צילום סטודיו – אנשים

Previous
Next
403144_146887792125010_767650855_n
339850_528428457171739_179930734_o
image002

הקורסים הקרובים

6.12 – ימי חמישי

קורס צילום סטודיו – הצד האנושי

קורס צילום סטודיו עם התמחות בצילום אנשים, מהריון, דרך ילדים ועד צילום מסחרי של ממש

הקורס מתקיים בחלקו בבית הספר ברמת-גן ובסטודיו מאובזר באור יהודה.

 

רוצים להתייעץ? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או מייל [email protected]

 • שיעור 1- מבוא והיכרות

  נכיר את מטרות הקורס ואת המשתתפים ונתחיל להיכנס לנבכי עולם הסטודיו. נכיר את אביזרי התאורה וההארה ואת סוגי הסטודיו השונים והנפוצים.

 • שיעור 2 - מבוא לסטודיו - מעשי

  ניפגש בסטודיו המאובזר להיכרות מעשית עם ציוד הסטודיו, כלים ועיצוב של תאורה ומרככים. נעבור הנחיה מול מחשב ללמידה ויזואלית של מרככי תאורה למול מרכזי תאורה והשפעות של אור: צבע והתנהגות.

 • שיעור 3 - צילום אנשים א׳ - מעשי

  צילום פורטרטים כצילום תדמיתי – איך לגשת בצורה נכונה ונבונה לצילום תדמיתי: תאורה, זוויות, שפה צילומית, מרחב עבודה וצילום טכני. המפגש ילווה במודל.

 • שיעור 4 - צילום אנשים ב׳ - מעשי

  צילום פורטרטים כצילום אמנותי – פיתוח גישה ושפה צילומית אישית, איך ליצור flow נכון של אור, תכנון וביצוע. המפגש ילווה במודל.

 • שיעור 5 - ביקורת עבודות ופיתוח טכניקה

  בחלק הראשון של השיעור כל תלמיד יגיש את שיעורי הבית והחומר שצולם בשיעורים המעשיים לביקורת מעמיקה ועניינית. בחלק השני נעסוק בפיתוח טכניקה – גישות ואסכולות בצילום סטודיו, פיתוח יצירתי והשארתי, מבואות והשראות.

 • שיעור 6 - עריכה ופתיחת קבצים

  נלמד כיצד לעבוד עם תוכנת עיבוד בכיתת מחשבים. נעבור על התהליך כולו משלב פתיחת הקבצים, דרך שיטות מיון ועד לשלבי פיתוח מתקדמים וסגירת קבצים מכויילים לפרסום.

 • שיעור 7 - צילום טקסטורות

  נלמד לצלם מרקמים וטקסטורות תוך הכרת הבדלים בין תאורות והתאמת התאורה לטקסטורות שונות. המפגש ילווה בסטייליסטית ומודל.

 • שיעור 8 - צילום ילדים והריון

  בשיעור זה נתמקד בצילום ילדים והריון ובצילום מבויים. נעבוד על פיתוח שפה צילומית בתחום ונכיר אסכולות שונות ואת גישת ה׳דוקו׳ מול גישת הבימוי. המפגש ילווה במודל.

 • שיעור 9 - עיצוב תאורה לפי דרישת לקוח

  טיפול בבקשות לקוח והמרתם לסביבה הטכנית, בעבודה תידרשו להבאת רפרנסים ולבצעם תוך סיוע של הצוות הלימודי שיעמוד לרשותכם.

 • שיעור 10 - צילום קונספטואלי קולנועי

  שיעור מיוחד בו ניצור יצירת אווירה קולנועית מבוימת על סט הסטודיו. המפגש ילוה במודל וסטייליסטית.

 • שיעור 11 - ביקורת עבודות ופוטושופ לצלמים

  בחלק הראשון של השיעור תערך ביקורת עבודות מתקדמת לקראת סוף הקורס. בחלק השני נעסוק בעיבודי תמונה מתקדמים, כלים מעשיים והכנת קבצים לפרסום. בנוסף בסוף השיעור התלמידים יקבלו את משימתם להכנת עבודת הגמר.

 • שיעור 12 - הגשת פרוייקט גמר וסיכום

  כל סטודנט יגיש את פרוייקט הגמר המורחב שלו לקבלת ביקורת מעמיקה עם הפקת לקחים מהביקורת הקודמת ונכיר את דרכי הגימור. נקדיש זמן לשאלות ותשובות ובסוף השיעור נסכם את הקורס ונאחל לכם דרך צלחה!

 • רוצים להתייעץ? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או מייל [email protected]

מטרת הקורס

להכיר את עולם הסטודיו עם התמחות בצילום אנשים. בקורס נכיר אביזרי ומערכי תאורה מתקדמים, נתנסה בצילום אנושי מתחומים מגוונים, נפתח גישה ושפה צילומית אישית, נעבוד על תהליכי עבודה מלאים בצילום הסטודיו מול לקוחות וצוות הפקה (סטייליסטים ומודלים).

ציוד חובה

מצלמת DSLR. לכל שאר הציוד אנחנו נדאג.

הערות חשובות

 • השיעורים התיאורטיים מתקיימים במתחם הבורסה ברמת גן, סמוך לרכבת מרכז ועם חניה חינם. השיעורים מועברים בחדר דיונים נוח עם מסך באיכות גבוהה מאוד לאיכות הקורס. השיעורים המעשיים ייערכו בסטודיו של שי קדם למטרת יישום התיאוריה ותירגול. משך כל שיעור הינו 3-4 שעות בשעות הערב.
 • זהו קורס צילום למתקדמים ב-"גליץ בית הספר לצילום". בתור כזה, יש לוודא כי קיים ברשות הנרשמים ידע קודם מספק לרמת הקורס. במהלך הקורס לא יועבר חומר בסיסי בנוגע לתפעול המצלמה, יסודות הצילום וכיו"ב, אלא נתמקד אך ורק בחומר המתקדם. אינכם בטוחים כי קיים ברשותכם הידע הנדרש? פנו במייל על מנת לוודא זאת.
 • מס' משתתפים – עד 12 משתתפים בלבד. שיעורי הסטודיו יפוצלו התלמידים ל-2-4 קבוצות בהתאם לאופי הצילומים עם מדריכים נוספים. עקב הצורך בקבוצה קטנה מאוד, מספר המקומות מוגבל. הזדרזו להרשם!
 • בסיום הקורס תוענק למשתתפים תעודה מטעם "גליץ בית הספר לצילום".

מיקום

הסניף הראשי במתחם הבורסה ברמת-גן, רחוב היצירה 26, בסמוך לרכבת תל-אביב מרכז, צמוד לנתיבי איילון ועם חניה חינם בערב, שיעורי הסטודיו יתקיימו בסטודיו מאובזר באור יהודה.

עלות הקורס

עלות הקורס היא 4860 ש"ח כולל מע"מ, עלות זו כוללת הכל, לרבות מאפרת, סטייליסט/מעצב שיער ודוגמניות. 

אודות

גליץ בית הספר לצילום נחשב כיום לבית הספר המוביל לצילום בארץ. אלפי צלמים מצויינים, בוגרי הקורסים, פעילים כיום בקהילת הצילום הישראלית וצוות של 40 צלמים-מדריכים מהמובילים בישראל עומדים לרשותכם. בית הספר נחשב למקום חדשני עם שיטות לימוד מקוריות ומתקדמות כשעל דגלו חרוטה האיכות ושאיפה למצויינות. בית הספר מפיק את מגזין הצילום קומפוזיציה. כדאי לקרוא מה מייחד אותנו בהמשך העמוד, את דירוג בית הספר, חוות דעת הסטודנטים, ליצור קשר ולהצטרף לקבוצת הפייסבוק.

קורס צילום
IPHONE
photo in the sea
שקיעה נמל תל אביב
קורס צילום מאקרו