צילום הריון ומשפחה

Previous
Next
WhatsApp Image 2017-05-10 at 10.17.39
WhatsApp Image 2017-05-10 at 10.04.46
WhatsApp Image 2017-05-10 at 10.06.28
RotemShavit (12)
RotemShavit (7)

הקורסים הקרובים

רמת גן:
# 15.11 – ימי חמישי

קורס צילום הריון ומשפחה

 

יש לכם חלום לפתוח סטודיו ולצלם ילדים, משפחה, הריון ותינוקות? בקורס זה נלמד טכניקות תאורה בסטודיו, עבודה עם מצולמים מסוגים שונים על מנת להחמיא להם ולגרום להם להרגיש בנוח, פיתוח עסקי וכמובן נתרגל הכל יחד בסטודיו ובתאורה טבעית. על המרצה: רותם שביט, צלמת המתמחה בתחום הפורטרטים, בעלים של סטודיו עצמאי ומורה לצילום. בשנים האחרונות התמחתה בצילומי הריון, משפחה, ילדים ותינוקות ותשתף אתכם מהידע הרב והניסיון שצברה כצלמת וכעסק.

רוצים להתייעץ? מוזמנים להתקשר אלינו 077-4090280 או במייל [email protected]

 • שיעור 1 - מבוא לתאורה ופורטרטים

   בשיעור זה נתמקד בתחום החשוב ביותר בצילום פורטרטים והוא תאורה. נסקור את אפשרויות התאורה השונות הקיימות בסטודיו ומחוצה לו ונלמד על סטים שונים המתאימים לצרכים שונים. בחלקו השני של השיעור נלמד דגשים חשובים בצילום פורטרט – העמדות מחמיאות, זוויות וכיצד להוציא מהמצולם את התחושה המתאימה למטרת הפורטרט.

 • שיעור 2 - מבוא לתאורה - מעשי בסטודיו

  בשיעור זה ניפגש בסטודיו, נתנסה בתאורות השונות עליהן למדנו בשיעור הקודם ונלמד דגשים חשובים בתפעול סטודיו ובעבודה עם הציוד שבו. במהלך התרגול נתנסה גם בעמידה מול המצלמה – התנסות חשובה לצלם הפורטרטים על מנת להזדהות עם מצולמיו. בסוף השיעור נקבל שיעורי בית לקראת השיעור הבא הכוללים תכנון קונספט צילומי של פורטרט על שלביו השונים.

 • שיעור 3 - פורטרט - מעשי בסטודיו

  בשיעור זה נתרגל צילומי פורטרט בסטודיו. התלמידים יתנסו בשימוש בתאורה ובאביזרי הסטודיו השונים ויצלמו פורטרט בהתאם לתכנון שבנו בהתבסס על שיעורי הבית. במהלך השיעור נתרגל את העמדת תאורת הסט בהתאם לתכנון ולרפרנס, העמדות של מצולם והנחייתו ליצירת הרושם והאווירה הנכונים ויצירת אווירה בה המצולם ירגיש בנוח.

 • שיעור 4 - צילומי הריון וביקורת עבודות

   בשיעור זה נלמד על הייחוד של צילומי הריון – דגשים שונים בהעמדה ובהתנהלות מול המצולמת, מתי רצוי לתאם את מועד הצילומים, כיצד להעמיד אותה בזוויות מחמיאות וכיצד ליצור עבורה חוויה מיוחדת של חיבור לתקופה קסומה ומבלבלת, לעובר ולבן הזוג. בחלקו השני של השיעור נערוך ביקורת עבודות לצילומים משני השיעורים הקודמים ונלמד דגשים לעריכת פורטרטים.

 • שיעור 5 - צילומי הריון בטבע - שטח לפני שקיעה

  בשיעור זה נתרגל את הדגשים שנלמדו בעבודה עם מצולמת הריונית, בשימוש בתאורה טבעית. נתנסה בזוויות השונות שיחמיאו למצולמת ויצרו תמונות מרגשות וחוויה מיוחדת

  למצולמת. נתנסה בשימוש בלבוש ואביזרים שיתאימו למצולמת וללוקיישן ונתנסה בעבודה עם תאורה טבעית כך שתחמיא למצולמת.

 • שיעור 6 - צילום ילדים ותינוקות וביקורת עבודות

  בשיעור זה נלמד דגשים חשובים בצילום ילדים ותינוקות. נלמד איך לגרום להם לשתף פעולה בצילומים, באילו גילאים ובאילו זמנים רצוי לצלם כדי להגיע לתוצאות מיטביות ואיך ליצור תאורה שתתאים לאווירה ועדיין תאפשר גמישות והתרוצצות. נלמד איך ללכוד רגעים טבעיים ואותנטים ואיך ללכוד את תשומת הלב שלהם לתמונה עם חיוך שובה למצלמה.

 • שיעור 7 - צילום ילדים ותינוקות בטבע

  בשיעור זה נתרגל את הדגשים בעבודה עם מצולמים ילדים ובשילוב של בני משפחה. נתרגל את יצירת שיתוף הפעולה והעבודה עם הילד כדי להגיע לתוצאות מיטביות. נמשיך בהתנסות בעבודה באור טבעי ובבניית סט שמתאים לילדים.

 • שיעור 8 - סיכום קורס

   שיעור זה שיסכם את הקורס יעסוק בקידום עסקי של עסק צילום קטן. נלמד כיצד להניע את העסק, באילו אמצעים רצוי לשווק וכיצד, איך לפנות לקהל היעד המתאים, איך ליצור בידול ולתמחר נכון ודגשים נוספים לבסיס של התנהלות עסקית נכונה שתאפשר לכם להקים עסק שעובד