אדם שול הינו מעצב גראפי מהבכירים בישראל, מייסד ומנהל סטודיו לעיצוב אדם שול אשר לאחרונה התמזג והצטרף אל קבוצת רועי גליץ בע"מ.

אדם עוסק כ-12 שנים בענף העיצוב, ההפקה והדפוס בישראל, וחתום על מבחר פרוייקטים בולטים בארץ הכוללים מיתוג, מיצוב ויצירת זהות גראפית לחברות במגוון תחומים, תוך הקפדה על יצירת מראה צעיר ומודרני בהתאם לחזון הלקוח.

אדם מכהן כסגן יו"ר אגודת המעצבים הגראפיים בישראל, אגודה הקיימת משנת 1965. הוא פועל לקידום מעמד המעצבים הגראפיים, ומוביל את ענף העיצוב אל חדשנות ומקוריות בתחומו. כל זאת באמצעות תחרויות ארציות כדמות תחרות "חתך הזהב" היוקרתית, תחרויות עיצוב לוגואים למשרדי ממשלה, תחרות בנושא איכות הסביבה ועוד.

בשנים האחרונות אדם מצטיין גם כמדריך בכיר בגליץ בית ספר לצילום, ולאחרונה אף מנהל את מחלקת הגרפיקה בבית הספר. הוא בעל ניסיון רב בהדרכת מגוון גדלים של קבוצות, החל משיעורים פרטיים, דרך כיתות של 20 איש ועד הרצאות אל מול קהל של מאות אנשים.

כמדריך ומעצב גראפי, אדם מתעדכן באופן שוטף בטכניקות החדשות ביותר, ובתוכנות ובטכנולוגיות של ההווה והעתיד. אדם מומחה לתוכנות אינדיזיין, אילוסטרייטור, פוטושופ, פלאש, Cinema4D, פיינלקאט, לייטרום, פיינטר, DreamWeaver, Fireworks, פרמייר, אפטר אפקטס ומגוון תוכנות ייעודיות למטרות ספציפיות.

תחום התמחותו של אדם הינו מגוון ביותר וכולל עיצוב גראפי, עיצוב ובניית אתרי אינטרנט, תלת מימד, עריכת וידאו ופלאש, עימוד, קופירייטינג, הבאה לדפוס והפקה. אדם זמין ללקוחות באופן אישי וקשוב לצרכים המיוחדים של כל אחד ואחד מהם.

בין פועליו הרבים, אדם הוא גם המעצב הראשי של מגזין הצילום "קומפוזיציה", מגזין הצילום של ישראל, מעת ייסודו ועד היום. אדם יצר את זהות המגזין, את הקונספט הגראפי שמלווה את המגזין מתחילתו, והוא אחראי על העיצוב של כל כתבה וכל גיליון מתחילתו ועד סופו.

אדם מסוגל לבצע את המשימות הדורשות את היצירתיות והמקוריות הגבוהות ביותר, תוך עמידה בלוחות זמנים, כאשר ללקוח מובטחת שביעות רצון מלאה.

עבודות נבחרות

adam profile

אדם שול

מדריך בכיר

תפקידמדריך בכיר
מדריךפוטושופ
התמחותפורטרטים
אתר אישי
מיילadam@adamshul.com
ציודNikon D7000