קורס צילום אירועים

ההבדל בין צלמי אירועים "פשוטים" למיוחדים הוא התפיסה. בקורס תרכשו את הכלים כיצד לצלם אירוע בצורה טובה מההתחלה ועד הסוף, יצירת מצבים מיוחדים ולכידתם בצורה מיוחדת ואת אופן העבודה מול קבלני המשנה: צלמי וידאו, מעצבת אלבומים ועוד. מדריך הקורס הוא אופיר קפון, אחד מצלמי האירועים הבולטים והמוכשרים בישראל, ובמהלך הקורס אופיר יחשוף את כל הסודות שהופכים את צילום האירועים למשהו מיוחד וכיצד אתם יכולים להתרומם לרמה הגבוהה ביותר עם כלים מאוד מעשיים שכל אחד יכול ליישם.

 • שיעור ראשון – מבוא והיכרות עם הענף

  במפגש זה נתחיל בהיכרות עם ענף צילום האירועים,נכיר את האילוצים והצרכים הנדרשים מהצלם ואת הדרך שלכם להתמודד איתן. בהמשך השיעור נכיר את תחום הצילומים המקדימים, החל משלב ההיכרות עם הכלה והאיפור, דרך המפגש המרגש של הבעל עם אישתו לעתיד ועד ליציאה ללוקיישן לצילומים הקסומים של לפני האירוע. בסוף השיעור הסטודנטים יקבלו משימות בית לתרגול אותן יציגו בתחילת השיעור הבא ולכן ישנה הפסקה ארוכה בין השיעורים.

 • שיעור שני – האירוע עצמו

  נתחיל את השיעור בביקורת עבודות על משימות הבית של הסטודנטים ובהמשך השיעור נלמד על צילום האירוע עצמו. נתחיל בשלב איסוף המודיעין על המשפחה ומושאי הצילום החשובים, צילומים של האולם המסודר לפני הבלאגן, צילומים של קבלת הפנים, החופה וכמובן המסיבה בסוף האירוע.

 • שיעור חמישי – סגירת האירועי והעבודה מסביב

  אחרי שהכרנו את טכניקות הצילום המקדימות ובמהלך האירוע, נכיר את התעשייה מצידו השני של המתרס. כיצד עובדים עם קבלני משנה (צלמי וידאו, מעצבת אלבומים, עורכים, מאפרת וכד'), כיצד מגישים את המוצר ללקוח וסוגרים את החוויה השלמה בצורה מוצלחת וכיצד משווקים את עצמכם כצלמי אירועים ומגיעים ללקוחות. בסוף השיעור נשאיר זמן לשאלות ותשובות על מנת שתפיקו את המירב מהקורס. בסוף השיעור נערוך סיכום קורס וחלוקת תעודות סיום.

הערות חשובות

 • · השיעורים התיאורטיים מתקיימים במתחם הבורסה ברמת גן, סמוך לרכבת מרכז ועם חניה חינם. השיעור מועבר בכיתות היי-טק בשילוב מצגות ודוגמאות באמצעות מקרן. משך כל שיעור הינו 3 שעות, השיעורים מתקיימים בשעות הערב 18:30-21:30.

  · הקורס הינו קורס צילום למתקדמים ב-"גליץ בית הספר לצילום". בתור כזה, יש לוודא כי קיים ברשות הנרשמים ידע קודם מספק לרמת הקורס. במהלך הקורס המתקדם לא יועבר חומר בסיסי בנוגע לתפעול המצלמה, יסודות הצילום וכיו"ב, אלא נתמקד אך ורק בחומר המתקדם. אם אינכם בטוחים כי קיים ברשותכם הידע הנדרש, פנו במייל על מנת לוודא זאת.

  · עקב הצורך בקבוצה קטנה מאוד, מספר המקומות מוגבל מאוד. הזדרזו להרשם!

  · בסיום הקורס תוענק למשתתפים תעודה מטעם "גליץ בית הספר לצילום"

ציוד נדרש

אין צורך בשום ציוד מלבד מצלמה ועדשה. אנחנו נספק את כל ציוד התאורה הנדרש למהלך הקורס.

בנוסף, הסטודנטים שלנו יהנו מערכות ציוד תאורה מעשית במחירים מוזלים למשתתפים בקורס.

מיקום

הסניף הראשי במתחם הבורסה ברמת-גן, רחוב היצירה 26, בסמוך לרכבת תל-אביב מרכז, צמוד לנתיבי איילון ועם חניה חינם בערב, מוזמנים לבקר. בנוסף יש לנו שלוחות ברחבי הארץ: ירושלים, חיפה, באר שבע ועוד.

אודות

גליץ בית הספר לצילום נחשב כיום לבית הספר המוביל לצילום בארץ. אלפי צלמים מצויינים, בוגרי הקורסים, פעילים כיום בקהילת הצילום הישראלית וצוות של 40 צלמים-מדריכים מהמובילים בישראל עומדים לרשותכם. בית הספר נחשב למקום חדשני עם שיטות לימוד מקוריות ומתקדמות כשעל דגלו חרוטה האיכות ושאיפה למצויינות. בית הספר מפיק את מגזין הצילום קומפוזיציה. כדאי לקרוא מה מייחד אותנו בהמשך העמוד, את דירוג בית הספר, חוות דעת הסטודנטים, ליצור קשר ולהצטרף לקבוצת הפייסבוק.