קורס צילום מתקדם PRO

Previous
Next
DSC_0048 copy
DSC_0048
רועי גליץ
רועי גליץ
קורס צילום בגליץ

הקורסים הקרובים

קורס צילום מתקדם PRO

למדתם כבר המון, אתם יודעים לצלם ברמה גבוהה ומעוניינים להמשיך ולהתפתח, במיוחד לכם הקמנו את קורס הצילום למתקדמים.  הקורס מיועד לבוגרי הקורס המתקדם ולבעלי ידע וניסיון בצילום ומאפשר לכם לנבור עמוק יותר בטכניקות ובאומנות הצילום יחד עם הצלמים הגדולים בארץ. הקורס מקיף 16 מפגשים של שלוש שעות כל אחד, מתוכם 5 יציאות לשטח לצילומים מעשיים והמון כלים לראייה צילומית ואמנותית.

 

רוצים להתייעץ? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או מייל info@galitz.co.il

 • שיעור 1 - קידום עסקי והמשך דרכו המקצועית של הצלם - רועי גליץ

  נתחיל את המסע שלנו בעולם הצילום המתקדם ע"י הסתכלות קדימה. כיום, בעולם הדיגיטלי על הצלם לא רק לדעת לשלוט בקומפוזיציה ובצמצם אלא לדעת גם כלים חשובים בפסיכולוגיה של השיווק. בשיעור מרתק זה נלמד כיצד נוכל לקדם את עצמנו כצלמים באופן מקצועי ונכיר פלטפורמות שונות כמו בניית אתר אישי ורשתות חברתיות בנוסף לסודות מחייו של הצלם המקצוען.

 • שיעור 2 - מבוא לסדרות - ואדים סיגלוב

  נתעמק בפיתוח הראייה הצילומית תוך בחינה של יצירה בסדרת תמונות. נכיר צלמים גדולים בהיסטורית הצילום בעולם תוך הבנה של "הסודות" שהפכו אותם למצליחים. לאחר השיעור יתחילו התלמידים לעסוק בבניית סדרת תמונות ובמהלך הקורס יהנו מפגישה אישית עם רכז הקורס, צלם מקצועי שיסייע ויכווין בפיתוח סדרת תמונות ושפת צילום אישית.

 • שיעור 3 - וידאו ב-DSLR - גדי אהד

  עולם הקולנוע והטלוויזיה נכבש בסערה ע"י המצלמות הדיגיטליות ובידינו כיום, כלי רב עוצמה ליצירת צילומי וידאו מרשימים. בשיעור תיאורטי זה נלמד את רזי צילום הווידאו ב DSLR, תוך למידה של המושגים הרלוונטיים, כמו תנועות המצלמה (פן, טילט, דולי ועוד), קבצי וידאו ותוכנות עריכה.

 • שיעור 4 - וידאו DSLR מעשי - גדי אהד

  נצא יחד אל הנוף האורבני של תל-אביב ע"מ להתנסות בצילומי וידאו בתנאים שונים (סטטי, חצובה, צילום כתף ועוד).

 • שיעור 5 - עבודה עם מצולם - תומר יעקבסון

  צלם המתמחה בצילום אנשים, בין אם הם דוגמנים מקצועיים, אנשי עסקים או משפחות, נדרש להתמחות בטכניקות תאורה ובמקביל לדעת לתקשר עם המצולמים ע"מ לגרום להם להרגיש בנוח ולהכווין אותם להעמדות שיחמיאו להם. בשיעור זה נעסוק בדגשים לתקשורת נכונה עם מצולם, העמדות מחמיאות, התאמת הפורטרט למצולם וגישה למצולמים.

 • שיעור 6 - מבוא לסטודיו - שי קדם

  הסטודיו הוא אחת מסביבות העבודה השימושיות (וגם הרווחיות) ביותר עבור הצלם. מצילום אופנה ועד מוצר, היריון או אוכל, הכרות עם עולם הסטודיו על שימושיו השונים היא כלי חובה לכל צלם. בשיעור זה נכיר את סודות עולם הסטודיו תוך למידת כלים בו ליצירת הצילום המנצח.

 • שיעור 7 - שיעור סטודיו מעשי - שי קדם

  בשיעור מעשי זה ניפגש בסטודיו מאובזר ע"מ ליישם את הכלים שלמדנו באמצעות צילום מודל. השיעור יתנהל בשתי קבוצות ע"מ לאפשר תרגול של כלל התלמידים. למשתתפים בקורס תעמוד הנחה משמעותית להשכרת סטודיו מאובזר לצורכי תרגול וצרכים אישיים במהלך הקורס.

 • שיעור 8 - פוטוג'ורנליזם

  במסגרת השיעור נכיר את העולם הסוער של צילום העיתונות. נראה דוגמאות פרקטיות – מתכנון הפריים ועד הביצוע.

 • שיעור 9 - הפורטרט האנושי - עודד וגנשטיין

  ביציאת שטח זו, בעיר העתיקה בירושלים, ניכנס לנעליו של צלם התרבויות אשר יוצא למשימת צילום עבור מגזין. ניפגוש נזירים אתיופים וסוחרים בשוק העיר העתיקה ונלמד על יצירת קשר אינטימי עם המצולם. חשוב לציין כי הצילומים המובילים מהמפגש יועברו לגורמי התיירות בירושלים ולמגזינים בישראל.

 • שיעור 10 - תהליך יצירה וביקורת - ואדים סיגלוב

  נמשיך לעסוק בפיתוח שפת הצילום האישית שלנו תוך העמקת הרעיון של יצירה קונספטואלית. בהמשך לשיעור "מבוא לסדרות" התלמידים יציגו את ה"סקיצות" שלהם לסדרת תמונות עבור פרויקט הגמר. התלמידים יקבלו ויתנו ביקורת במטרה לזקק את האמירה הצילומית של כל סדרה. לאחר הביקורת ימשיכו התלמידים את עבודתם על הפרוייקט, שיוגש בסיום הקורס, תוך חניכה של רכז הקורס שיסייע ויכוון.

 • שיעור 11 - פיתוח קונספט וקידום בצילום - שלומי ניסים

  בשיעור מרתק זה נקבל את הכלים השימושיים ליצירת צילום קונספטואלי שמביע את נקודת המבט האישית של הצלם.

 • שיעור 12 - קונספט צילומי - הצילום כיצירת אומנות - דינה בווה

  עבודותיה של דינה בווה משלבות צילום אומנות דיגיטלית והיא זכתה בתחרויות רבות ברחבי העולם. בשיעור זה נלמד כיצד לפתח קונספט צילומי ייחודי לכדי תוצאה מוגמרת תוך שימוש בטכניקה ודמיון. נסקור את תכנון הרעיון, בניית התסריט. מציאת הדמויות, ביום וצילום הסצנה ולבסוף העריכה תוך כדי הרבה יצירתיות ואילתור.

 • שיעור 13 - קומפוזיט ופוטומונטאז' בפוטושופ - מקס גולבנוב

  בעידן הדיגיטלי עריכת הצילום כמוה כחדר החושך של הצלם והיא חלק בלתי נפרד מתהליך היצירה. בסדנה באורך כפול זו נלמד את תהליך היצירה משלב הצילום ועד העריכה לתוצאה הסופית באמצעות טכניקות פוטומונטאז' מתקדמות.

 • שיעור 14 - צילום השראתי - עמאר יונס

  בהרצאת אורח מרתקת זו נחשף לאחד הצלמים המובילים בארץ שיחשוף את שיטות העבודה שלו ואת מאחורי הקלעים לתהליך. כמו כן נלמד על יצירת סדרה של תמונות, עבודה על פרוייקט דוקומנטרי ופירסום עבודות.

 • שיעור 15 - ביקור במעבדת פיתוח והכנה לדפוס - רני מושקוביץ

  נבקר במעבדה מקצועית ונלמד על תהליך ההדפסה, סוגי החומרים השונים וההבדלים ביניהם. נלמד על פרופילי צבע ותהליך ההכנה לדפוס לקראת תערוכה.

 • שיעור 16 - הגשת פרויקט אישי, ביקורת עבודות וסיכום קורס - רועי גליץ

  בשיעור סיכום זה נערוך ביקורת עבודות על פרויקט הסיום אותו קיבלתם במהלך הקורס ועל תמונות נוספות שצולמו במהלכו (חשוב לציין כי הביקורת הינה ביקורת ברמה מתקדמת והעניינית מעינו של צלם) כמו כן, נדבר על המשך דרך המקצועית בעולם הצילום.

 • רוצים להתייעץ? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או מייל info@galitz.co.il

אודות

גליץ בית הספר לצילום נחשב כיום לבית הספר המוביל לצילום בארץ. אלפי צלמים מצויינים, בוגרי הקורסים, פעילים כיום בקהילת הצילום הישראלית וצוות של 40 צלמים-מדריכים מהמובילים בישראל עומדים לרשותכם. בית הספר נחשב למקום חדשני עם שיטות לימוד מקוריות ומתקדמות כשעל דגלו חרוטה האיכות ושאיפה למצויינות. בית הספר מפיק את מגזין הצילום קומפוזיציה. כדאי לקרוא מה מייחד אותנו בהמשך העמוד, את דירוג בית הספר, חוות דעת הסטודנטים, ליצור קשר ולהצטרף לקבוצת הפייסבוק.

מיקום

הסניף הראשי במתחם הבורסה ברמת-גן, רחוב היצירה 26, בסמוך לרכבת תל-אביב מרכז, צמוד לנתיבי איילון ועם חניה חינם בערב, מוזמנים לבקר. בנוסף יש לנו שלוחות ברחבי הארץ: ירושלים וחיפה.

מטרות הקורס

כיצד לגבש שפה צילומית וסגנון אישי לקראת יציאה לדרך העצמאית בתחום.

הערות חשובות

 • זהו קורס צילום למתקדמים בגליץ בית הספר לצילום. לכן, עלינו לוודא כי קיים ברשותכם הידע הנדרש לרמת הקורס. יש ליצור איתנו קשר במייל או בטלפון 077-4090280  או לבוא לפגישת ייעוץ והתרשמות אצלנו בבית הספר.
 • המשתתפים יזכו בהנחה של 10% לשימוש בכל הקורסים בבית הספר.
 • בסיום הקורס תוענק למשתתפים תעודה מטעם "גליץ בית ספר לצילום".
 • להרשמה, יש לפנות במיילinfo@galitz.co.il  ולציין שם, טלפון נייד ואיזה ידע קודם בצילום קיים ברשותכם או להתקשר אלינו בטלפון 077-4090280 ולהתייעץ איתנו בנוגע להרשמה לקורס
photo in the sea
IPHONE
קורס צילום
קורס צילום מאקרו
שקיעה נמל תל אביב

כל הסיבות ללמוד צילום בגליץ

IMG_9737
 • השלמת שיעורים

  לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס מכל סיבה שהיא. אם פספסתם שיעור, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור, ללא תשלום!

 • איכות הלמידה

  המדריכים הטובים בארץ משתתפים בהדרכת הקורס ומעניקים מניסיונם ומזווית הראייה המיוחדת שלהם. הקורס נערך בקבוצות קטנות והיציאות לשטח מתוגברות במדריכים נוספים ואנחנו מתחייבים לכם ליחס החניכה הטוב בארץ.

 • המשכיות

  כשנגמר הקורס, אנחנו יודעים שאתם מאוד רוצים להמשיך ולהתפתח ולכן אצלנו יש מגוון קורסים מתקדמים מרתקים ומובילים בתחומם בארץ ולבוגרי יסודות הצילום יש 10% הנחה קבועה לכולם!

 • מחוייבות למצויינות

  הקורס בתהליך שיפור ושידרוג מתמשך לאחר כל מחזור. כיום, לאחר למעלה מ-600 מחזורים מדהימים, הקורס הינו ללא ספק באיכות הגבוהה ביותר בארץ ואנו עומדים על 97% שביעות רצון מהקורס, מוזמנים לקרוא.

 • מובילי קהילת הצילום

  אתם רוצים ללמוד מהמובילים בתחום הצילום בישראל. כחלק מהחזון שלנו לשיפור עולם הצילום בארץ, אנו מפיקים את מגזין הצילום של ישראל – קומפוזיציה, אשר מופץ חינם. כנס הצילום של ישראל, ביוזמתנו והפקתנו, הוא אירוע הצילום המרכזי השנתי בהשתתפות אלפי צלמים. זהו כנס הצילום הגדול בעולם!

 • אחריות מורחבת

  אנחנו מתחייבים שתצאו מקורס עם כל הידע הנדרש! אם הרגשתם שחסר לכם ידע בנושא מסוים או ששכחתם משהו, אתם מוזמנים לעשות את אותו השיעור שנית, ללא תשלום וללא הגבלה בזמן, ולחזק את אותם הנושאים עד שתהיו בטוחים בכך ב-100%.

 • הדרכה אישית על המצלמה

  יש לכם מצלמה מצויינת ואתם מעוניינים לדעת לשלוט בה ולהוציא ממנה את המקסימום? אנחנו נעבור איתכם אישית על המצלמה שלכם ונסביר את אפשרויות התפעול שלה כדי שתממשו את הפוטנציאל הגלום בה.

 • הנוחות שלכם

  לכל אחד מתאים זמן אחר ללימודים. בזכות ההצלחה של הקורס, אנחנו פותחים מחזור חדש כל שבוע וכל מחזור מתקיים ביום אחר בשבוע, כולל קורסי בוקר וערב וקורסים בימי שישי בבוקר. לכם נותר רק לבחור מתי הכי נוח לכם לעשות את הקורס.

 • מבנה בית הספר

  הסניף הראשי שלנו נמצא בבורסה ברמת גן, קרוב לרכבת ולנתיבי איילון ועם חניה חינם. 7 כיתות לימוד מרווחות וחדרי דיונים מאובזרים, פינות ישיבה נוחות כשהסטודנטים והבוגרים שלנו מוזמנים לבוא מתי שהם רוצים, להשתמש בכיתות המחשבים שלנו, לקרוא מגזינים וספרי צילום מהספרייה ולהשתמש בסטודיו. אתם, כמובן, מוזמנים לבוא לבקר ולהתרשם. כל יום הוא יום פתוח!