צילום סטודיו – אנשים

Previous
Next
403144_146887792125010_767650855_n
339850_528428457171739_179930734_o
image002

הקורסים הקרובים

למועד הקרוב של קורס סטודיו לחצו כאן

או צרו קשר בטלפון 077-4090280

קורס צילום סטודיו – הצד האנושי

קורס צילום סטודיו עם התמחות בצילום אנשים, מהריון, דרך ילדים ועד צילום מסחרי של ממש

הקורס מתקיים בחלקו בבית הספר ברמת-גן ובסטודיו מאובזר באור יהודה.

 

רוצים להתייעץ? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או מייל info@galitz.co.il

 • שיעור 1- מבוא והיכרות

  נכיר את מטרות הקורס ואת המשתתפים ונתחיל להיכנס לנבכי עולם הסטודיו. נכיר את אביזרי התאורה וההארה ואת סוגי הסטודיו השונים והנפוצים.

 • שיעור 2 - מבוא לסטודיו - מעשי

  ניפגש בסטודיו המאובזר להיכרות מעשית עם ציוד הסטודיו, כלים ועיצוב של תאורה ומרככים. נעבור הנחיה מול מחשב ללמידה ויזואלית של מרככי תאורה למול מרכזי תאורה והשפעות של אור: צבע והתנהגות.

 • שיעור 3 - צילום אנשים א׳ - מעשי

  צילום פורטרטים כצילום תדמיתי – איך לגשת בצורה נכונה ונבונה לצילום תדמיתי: תאורה, זוויות, שפה צילומית, מרחב עבודה וצילום טכני. המפגש ילווה במודל.

 • שיעור 4 - צילום אנשים ב׳ - מעשי

  צילום פורטרטים כצילום אמנותי – פיתוח גישה ושפה צילומית אישית, איך ליצור flow נכון של אור, תכנון וביצוע. המפגש ילווה במודל.

 • שיעור 5 - ביקורת עבודות ופיתוח טכניקה

  בחלק הראשון של השיעור כל תלמיד יגיש את שיעורי הבית והחומר שצולם בשיעורים המעשיים לביקורת מעמיקה ועניינית. בחלק השני נעסוק בפיתוח טכניקה – גישות ואסכולות בצילום סטודיו, פיתוח יצירתי והשארתי, מבואות והשראות.

 • שיעור 6 - עריכה ופתיחת קבצים

  נלמד כיצד לעבוד עם תוכנת עיבוד בכיתת מחשבים. נעבור על התהליך כולו משלב פתיחת הקבצים, דרך שיטות מיון ועד לשלבי פיתוח מתקדמים וסגירת קבצים מכויילים לפרסום.

 • שיעור 7 - קידום עסקי

  נלמד מהם האלמנטים הקריטים בהקמת עסק לצילום. כולל הכנת תיק עבודות מתאים, פרסום, שיווק ומכירות.

 • שיעור 8 - תפקיד הצלם בעולמות הדיגיטל

  צלם ב – 2019 שונה מצלם ב – 2009, בשיעור נלמד איך לטפל בכלים טכנולוגיים על מנת לשפר חשיפה עצמית ולייצר ערך מוסף ללקוחות שלנו

 • שיעור 9 - טכניקות מתקדמות לצילום אנשים - מעשי בסטודיו

  בשיעור זה נלמד טכניקות צילום המתאימות לצילומים הריון, צלליות רכות וקשות, היי-קי ולואו-קי, השיעור ילווה ברפרנסים מתאימים שאותם התלמידים ידרשו לבצע.

 • שיעור 10 -עיצוב תאורה לפי דרישות הלקוח - סימולציית לקוח - מעשי בסטודיו

  בשיעור זה התלמידים ידרשו לבצע הקמת מערכי תאורה לפי רפרנסים ודגשים בליווי מלא של מדריך הקורס, הקורס מדמה פרוייקט צילום על פי דרישות של לקוח משלב התכנון ועד לביצוע.

 • שיעור 11 -שיעור תרגול בליווי א׳- עם משימת סטודיו

  שיעור בליווי מנחה הקורס

 • שיעור 12 - שיעור תרגול בליווי ב'- עם משימת סטודיו

  שיעור בליווי מנחה הקורס

 • שיעור 13- צילום קונספטואלי - מעשי בסטודיו

  שיעור מיוחד בו התלמידים ידרשו להקים מערכי תאורה לפי רפרנסים שהם מעוניינים לבצע, תוך הבנת המורכבות משלב התכנון ועד לביצוע. השיעור הינו בליווי מלא של מדריך הקורס.

 • שיעור 14- ביקורת עבודות ופוטושופ לצלמים בכיתת מחשבים

  בחלק הראשון של השיעור תערך ביקורת עבודות מתקדמת לקראת סוף הקורס. בחלק השני נלמד לעבוד עם תוכנת הלייטרום לעיבוד תמונה מתקדם.

 • שיעור 15- הגשת פרויקט גמר וסיכום הקורס

   

   

  רוצים להתייעץ? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או מייל info@galitz.co.il

מטרת הקורס

להכיר את עולם הסטודיו עם התמחות בצילום אנשים. בקורס נכיר אביזרי ומערכי תאורה מתקדמים, נתנסה בצילום אנושי מתחומים מגוונים, נפתח גישה ושפה צילומית אישית, נעבוד על תהליכי עבודה מלאים בצילום הסטודיו מול לקוחות וצוות הפקה (סטייליסטים ומודלים).

ציוד חובה

מצלמת DSLR. לכל שאר הציוד אנחנו נדאג.

הערות חשובות

 • השיעורים התיאורטיים מתקיימים במתחם הבורסה ברמת גן, סמוך לרכבת מרכז ועם חניה חינם. השיעורים מועברים בחדר דיונים נוח עם מסך באיכות גבוהה מאוד לאיכות הקורס. השיעורים המעשיים ייערכו בסטודיו של שי קדם למטרת יישום התיאוריה ותירגול. משך כל שיעור הינו 3-4 שעות בשעות הערב.
 • זהו קורס צילום למתקדמים ב-"גליץ בית הספר לצילום". בתור כזה, יש לוודא כי קיים ברשות הנרשמים ידע קודם מספק לרמת הקורס. במהלך הקורס לא יועבר חומר בסיסי בנוגע לתפעול המצלמה, יסודות הצילום וכיו"ב, אלא נתמקד אך ורק בחומר המתקדם. אינכם בטוחים כי קיים ברשותכם הידע הנדרש? פנו במייל על מנת לוודא זאת.
 • מס' משתתפים – עד 12 משתתפים בלבד. שיעורי הסטודיו יפוצלו התלמידים ל-2-4 קבוצות בהתאם לאופי הצילומים עם מדריכים נוספים. עקב הצורך בקבוצה קטנה מאוד, מספר המקומות מוגבל. הזדרזו להרשם!
 • בסיום הקורס תוענק למשתתפים תעודה מטעם "גליץ בית הספר לצילום".

מיקום

הסניף הראשי במתחם הבורסה ברמת-גן, רחוב היצירה 26, בסמוך לרכבת תל-אביב מרכז, צמוד לנתיבי איילון ועם חניה חינם בערב, שיעורי הסטודיו יתקיימו בסטודיו מאובזר באור יהודה.

אודות

גליץ בית הספר לצילום נחשב כיום לבית הספר המוביל לצילום בארץ. אלפי צלמים מצויינים, בוגרי הקורסים, פעילים כיום בקהילת הצילום הישראלית וצוות של 40 צלמים-מדריכים מהמובילים בישראל עומדים לרשותכם. בית הספר נחשב למקום חדשני עם שיטות לימוד מקוריות ומתקדמות כשעל דגלו חרוטה האיכות ושאיפה למצויינות. בית הספר מפיק את מגזין הצילום קומפוזיציה. כדאי לקרוא מה מייחד אותנו בהמשך העמוד, את דירוג בית הספר, חוות דעת הסטודנטים, ליצור קשר ולהצטרף לקבוצת הפייסבוק.

קורס צילום
IPHONE
photo in the sea
שקיעה נמל תל אביב
קורס צילום מאקרו