צילום הופעות

Previous
Next
alon5
alon4
alon3
alon2
alon1

הקורסים הקרובים

קורס צילום הופעות

בקורס הזה נלמד איך לספר סיפור בסביבה בלתי נשלטת, נלמד לערוך נכון, נדבר על זכויות יוצרים, נלמד איך להיכנס לתחום ההופעות, חוזים ואיך ליצור קשר עם האמנים. בקורס לא רק נלמד את החלק התיאורטי, אלא גם נצא לצלם הופעות חיות.

את הקורס מעביר אלון לוין, אשר בשש השנים האחרונות עובד עם המפיקים הגדולים בישראל (שוקי וייס, לייב ניישן, פרוגסטייג׳ ועוד) ועם אמנים ישראלים ובינלאומיים.

רוצים להתייעץ? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או מייל info@galitz.co.il

 • שיעור 1- מבוא לצילום הופעות

  במפגש זה אנחנו נלמד את היסודות של עולם ההופעות" מהם החוקים, המיתוסים והדרך הנכונה לצלם הופעות. נלמד איך אפשר לספר סיפור בסביבה בלתי נשלטת ונקנח בהכנה לקראת ההופעה החיה שנצלם במפגש הבא.

 • שיעור 2 - יציאת שטח

  לאחר שלמדנו באופן תיאורטי כיצד ניתן להתמודד עם כל האתגרים, נצא ליישם את הדברים בפועל. נצא לצלם הופעה עם תאורה קשה ומאתגרת, הרי אם נצליח להתמודד עם תאורה כזו, נוכל בקלות לעבוד עם תאורה טובה.

 • שיעור 3 - עריכה וביקורת עבודות

  לאחר שצילמנו הופעה, נראה מהי הגישה לעיבוד התמונות ויצירת מוצר מוגמר לאמן. נלמד מהו ההבדל בין תיעוד הופעה לבין יצירת תמונה בלתי נשכחת שהאמנים כל כך מחפשים.

 • שיעור 4 - יציאת שטח

  התנסינו והתמודדנו עם תאורה קשה מאוד, עכשיו הגיע הזמן ליישם את הלקחים שלמדנו בהופעה עם תאורה טובה יותר. ניפגש לפני ההופעה למתן דגשים ובמהלך ההופעה תינתן חניכה אישית.

 • שיעור 5 - בקורת עבודות וסיכום

  במפגש משוב זה נסיק לקחים מההופעות שצילמנו, נעבור על התוצרים המוגמרים וניישם כלים נוספים לשיפור התמונות. נקבל "נוסחאות" לפיתוח עסקי נכון, איך ליצור קשרים עם אמנים, ומהם הדרכים הטובות ביותר להתחיל קריירה כצלם הופעות. נקנח בסשן שאלות ותשובות לסיכום הקורס וחלוקת תעודות.

מטרת הקורס

בקורס הזה אלון ילמד אתכם את ה-VISION הייחודי שלו לצילום הופעות כי מבחינתו לא מדובר ב״תיעוד״ אלא כהזדמנות ליצור משהו יותר מכך: תמונה איקונית ואומנותית המאפשרת לאמן לראות את עצמו כפי שתמיד חלם. אם גם אתם הייתם רוצים להיכנס לעולם ההופעות החיות וליצור את האומנות שלכם בזמן צילום הופעה, זהו הקורס עבורכם.

ציוד חובה

 1. ידע נדרש: שליטה ביסודות הצילום ובטכניקה בסיסית
 2. ציוד נדרש: מצלמה עם אפשרות לשליטה ידנית בתריס חשיפה וצמצם ואפשרות לצלם מעל ISO3200.
 3. עדשות: עדיפות לעדשות זום וטלה ניתן להשתמש גם בעדשות פריים. ניתן לשכור עדשות דרך בית הספר במחיר מסובסד.

הערות חשובות

 • השיעורים התיאורטיים מתקיימים במתחם הבורסה ברמת גן, סמוך לרכבת מרכז ועם חניה חינם. השיעורים מועברים בחדר דיונים נוח עם מסך באיכות גבוהה מאוד לאיכות הקורס.
 • צילומי הופעות חיות – יתקיימו במרכז. תאריכים ומיקום מדוייק יימסרו בהמשך. כרטיסי הכניסה להופעות כלולים בעלות הקורס.
 • זהו קורס צילום למתקדמים ב-"גליץ בית הספר לצילום". בתור כזה, יש לוודא כי קיים ברשות הנרשמים ידע קודם מספק לרמת הקורס. במהלך הקורס לא יועבר חומר בסיסי בנוגע לתפעול המצלמה, יסודות הצילום וכיו"ב, אלא נתמקד אך ורק בחומר המתקדם. אינכם בטוחים כי קיים ברשותכם הידע הנדרש? פנו במייל על מנת לוודא זאת.
 • מס' משתתפים – עד 10 משתתפים בלבד. עקב הצורך בקבוצה קטנה מאוד, מספר המקומות מוגבל. הזדרזו להרשם!

מיקום

הסניף הראשי במתחם הבורסה ברמת-גן, רחוב היצירה 26, בסמוך לרכבת תל-אביב מרכז, צמוד לנתיבי איילון ועם חניה חינם בערב.

אודות

גליץ בית הספר לצילום נחשב כיום לבית הספר המוביל לצילום בארץ. אלפי צלמים מצויינים, בוגרי הקורסים, פעילים כיום בקהילת הצילום הישראלית וצוות של 40 צלמים-מדריכים מהמובילים בישראל עומדים לרשותכם. בית הספר נחשב למקום חדשני עם שיטות לימוד מקוריות ומתקדמות כשעל דגלו חרוטה האיכות ושאיפה למצויינות. בית הספר מפיק את מגזין הצילום קומפוזיציה. כדאי לקרוא מה מייחד אותנו בהמשך העמוד, את דירוג בית הספר, חוות דעת הסטודנטים, ליצור קשר ולהצטרף לקבוצת הפייסבוק.

alon3
alon1