קורס צילום בעלי חיים

שלדג גמדי וחרטומית ביצות נמצאים שני מטרים מכם, שועל סקרן בוחן אתכם וציפורי שיר מדגמנות מול עדשת המצלמה שלכם. קורס צילום בעלי חיים בטבע הינו הקורס היחידי שייתן לכם את הכלים להתקרב לאותו עולם קסום שנמצא ממש מתחת לאף שלנו. נכיר את עקרונות צילום בעלי החיים, סוגי עדשות וטכניקות צילום וכמובן את נושא ההסוואה והתנהגויות של בעלי חיים שונים. המדריך של הקורס הוא אחד המדריכים הטובים בארץ וצלם טבע מוביל, רועי גליץ, מוזמנים לראות צילומים

 • מפגש 1 – מבוא לצילומי בעלי חיים

  נתחיל להכיר את עולם צילום בעלי החיים ואת סוגי הז'אנרים השונים של התחום. נכיר כיצד ניגשים לתחום זה, את בעלי החיים שנמצאים בארצנו וכיצד ניתן לצלם אותם. נלמד את סוגי העדשות שמשמשות אותנו ואת טכניקות הייצוב. בהמשך השיעור נכיר צילום ממסתור נייד, משמע רכב, וכיצד מנצלים אותו לצילומי שטח.

 • מפגש 2 – יציאה ראשונה לשטח – מסתור נייד

  ניפגש בשעת זריחה לצילום באחד הלוקיישנים הטובים לצילום ציפורי שיר ועופות מים. נתחלק לרכבים ובאמצעות מכשירי קשר נבצע סנכרון בשטח על מנת לתאם עמדות. נרגיש את מעגל הסכנה של הציפורים, נתרגל טכניקות התקרבות ונכיר את ההתנהגויות של הציפורים בסביבה טבעית.

 • מפגש 3 – ביקורת עבודות והסוואה נייחת

  הצגת עבודות וביקורת תוך מציאת הנקודות החזקות והחלשות והפקת לקחים להמשך הן מבחינה טכנית והן מבחינת קומפוזיציה ואומנות. בחלקו השני של השיעור נכיר טכניקות מתקדמות לצילום בעלי חיים ממסתור נייח, נכיר מסתור גבוה (אוהל) ומסתורים נמוכים של גובה אפס וזויות צילום ותאורה.

 • מפגש 4 – יציאה לשטח שנייה – מסתור קבוע

  נצא שוב לפני הזריחה להתמקמות בשטח במסתורים אותם נכין לפני עליית השמש והתמקמות בהתאם. נכיר שימוש בהשתקפויות ונצלם את עופות המים מגובה נמוך, מגובה העיניים.

 • מפגש 5 – ביקורת עבודות, סודות המקצוע וסיכום קורס

  נתחיל את השיעור בביקורת עבודות והפקת לקחים ובחלקו השני של השיעור תועבר הרצאה בנושא צילום בעלי חיים שונים בארץ ובחו"ל עם מגוון טיפים מהשטח כיצד לבצע זאת ונכיר כלים שונים בפוטושופ לשיפור הצילומים. בסוף השיעור יועבר סיכום הקורס עם טיפים להמשך וחלוקת תעודות סיום למשתתפים.

מידע חשוב

להיכנס לעולם הצילום, לשפר בצורה הטובה ביותר את רמת הצילום ולהעניק את הכלים להתפתח לרמה גבוהה בצילום, באחריות

אין צורך בשום ציוד מלבד מצלמה ועדשה. אנחנו נספק את כל ציוד התאורה הנדרש למהלך הקורס.

בנוסף, הסטודנטים שלנו יהנו מערכות ציוד תאורה מעשית במחירים מוזלים למשתתפים בקורס.

 • הקורס מתקיים במתחם הבורסה, סמוך לרכבת ועם חניה חינם.
 • משך כל שיעור הינו 3 שעות, בשעות הערב 18:30-21:30.
 • זהו קורס צילום למתקדמים ב-"גליץ בית הספר לצילום". לכן יש לוודא כי קיים ברשות הנרשמים ידע מתאים. אם אינכם בטוחים כי קיים ברשותכם הידע הנדרש, פנו אלינו על מנת לוודא זאת.
 • עקב הצורך בקבוצה קטנה, מספר המקומות מוגבל. הזדרזו להרשם!
 • למשתתפים תוענק תעודה מטעם "גליץ בית הספר לצילום"

עלות הקורס היא 1,580 ש"ח. ניתן לחלק לתשלומים ללא ריבית.

הסניף הראשי במתחם הבורסה ברמת-גן, רחוב היצירה 26, בסמוך לרכבת תל-אביב מרכז, צמוד לנתיבי איילון ועם חניה חינם בערב, מוזמנים לבקר. בנוסף יש לנו שלוחות ברחבי הארץ: ירושלים, חיפה, באר שבע ועוד.

גליץ בית הספר לצילום נחשב כיום לבית הספר המוביל לצילום בארץ. אלפי צלמים מצויינים, בוגרי הקורסים, פעילים כיום בקהילת הצילום הישראלית וצוות של 40 צלמים-מדריכים מהמובילים בישראל עומדים לרשותכם. בית הספר נחשב למקום חדשני עם שיטות לימוד מקוריות ומתקדמות כשעל דגלו חרוטה האיכות ושאיפה למצויינות. בית הספר מפיק את מגזין הצילום קומפוזיציה. כדאי לקרוא מה מייחד אותנו בהמשך העמוד, את דירוג בית הספר, חוות דעת הסטודנטים, ליצור קשר ולהצטרף לקבוצת הפייסבוק.