צילום סטודיו מוצר

Previous
Next
10897106_10153066387890087_5142300403461641390_n
Food

הקורסים הקרובים

קורס צילום סטודיו מוצר

 

קורס צילום סטודיו – מוצר הוא הקורס המקיף ביותר לצילום מסחרי בסביבת הסטודיו.
בקורס יכירו הסטודנטים את עולם צילום הסטודיו במגוון תחומים בצילום המסחרי, תילמד
השליטה בתאורה מלאכותית תוך פיתוח גישה ושפה צילומית אישית ורכישת הכלים ליצירת
צילומים טובים ומקצועיים. הקורס הינו מהמורכבים והמקיפים ביותר בבית הספר ומהווה בסיס רחב לפתיחת סטודיו מקצועי.

 

רוצים להתייעץ? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או מייל info@galitz.co.il

 • שיעור 1- מבוא לעולם הסטודיו: (כיתה)

  נכיר את מטרות הקורס ואת המשתתפים ונתחיל להיכנס לנבכי עולם הסטודיו. נכיר את עולם הסטודיו, הציוד והז'אנרים השונים עליהם נדבר בקורס, תוך בחינה של צלמים מובילים מהעולם. בהמשך נכיר את הכלים שעומדים לרשותנו, את הסיבות לבחירת תאורות שונות עם דוגמאות מהשטח.

 • שיעור 2 - מעשי: מבוא לסטודיו ותאורה מעשי

  ניפגש בסטודיו המאובזר להיכרות מעשית עם ציוד הסטודיו (חצובות, בטיחות עם חשמל, ציוד תאורה ועוד). נרכיב מערכי תאורה שונים ונראה את התוצאות בשטח לפי הנושאים השונים שנצלם במהלך הקורס.

 • שיעור 3 - צילום בתאורה אחת

  ניפגש בסטודיו בבית הספר ונתחיל להשתמש בציוד הסטודיו שלרשותנו, כאשר נשתמש במקור תאורה אחד בלבד. נלמד כיצד נוכל ליצור סוגי תאורה שונים בשילוב עזרים מחזירי אור.

 • שיעור 4 - צילום במספר מקורות תאורה

  בשיעור נשכלל את מערך התאורה שלנו ונשתמש בשני מקורות תאורה ומעלה, כאשר כל מקור אור ימלא תקפיד שונה. נלמד כיצד לגשת לצים מוצר על רקע אחיד בהצבת מקורות תאורה במקומות שונים ועם עזרים שונים.

 • שיעור 5 - צילום מזון

  השיעור נתרפק על ריחות וטעמים טובים. לשיעור, כל סטודנט יביא איתו את מנת האוכל אותה הוא רוצה לצלם, בין אם בישל או קנה, ואיתה כל הפרופס (עזרים) המתאימים, לפי שיעורי הבית שיינתנו מראש. בשיעור נעבוד בשילובי תאורה רציפה ותאורת פלאש.

 • שיעור 6 - ביקורת עבודות

  כל סטודנט יגיש צילומים נבחרים מהשיעורים עד כה לביקורת העבודות ואת הפרוייקט האישי אותו הכין בבית. במהלך הביקורת נלמד כיצד לשפר את הצילומים ולהפיק את המירב מהציוד והטכניקות שלמדנו בסטודיו.

 • שיעור 7 - צילום מוצרים מבריקים ושקופים

  נפגש בסטודיו כדי להתמודד עם צילום בקבוקים, בשמים, כוסות יין ומוצרים מאתגרים נוספים. בשיעור זה נבין יותר טוב כיצד נתמודד עם החזרי אור, השתקפויות והשפעה של הסביבה על האובייקט המצולם.

 • שיעור 8 - צילום תכשיטים ומאקרו

  לאחר שהבנו את עקרונות הצילום של חומרים שקופים ומבריקים נצלול פנימה לאחד התחומים המורכבים ביותר בצילום המוצר – צילום תכשיטים. נשים את הדגש על תאורה נכונה לכל תכשיט ועל רקע שלא פחות חשוב.

 • שיעור 9 - שחזור תמונה

  לשיעור האחרון בסטודיו, כל סטודנט יבחר/יקבל מראש תמונה של צילום מוצר, אותה יצטרך לשחזר בדיוק רב כמה שניתן בסטודיו, תוך יישום כל הידע שרכש במהלך הקורס.

 • שיעור 10 - הגשת פרוייקט גמר וסיכום

  כל סטודנט יגיש את פרוייקט הגמר המורחב שלו לקבלת ביקורת מעמיקה עם הפקת לקחים מהביקורת הקודמת. נקבל מושג על דרכי גימור התמונה משלב הפיתוח ועד להדפסה, נקדיש זמן לשאלות ושתובות ובסוף השיעור נסכם את הקורס ונאחל לכם דרך צלחה.

 • רוצים להתייעץ? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או מייל info@galitz.co.il

מטרת הקורס

להכיר ולחוות את עולם הסטודיו במגוון תחומים בצילום המסחרי, נלמד כיצד לשלוט בתאורה מלאכותית תוך פיתוח גישה ושפה צילומית אישית ורכישת הכלים ליצירת צילומים טובים ומקצועיים.

ציוד חובה

מצלמת DSLR. לכל שאר הציוד אנחנו נדאג.

הערות חשובות

 • השיעורים התיאורטיים מתקיימים במתחם הבורסה ברמת גן, סמוך לרכבת מרכז ועם חניה חינם. השיעורים מועברים בחדר דיונים נוח עם מסך באיכות גבוהה מאוד לאיכות הקורס. השיעורים המעשיים ייערכו בסטודיו בשנקר ובסטודיו של שי קדם למטרת יישום התיאוריה ותירגול. משך כל שיעור הינו 3-4 שעות בשעות הערב.
 • זהו קורס צילום למתקדמים ב-"גליץ בית הספר לצילום". בתור כזה, יש לוודא כי קיים ברשות הנרשמים ידע קודם מספק לרמת הקורס. במהלך הקורס לא יועבר חומר בסיסי בנוגע לתפעול המצלמה, יסודות הצילום וכיו"ב, אלא נתמקד אך ורק בחומר המתקדם. אינכם בטוחים כי קיים ברשותכם הידע הנדרש? פנו במייל על מנת לוודא זאת.
 • מס' משתתפים – עד 12 משתתפים בלבד. שיעורי הסטודיו יפוצלו התלמידים ל-2-4 קבוצות בהתאם לאופי הצילומים עם מדריכים נוספים. עקב הצורך בקבוצה קטנה מאוד, מספר המקומות מוגבל. הזדרזו להרשם!
 • בסיום הקורס תוענק למשתתפים תעודה מטעם "גליץ בית הספר לצילום".

מיקום

הסניף הראשי במתחם הבורסה ברמת-גן, רחוב היצירה 26, בסמוך לרכבת תל-אביב מרכז, צמוד לנתיבי איילון ועם חניה חינם בערב, מוזמנים לבקר. בנוסף יש לנו שלוחות ברחבי הארץ: ירושלים וחיפה.

עלות הקורס

עלות הקורס היא 4180 ש"ח כולל מע"מ, עלות זו כוללת הכל. בוגרי יסודות הצילום בגליץ זכאים ל – 10% הנחה מעלות הקורס.

אודות

גליץ בית הספר לצילום נחשב כיום לבית הספר המוביל לצילום בארץ. אלפי צלמים מצויינים, בוגרי הקורסים, פעילים כיום בקהילת הצילום הישראלית וצוות של 40 צלמים-מדריכים מהמובילים בישראל עומדים לרשותכם. בית הספר נחשב למקום חדשני עם שיטות לימוד מקוריות ומתקדמות כשעל דגלו חרוטה האיכות ושאיפה למצויינות. בית הספר מפיק את מגזין הצילום קומפוזיציה. כדאי לקרוא מה מייחד אותנו בהמשך העמוד, את דירוג בית הספר, חוות דעת הסטודנטים, ליצור קשר ולהצטרף לקבוצת הפייסבוק.

10897106_10153066387890087_5142300403461641390_n
Food
צילום שוקולד
רועי אוכל 06

כל הסיבות ללמוד צילום בגליץ

 • השלמת שיעורים

  לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס מכל סיבה שהיא. אם פספסתם שיעור, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור, ללא תשלום!

 • איכות הלמידה

  המדריכים הטובים בארץ משתתפים בהדרכת הקורס ומעניקים מניסיונם ומזווית הראייה המיוחדת שלהם. הקורס נערך בקבוצות קטנות והיציאות לשטח מתוגברות במדריכים נוספים ואנחנו מתחייבים לכם ליחס החניכה הטוב בארץ.

 • המשכיות

  כשנגמר הקורס, אנחנו יודעים שאתם מאוד רוצים להמשיך ולהתפתח ולכן אצלנו יש מגוון קורסים מתקדמים מרתקים ומובילים בתחומם בארץ ולבוגרי יסודות הצילום יש 10% הנחה קבועה לכולם!

 • מחוייבות למצויינות

  הקורס בתהליך שיפור ושידרוג מתמשך לאחר כל מחזור. כיום, לאחר למעלה מ-600 מחזורים מדהימים, הקורס הינו ללא ספק באיכות הגבוהה ביותר בארץ ואנו עומדים על 97% שביעות רצון מהקורס, מוזמנים לקרוא.

 • מובילי קהילת הצילום

  אתם רוצים ללמוד מהמובילים בתחום הצילום בישראל. כחלק מהחזון שלנו לשיפור עולם הצילום בארץ, אנו מפיקים את מגזין הצילום של ישראל – קומפוזיציה, אשר מופץ חינם. כנס הצילום של ישראל, ביוזמתנו והפקתנו, הוא אירוע הצילום המרכזי השנתי בהשתתפות אלפי צלמים. זהו כנס הצילום הגדול בעולם!

 • אחריות מורחבת

  אנחנו מתחייבים שתצאו מקורס עם כל הידע הנדרש! אם הרגשתם שחסר לכם ידע בנושא מסוים או ששכחתם משהו, אתם מוזמנים לעשות את אותו השיעור שנית, ללא תשלום וללא הגבלה בזמן, ולחזק את אותם הנושאים עד שתהיו בטוחים בכך ב-100%.

 • הדרכה אישית על המצלמה

  יש לכם מצלמה מצויינת ואתם מעוניינים לדעת לשלוט בה ולהוציא ממנה את המקסימום? אנחנו נעבור איתכם אישית על המצלמה שלכם ונסביר את אפשרויות התפעול שלה כדי שתממשו את הפוטנציאל הגלום בה.

 • הנוחות שלכם

  לכל אחד מתאים זמן אחר ללימודים. בזכות ההצלחה של הקורס, אנחנו פותחים מחזור חדש כל שבוע וכל מחזור מתקיים ביום אחר בשבוע, כולל קורסי בוקר וערב וקורסים בימי שישי בבוקר. לכם נותר רק לבחור מתי הכי נוח לכם לעשות את הקורס.

 • מבנה בית הספר

  הסניף הראשי שלנו נמצא בבורסה ברמת גן, קרוב לרכבת ולנתיבי איילון ועם חניה חינם. 7 כיתות לימוד מרווחות וחדרי דיונים מאובזרים, פינות ישיבה נוחות כשהסטודנטים והבוגרים שלנו מוזמנים לבוא מתי שהם רוצים, להשתמש בכיתות המחשבים שלנו, לקרוא מגזינים וספרי צילום מהספרייה ולהשתמש בסטודיו. אתם, כמובן, מוזמנים לבוא לבקר ולהתרשם. כל יום הוא יום פתוח!