קורס צילום מאקרו

Previous
Next
שי כהן

הקורסים הקרובים

קורס צילום מאקרו

קורס צילום מאקרו למתקדמים יחשוף בפניכם עולמות חדשים, תרתי משמע. תלמדו את כל הטכניקות השונות לצילום, שימוש באביזרים בסיסיים ומתקדמים ויישום טכניקות התקרבות לרמה שתוכלו "ללטף חיפושיות". בלתי ייאמן, אך אפשרי

 

רוצים להתייעץ? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או מייל info@galitz.co.il

הקורס מודרך ע"י אחד מצלמי המאקרו הטובים בארץ, שי כהן, במסגרת הקורסים המתקדמים לצילום בגליץ בית הספר לצילום.

שעות המפגשים בכיתה הם 18:30-21:30 והיציאות לשטח בימי ו' בוקר.

המפגשים התיאורטיים וביקורות העבודות מתקיימים בחדר הדיונים האיכותי של גליץ בית הספר לצילום במתחם הבורסה ברמת-גן, בסמוך לרכבת תל-אביב מרכז ועם חניה חינם.

 • מפגש 1 – מבוא לצילום מאקרו

  בשיעור זה ניכנס לתוך עולם המאקרו, נבין את המשמעות של צילום במרחקים כל כך קטנים ובאיזה ציוד עלינו להשתמש וכיצד לנצלו בצורה הטובה ביותר בהתחשב במגבלות.

 • מפגש 2 – יציאה לצילומי שטח ראשונים

  נצא בשעת בוקר מוקדמת לשטח, שעה בה החרקים עדיין לא התעוררו משנת הלילה לצילום מעשי של הטכניקות שנלמדו בכיתה. לאלו מכם שאין ציוד מקרו מקצועי, יושאל ציוד צילום המתאים לקנון וניקון.

 • מפגש 3 – ביקורת + צילום מקרו למתקדמים

  נתחיל את השיעור בביקורת עבודות על הטכניקות שנלמדו בשיעור הראשון ונמשיך ונתקדם לתוך נבכי הטכניקה תוך כדי שנבין כיצד נתגבר על בעיות תאורה שונות ובחלקו השני של השיעור נבין באילו טכניקות נתקרב לנושאי הצילום שלנו

 • מפגש 4 – יציאה לצילום מעשי בשטח

  נצא בשנית, לאחר שיעור ביקורת העבודות והטכניקות המתקדמות על מנת ליישם את החומר הנלמד בשטח ולשפר את התוצאה המושגת.

 • מפגש 5 – ביקורת עבודות ומפגש מסכם

  כל משתתף יבחר תמונות אותן יביא לכיתה ובאמצעות ביקורת מודרכת נלמד כיצד יושמו הכלים שנרכשו וכיצד ניתן לשפר את התוצאה שהופקה. בחלקו השני של השיעור יועבר סיכום קורס וטיפים להמשך.

 • רוצים להתייעץ? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או מייל info@galitz.co.il

מטרת הקורס

מטרת הקורס היא לפתוח עולם שלם שעברתם על פניו עד היום ומעולם לא ידעתם שקיים, נכיר את הציוד הנדרש, הטכניקות השונות, שימוש בתאורה טבעית ועבודה משלימה ופוטושופ על מנת להגיע לרמה הגבוהה ביותר.

ציוד נדרש

מצלמה, עם אפשרות לשליטה ידנית בתריס וצמצם וחצובה. אנחנו נשאיל ציוד לצילום מאקרו ועדשות מאקרו לקנון וניקון.

מיקום

הסניף הראשי במתחם הבורסה ברמת-גן, רחוב היצירה 26, בסמוך לרכבת תל-אביב מרכז, צמוד לנתיבי איילון ועם חניה חינם בערב, מוזמנים לבקר. בנוסף יש לנו שלוחות ברחבי הארץ: ירושלים וחיפה.

עלות

עלות הקורס:  1780 ש"ח כולל מע"מ

אודות

גליץ בית הספר לצילום נחשב כיום לבית הספר המוביל לצילום בארץ. אלפי צלמים מצויינים, בוגרי הקורסים, פעילים כיום בקהילת הצילום הישראלית וצוות של 40 צלמים-מדריכים מהמובילים בישראל עומדים לרשותכם. בית הספר נחשב למקום חדשני עם שיטות לימוד מקוריות ומתקדמות כשעל דגלו חרוטה האיכות ושאיפה למצויינות. בית הספר מפיק את מגזין הצילום קומפוזיציה. כדאי לקרוא מה מייחד אותנו בהמשך העמוד, את דירוג בית הספר, חוות דעת הסטודנטים, ליצור קשר ולהצטרף לקבוצת הפייסבוק.

macro2
קורס צילום מאקרו
macro3
macro1

כל הסיבות ללמוד צילום בגליץ

IMG_9737
 • השלמת שיעורים

  לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס מכל סיבה שהיא. אם פספסתם שיעור, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור, ללא תשלום!

 • איכות הלמידה

  המדריכים הטובים בארץ משתתפים בהדרכת הקורס ומעניקים מניסיונם ומזווית הראייה המיוחדת שלהם. הקורס נערך בקבוצות קטנות והיציאות לשטח מתוגברות במדריכים נוספים ואנחנו מתחייבים לכם ליחס החניכה הטוב בארץ.

 • המשכיות

  כשנגמר הקורס, אנחנו יודעים שאתם מאוד רוצים להמשיך ולהתפתח ולכן אצלנו יש מגוון קורסים מתקדמים מרתקים ומובילים בתחומם בארץ ולבוגרי יסודות הצילום יש 10% הנחה קבועה לכולם!

 • מחוייבות למצויינות

  הקורס בתהליך שיפור ושידרוג מתמשך לאחר כל מחזור. כיום, לאחר למעלה מ-600 מחזורים מדהימים, הקורס הינו ללא ספק באיכות הגבוהה ביותר בארץ ואנו עומדים על 97% שביעות רצון מהקורס, מוזמנים לקרוא.

 • מובילי קהילת הצילום

  אתם רוצים ללמוד מהמובילים בתחום הצילום בישראל. כחלק מהחזון שלנו לשיפור עולם הצילום בארץ, אנו מפיקים את מגזין הצילום של ישראל – קומפוזיציה, אשר מופץ חינם. כנס הצילום של ישראל, ביוזמתנו והפקתנו, הוא אירוע הצילום המרכזי השנתי בהשתתפות אלפי צלמים. זהו כנס הצילום הגדול בעולם!

 • אחריות מורחבת

  אנחנו מתחייבים שתצאו מקורס עם כל הידע הנדרש! אם הרגשתם שחסר לכם ידע בנושא מסוים או ששכחתם משהו, אתם מוזמנים לעשות את אותו השיעור שנית, ללא תשלום וללא הגבלה בזמן, ולחזק את אותם הנושאים עד שתהיו בטוחים בכך ב-100%.

 • הדרכה אישית על המצלמה

  יש לכם מצלמה מצויינת ואתם מעוניינים לדעת לשלוט בה ולהוציא ממנה את המקסימום? אנחנו נעבור איתכם אישית על המצלמה שלכם ונסביר את אפשרויות התפעול שלה כדי שתממשו את הפוטנציאל הגלום בה.

 • הנוחות שלכם

  לכל אחד מתאים זמן אחר ללימודים. בזכות ההצלחה של הקורס, אנחנו פותחים מחזור חדש כל שבוע וכל מחזור מתקיים ביום אחר בשבוע, כולל קורסי בוקר וערב וקורסים בימי שישי בבוקר. לכם נותר רק לבחור מתי הכי נוח לכם לעשות את הקורס.

 • מבנה בית הספר

  הסניף הראשי שלנו נמצא בבורסה ברמת גן, קרוב לרכבת ולנתיבי איילון ועם חניה חינם. 7 כיתות לימוד מרווחות וחדרי דיונים מאובזרים, פינות ישיבה נוחות כשהסטודנטים והבוגרים שלנו מוזמנים לבוא מתי שהם רוצים, להשתמש בכיתות המחשבים שלנו, לקרוא מגזינים וספרי צילום מהספרייה ולהשתמש בסטודיו. אתם, כמובן, מוזמנים לבוא לבקר ולהתרשם. כל יום הוא יום פתוח!