הגבוהה ביותר בארץ ואנו עומדים על 97% שביעות רצון מהקורס, מוזמנים לקרוא.

·  מובילי קהילת הצילום אתם רוצים ללמוד מהמובילים בתחום הצילום בישראל. כחלק מהחזון שלנו לשיפור עולם הצילום בארץ, אנו מפיקים את מגזין הצילום של ישראל - קומפוזיציה,  אשר מופץ חינם לעשרות אלפי מנויים. בנוסף, אנו עורכים כנסי צילום ענקיים בהם אנו מרצים ומשתפים בטכניקות צילום חדשניות וזוויות ראייה ייחודיות. כנס הצילום של ישראל - ארוע הצילום הגדול במדינה. 

·  הנוחות שלכם לכל אחד מתאים זמן אחר ללימודים. בזכות ההצלחה של הקורס, אנחנו פותחים מחזור חדש כל שבוע וכל מחזור מתקיים ביום אחר בשבוע, כולל קורסי בוקר וערב וקורסים בימי שישי בבוקר. לכם נותר רק לבחור מתי הכי נוח לכם לעשות את הקורס.

·  מבנה בית הספר הסניף הראשי שלנו נמצא בבורסה ברמת גן, אנחנו צמודים לרכבת ולנתיבי איילון ועם חניה חינם  מסביב לבית הספר בשעות בערב. 7 כיתות לימוד מרווחות וחדרי דיונים מאובזרים, פינות ישיבה נוחות כשהסטודנטים והבוגרים שלנו מוזמנים לבוא מתי שהם רוצים, להשתמש בכיתות המחשבים שלנו ולקרוא מגזינים וספרי צילום מהספרייה  כמובן, מוזמנים לבוא לבקר ולהתרשם. כל יום הוא יום פתוח.

 

פרטים נוספים:

   · דמי ביטול:  במידה ומשתתף יבקש לבטל, יקבל החזר מלא פחות 300 ש״ח בגין כל שיעור שהתקיים באותו הקורס עד מועד ההודעה בכתב על הביטול (אין חובת נוכחות).

· ציוד לקורס: מצלמה, עם אפשרות לשליטה ידנית בתריס וצמצם. רצוי חצובה (לא חובה, נשאיל למי שחסר לו). לא ברור אם המצלמה מספיק טובה או שמחפשים המלצות? מוזמנים להסתכל על ההמלצות שלנו, או ליצור קשר.

· לבוגרי הקורס תוענק תעודת סיום מטעם "גליץ בית הספר לצילום"

     להרשמה ופרטים נוספיםinfo@galitz.co.il  או למשרדים שלנו בטלפון 077-4090280

 

 

המועד הקרוב:

 

15.11 - ימי ד’ - נשארו מקומות אחרונים!

 


 מועדי פתיחה
נוספים:

מועדי פתיחה:
קורסי ערב ברמת גן

מועדי פתיחה:
קורסי בוקר ברמת גן

קורס צילום בירושלים

קורס צילום בחיפה

קורס צילום לנוער

11.12 - ימי א' - ההרשמה בעיצומה!

21.12 - ימי ד' - ההרשמה בעיצומה!

02.07 - קורס יסודות הצילום לנוער

15.11 - ימי ג'

21.11 - ימי ב'

27.11 - ימי א'


09.12 - ימי ו' בבוקר

28.12 - ימי ד' בבוקר


 

·         מידע על בית הספר והמשרדים הראשיים– גליץ בית ספר לצילום

מידע על הקורסים הנוספים שלנו - קורס צילום בירושלים, קורס צילום בחיפה, English Courses.

·         חדש! קורס בימי שישי בשעות הבוקר ב- 04.11 לכל האנשים שעסוקים באמצע השבוע.

·         ההרשמה היא על בסיס מקום פנוי! הקבוצות קטנות ומתמלאות מהר, הזדרזו להירשם בהקדם.

·         מוזמנים לקרוא מאמרים בנושא צילום ולצפות בצילומים של רועי גליץ ולראות צילומים של הסטודנטים בקורס יסודות הצילום

·         תקראו מה הסטודנטים שלנו אמרו על הקורס –דירוג קורס יסודות, המלצות הסטודנטים.

 

  להרשמה ופרטים נוספים

מייל info@galitz.co.il  או טלפון 077-4090280

 

 

בברכה,

 

 

צוות גליץ בית הספר לצילום

www.galitz.co.il

גליץ לוגו

כמה שורות שכתבו הבוגרים של הקורסים על יסודות הצילום, מתוך עמוד דעות הסטודנטים

רון נתיב

קורס יסודות הצילום וצילום מתקדם

 

אל קורס "יסודות הצילום" נרשמתי לאחר שחזרתי מטיול ארוך באירופה,

מזה זמן שתכננתי להרחיב את ידיעותיי בתחום הצילום ולכן כשחזרתי הדבר הראשון שהעסיק אותי היה לחפש ביה"ס שבו אלמד.

הכרתי את צילומיו של רועי גליץ ומתוך ההיכרות הזו שוטטתי באתרו ואספתי פרטים על ביה"ס לצילום.

מתוך תחושת בטן טובה התקשרתי אל רועי שהקדיש לי מזמנו בכדי לספר לי על תוכנית הקורס. ובתוך שבוע התחיל הקורס.

כבר כאשר נכנסתי לביה"ס התרשמתי מהכיתות החדשות והאיכותיות, המאובזרות במחשבים. הכיתות נוחות ונעימות ללימוד.

מהיום הראשון ללימודים הרגשתי בביה"ס כמו בבית, הייתי מגיע כשעה לפני תחילת השיעור ומקבל יחס חם, בנוסף מעולם לא סירבו לי להשתמש במחשבים לצרכים אישיים (התקשרות לאינטרנט) וכמובן המטבח שתמיד שופע בעוגיות זמין לתלמיד.

תוכנית הקורס מעניינת, מלמדת ומעשירה. השיעורים מדורגים בצורה זו שהחומר יושב טוב בראש, המצגות איכותיות ומושקעות ונשלחות אליך התלמיד היישר לאי-מייל, כך שאם לא הספקת, או שאתה מעוניין לעבור על החומר- יש לך את האפשרות הנוחה הזו.

מורי הקורס - מקצועיים, חביבים ותמיד נוח לשאול אותם שאלות, גם היום לאחר שסיימתי 2 קורסים בביה"ס אני פונה אליהם רבות ומתייעץ עמם בטלפון ודרך האי-מייל.

 

לסיכום-  ביה"ס הוא מקצועי, השירות שניתן לי עבור התשלום לקורסים שביצעתי היה בהחלט משתלם, השיעורים שאותם למדתי רק דחפו אותי לקחת את התחום ולהתקדם איתו הלאה.

הייתי ממליץ לכל צלם, חובב או מקצועי להיכנס לשורות ביה"ס כתלמיד. לא תצטערו.

 

* אשמח לענות על כל שאלה לגבי תחושותיי בביה"ס.

 

רון נתיב

ronativna@hotmail.com

מוטי גרוס

יסודות הצילום, מתקדם ותאורה


שלום לכולם...

 

הגעתי לביה"ס של גליץ תוך חיפוש קורסים לצילום... עברתי תקופה קשה, ורציתי משהו שירגיע אותי, וחשבתי, למה לא צילום? היה לי רקע צילומי לפני זה וגם חשבתי את עצמי לצלם די טוב.. בשיחה ראשונית עם רועי, משהו בקולו גרם לי לענות לו בחיובי.. האכפתיות שלו, הירידה לפרטים איזה מצלמה אני משתמש, מה אני רוצה לקנות, לשם מה אני רוצה לעבור קורס צילום.

הגעתי לביה"ס לקורס יסודות הצילום, ובשיעור הראשון, הבנתי, כמה שלא הבנתי לפני זה על צילום. כמה דברים לא עשיתי נכון, ועד לאן אני יכול להשתפר. הקורס היה ענייני, אינטנסיבי, עם מדריכים מקצועיים, שמתעניינים במה שאתה עושה, ולכוון את הסטודנט לדרך הנכונה בצילום.. תוך ניסיון שמירה על היצירתיות של כל סטודנט. אני יכול להגיד, שקורס היסודות פתח בפני שוב את עולם הצילום, אך ברמה הרבה, הרבה יותר מקצועית ממה שעשיתי לפני זה.

ייתכן ובתי ספר אחרים נותנים את אותה הרגשה.. אך ראיתי את רועי בפעולה, את האהדה שהוא רוכש לסטודנטים , ואת האהדה שהם רוכשים לו, ולמדריכיו (שדרך אגב, רועי לא חוסך בכלום, מביא את המדריכים הטובים ביותר בארץ בצילום לבית הספר).

וכדי להראות לכם שזה לא סתם, המשכתי לקורס צילום מתקדם – שהיה מ ד ה י ם !!! בנוי במיוחד כדי לעזור לצלם המתפתח למצוא את הזהות הצילומית שלו. מכל אחד מהמדריכים למדתי משהו. יצירתיות, תאורה, הסתכלות, טכניקות וכו'.

היום אני בקורס תאורה מעשית.. עם אחד המדריכים טובים ביותר שראיתי בתחום.. מביא לנו פרספקטיבה חדשה על כל הנושא של שימוש בתאורה חיצונית.. הבנה יותר מעמיקה של אור וצל..

אני יכול להגיד לכם, שאני מתכונן להמשיך עם בית הספר גליץ.. .. כדי להתפתח.. להנות.. ולגלות דברים חדשים, עולמות חדשים ולעשות את זה בסביבה שלא משנה מה יהיה.. תמיד יהיה שם מדריך איכפתי שיעשה את הכל לסייע לך. אתה לא סתם "סטודנט" בביה"ס גליץ.. אתה חלק ממשפחה.

 

המשך ככה רועי ומדריכיו..

 

ד"ר מוטי גרוס מוטי

חברת מודלים אסטרטגים

יעוץ כלכלי עסקי

בועז זמר

קורס יסודות הצילום


כשקניתי את המצלמה האישית הראשונה שלי בינואר 2010, הייתי בטוח שהיא מקולקלת. התמונות היו מרוחות, מגורענות וחשוכות. קיללתי את החנות, את היצרן וכל שקל שהשקעתי בה. אני סטודנט לעיצוב ובסה"כ רציתי לשפר את איכות התמונות של עבודות ההגשה שלי. באמת שכבר חשבתי למכור את המצלמה...

במהלך שנת הלימודים נתקלתי במאמרים שונים של מורי ביה"ס גליץ ב-YNET, במגזין "קומפוזיציה" ובבלוג של אחד תומר יעקבסון. כל זאת מבלי לדעת על בית הספר וכי כולם קשורים האחד לשני. בתחילת חופשת הלימודים החלטתי שהגיע הזמן – לקנות שוב מצלמה חדשה. ובמחשבה שנייה – קודם לעשות קורס צילום, ואולי אז להצליח לתפעל את הנוכחית. וכך בחיפוש פשוט בגוגל, מצאתי את ביה"ס גליץ, ולאחר קריאה קצרה, כל חלקי הפאזל התחברו לתמונה אחת. כל הדברים הטובים האלו שקראתי בכול מקום – הכול הגיע מאותו מקור ידע!

ההחלטה הייתה מאוד פשוטה. התקשרתי ונרשמתי לקורס. אני מודה שבתחילה הייתי ספקן, אך לאט לאט נבנה בי הביטחון. הקורס הזה הוא פשוט אוצר!

כל השנים האלו אני מסתכל בעינית ולוחץ על כפתור אוטומטי, לא מודע לעולם ומלואו שמסתתר לו שם בתוך המצלמה.

הקורס בנוי בשלבים, החל מהבנת מושגים בסיסית וקומפוזיציה ועד טכניקות צילום מתקדמות; לרבות צילומי נוף, חיות, פורטרטים וצילומי לילה. תוך כדי הקורס גם התוודעתי לתוכנה המצוינת Adobe Lightroom, שסוקרה אף היא בקורס לצד עוד כלי מחשוב יעילים (כולל פוטושופ). אין מספיק מילים כדי לתאר את האווירה הטובה בקורס, את הצוות המקצועי והאדיב ואת תנאי הלימוד. במיוחד כעת, שביה"ס עבר למשכנו החדש, ועכשיו הוא עוד יותר מאובזר ומשוכלל מתמיד (ולא נשכח את המטבח המצויד בשפע.)

 

ועכשיו משהסתיים הקורס, חזרתי לנקודת ההתחלה – אני שוב חושב למכור את המצלמה!

ורק כי עכשיו אני יודע לקרוא מפרט של מצלמה מקצועית, לבחור עדשות ופלאש חיצוני, ועוד אביזרים נלווים שימושיים רבים. ומנגד עומד הרצון להשקיע את התקציב בקורס ההמשך, כי הגיע הזמן להודות – בזכות ביה"ס התמכרתי לעולם הצילום...

 

לא נותר לי אלא לומר - אני ממליץ לכולם בחום רב על הקורס!

לעניות דעתי, כל בעל מצלמה חייב לעצמו ללמוד ולהכיר לפחות את הבסיס לצילום ולתפעול המצלמה. ובבית הספר גליץ המרצים לא יתנו לכם לצאת לפני שהם בטוחים שרכשתם את הידע הזה. ולא משנה איזו מצלמה יש לכם, אתם לא תאמינו מה אפשר לעשות גם עם מצלמת כיס פשוטה.  היכונו להפתיע את עצמכם.

 

תודה לרועי,  גדי, תומר, זיו, יובל, נתן, רני ומקס שחלקו איתי את הידע והניסיון שלהם, וכמובן תודה גם למיטל.

 

(למי שמעוניין, אפשר להתרשם מתהליך הלמידה בתמונות שצילמתי במשך הקורס באלבום הפייסבוק שלי.)

 

בועז זמר

ניר פרי

קורס יסודות הצילום


 

לאחר ביצוע סקר שוק בין מספר בתי ספר התרשמתי מאד לטובה מבית הספר לצילום של רועי גליץ. נרשמתי לקורס ולהלן התרשמותי:

 

מתקנים - משכנו החדש של בית הספר הנו ללא ספק מקום נעים מאד ללמוד בו והוא מאובזר בכל הנדרש לסביבת קורס נעימה ומיועדת ללימוד. הכיתות מצוידות במקרני HD איכותיים מאד, כיסאות נוחים וחדרי הלימוד מרווחים. הכתות ממוזגות ונקיות. יש חנייה בשפע בשעות הערב.

מדריכים - כל המדריכים אשר לימדו בכתה ואלו שליוו את יציאות השטח הפגינו ידע וניסיון מעשי רב ומרשים, אך חשוב מכך - הם יודעים ללמד. לדעת לצלם לא עושה אותך מורה ובנקודה זו כל המדריכים בגליץ ידעו להעביר את החומר בצורה ברורה, סכמטית ומלווה במצגות, תמונות והדגמות (ביציאות לשטח). המדריכים יודעים לשלב בשיעורים הומור חביב ויוצרים עניין רב. נכונים לענות לכל שאלה לפני ואחרי השיעור.

יציאות לשטח - יחס המדריכים/חניכים היה טוב מאד - בערך אחד לארבעה. ההרגשה היא שיש את מי לשאול ואין מצב בו מחכים פרק זמן בלתי סביר על מנת לקבל עזרה. היציאות לשטח הן שעושות את ההבדל האמיתי והדבר בא לידי ביטוי בשיפור משמעותי של היכולות הטכניות ובשיפור הקומפוזיצה.

חומר עיוני - כל השיעורים מועברים עם מצגות אשר נשלחות לאחר השיעור לסטודנט. כמובן שמומלץ לכל אחד לקחת רשמים אישיים שמתאימים לו כתוספת. אני ממליץ לקרוא את המאמרים באתר של גליץ - הדבר מאפשר הבנה מהירה יותר בשיעורים ובכך להפיק מהם יותר.

ניהול - לאוהבי הסדר והדייקנות - זה המקום. השיעורים והיציאות לשטח מתחילים תמיד בזמן. המדריכים מגיעים מוכנים לשיעורים ואין מריחת זמן. תמיד יש קפה וכיבוד קל כלשהו במטבחון והמקום מסודר ונקי. הצוות תמיד נכון לעזור בכל סוגיה.

 

סה"כ - עמדו בכל הציפיות ואף יותר. יישר כח!

 

ניר פרי

nir.per@gmail.com

שירלי כהן שוורץ

 

נרשמתי לגליץ לאחר שבדקתי מספר בתי ספר מקצועיים לצילום. למרות שלי, באופן אישי, המיקום של בית ספר גליץ היה פחות נוח ביחס לחלק מהאלטרנטיבות, בחרתי בגליץ ממספר סיבות:
א.  קבלתי המלצות חמות משני בוגרי גליץ. מדובר בבוגרים שהכרתי באופן אישי ולא אנשים אליהם הופנתי כך שהאובייקטיביות שלהם לא היתה מוטלת בספק.
ב. הבנתי שבגליץ השיעורים, בקורס יסודות, מעוברים על ידי מגוון מדריכים וחשבתי שגיוון וזוויות הסתכלות שונות יתרמו לחוויה.
גליץ מלאו את ההבטחה ואף יותר מכך. הקורס היה מעניין, הועבר בצורה קולחת, המדריכים כריזמטים ומעבירים את החומר בצורה מעניינת ומקצועית וקבלנו מגוון חומרים תומכים לקריאה עצמית והעמקת ידע.
האפשרות להשלים שיעור שמפסידים ללא הגבלה והעובדה שקורסים נפתחים בתכיפות גבוהה, מאפשרים לבצע את ההשלמות ממש בסמוך למועד שמפספסים שיעור ומאפשרים לשמר רצף.

הגעתי עם ציפיות ל – 8 וקבלתי 10. ממליצה מכל הלב.

בברכה,

שירלי

 


 פינת ישיבה

כיתת ההרצאות

כיתת המחשבים

 

וידאו מתוך כנס הצילום של ישראל שהפקנו

תכירו את הסטודנטים של בית הספר
צוות המדריכים של בית הספר
אודות גליץ בית הספר
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד *