צילום
גלריות מאמרים קורס צילום כנס הצילום ביוגרפיה
קורס צילום דיגיטלי, סדנאות צילום והרצאות לקבוצות
חדשות בנושאי קורס צילום, תערוכות ועוד

גליץ בי"ס לצילום – המסלול החצי שנתי

 אתם רוצים ללמוד צילום מהטובים ביותר, במסלול שמקיף הרבה מאוד ידע וירים אתכם לרמה גבוהה מאוד של צילום מההתחלה. אנחנו גאים להציג את המסלול החצי שנתי של גליץ בית הספר לצילום שמקיף כמויות ידע עצומות ומורכב משלושה שלבים:

 

 

יסודות הצילום- קורס מאוד מקיף בן 12 מפגשים שמטרתו להכנס לעולם הצילום מהתחלה, ללמוד את הטכניקה של הצילום ברמה גבוהה, להפיק צילומים טובים וללמוד לתפעל את המצלמה בצורה ידנית. הקורס בהדרכת מדריכי יסודות הצילום הטובים ביותר: רועי גליץ, תומר יעקבסון, רותם שביט, נמרוד סונדרס, חזי רגב, יובל פדר, גדי אהד, נתן סבן ורני מושקוביץ'.

צילום מתקדםקורס מדהים בן 19 מפגשים שמטרתו פיתוח זהות צילומית ויצירתיות בצילום תוך כדי הבנת תאורה, צילום רחוב, צילום יצירתי, צילום מקרו, סטודיו, עירום וביקורת, בהדרכת המדריכים הטובים ביותר בתחומם: גלעד בנארי, פליקס לופה, תומר יעקבסון, רודי אלמוג, עודד וגנשטיין, שי כהן, רני מושקוביץ, אדם שול ורועי גליץ.

פוטושופ לצלמים – קורס מצויין בן 10 מפגשים הנערך בכיתת מחשבים כאשר לכל סטודנט מחשב אישי עם התוכנה מותקנת עליו בו לומדים את התוכנה מהבסיס ועד לרמות של ריטוש, ליטוש ושיפורי תמונה מתקדמים. בהדרכת מנהל תחום הגרפיקה – אדם שול.

 

סה"כ 41 מפגשים של 3 שעות עם הצלמים הטובים בתחומם בבית הספר לצילום המוביל בישראל.

וכל זאת עם המדיניות המיוחדת שלנו של אחריות מורחבת, אפשרות השלמת שיעורים, מספר מדריכים ביציאות לשטח וכמובן השיעורים והמצגות ברמה הגבוהה ביותר.

 

עלות מיוחדת למסלול החצי שנתי – 6,970 ש"ח כולל מע"מ

 

לפרטים והרשמה – info@galitz.co.il או בטלפון 077-4090280

 

הערות נוספות:

·         בסיום כל שלב יקבלו המשתתפים תעודה המאשרת כי סיימו את השלב בהצלחה ובסיום המסלול יקבלו תעודה המאשרת סיום לימודים במסלול החצי שנתי בהצלחה.

·         המסלול נחשב למוצלח ביותר על ידי הסטודנטים. מומלץ לקרוא את המלצות הסטודנטים ואת חוות הדעת בסקר חיצוני ובלתי תלוי.

·         הלימודים מתקיימים במבנה בית הספר במתחם הבורסה ברמת גן, ברחוב היצירה 26, סמוך לרכבת ועם חניה חינם.

·         כל יום הוא יום פתוח - מומלץ להגיע אלינו לבית הספר לפגישת התרשמות בתיאום מראש.

 

 

 

בברכה,

רועי גליץ וצוות המדריכים

גליץ בית ספר לצילום

תכירו את הסטודנטים של בית הספר
צוות המדריכים של בית הספר
אודות גליץ בית הספר
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד *