צילום הריון ומשפחה

Previous
Next
WhatsApp Image 2017-05-10 at 10.17.39
WhatsApp Image 2017-05-10 at 10.04.46
WhatsApp Image 2017-05-10 at 10.06.28
RotemShavit (12)
RotemShavit (7)

הקורסים הקרובים

קורס צילום הריון ומשפחה

 

יש לכם חלום לפתוח סטודיו ולצלם ילדים, משפחה, הריון ותינוקות? בקורס זה נלמד טכניקות תאורה בסטודיו, עבודה עם מצולמים מסוגים שונים על מנת להחמיא להם ולגרום להם להרגיש בנוח, פיתוח עסקי וכמובן נתרגל הכל יחד בסטודיו ובתאורה טבעית. על המרצה: ליאת פינחסי, צלמת המתמחה בצילומי הריון, משפחה, ילדים ותינוקות וניו בורן,  בעלים של סטודיו עצמאי ומורה לצילום. תשתף אתכם מהידע הרב והניסיון שצברה כצלמת וכעסק.

רוצים להתייעץ? מוזמנים להתקשר אלינו 077-4090280 או במייל info@galitz.co.il

 • שיעור 1 - צילום פורטרטים והריון (כיתה

  בשיעור זה ניתן דגשים לצילום פורטרטים, כיצד להעביר רגש בתמונה, כיצד להעמיד ולהנחות מצולמים וכיצד ליצור תמונות מחמיאות. בחלקו השני של השיעור נתמקד בצילומי הריון, מתי רצוי לערוך צילומים אלו, כיצד להנחות את המצולמת, כיצד לשלב את בן הזוג והילדים בצילומים, ודגשים לפוזינג נכון.

 • שיעור 2 - צילום ילדים ומבוא לתאורת סטודיו (כיתה)

  בשיעור זה ניתן דגשים לצילום ילדים בכל גיל, דרכים לגרום לילדים לשתף פעולה, שילבבני משפחה בצילומים, תפיסת רגעים טבעיים ושילוב אביזרים בצילומים. בחלקו השני של השיעור, נתחיל לעסוק בתאורת סטודיו, ונלמד על המאפיינים של הצילום בסטודיו, ציוד נדרש וסוגי מרככים.

 • שיעור 3 - צילום הריון בטבע- התנסות מעשית (שטח)

  בשיעור זה נצא לטבע ונתרגל באופן מעשי את כל הנלמד בנושא צילומי הריון, תוך התנסות בכלים שלמדנו. נעמיד ונכווין את המצולמות ונלמד איך ליצור תמונות קסומות בתאורה טבעית וכיצד ליצור גיוון מקסימאלי בלוקיישן אחד.

 • שיעור 4 - צילום ילדים בסטודיו- התנסות מעשית (סטודיו)

  בשיעור זה נלמד מערכי תאורה פופולאריים לצילום ילדים ומשפחה בסטודיו, תוך מתן דגש לציוד, רקעים, אביזרים וסגנונות תאורה. בנוסף, נתנסה בצילום ילדים בסטודיו, תוך יישום הדגשים שלמדנו בשיעור המעשי.

 • שיעור 5 - ביקורת עבודות וטיפים לעריכה (כיתה)

  בשיעור זה נתכנס בכיתה ונסקור את העבודות שלנו בשיעורים המעשיים. ניתן דגשים פרקטיים לצילום ולעריכה, על מנת שנוכל לשפר את היכולות שלנו כבר במהלך הקורס. בנוסף, נלמד טיפים וכלים מרכזיים לעריכת התמונות בלייטרום ובפוטושופ ונראה איך בעריכה פשוטה יחסית, ניתן לשדרג כל תמונה.

 • שיעור 6 - שיעור הריון בסטודיו- התנסות מעשית (סטודיו)

  צילומי הריון בסטודיו, שונים משמעותית מצילומי הריון בתאורה טבעית. בשיעור זה נלמד מערכי תאורה המתאימים לצילום הריון ונתרגל צילומי הריון תוך מתן דגש על הכוונת המצולמת וכיווני התאורה, וכיצד ליצור תאורה המדגישה את ההריון.

 • שיעור 7 - צילום ילדים ומשפחה בטבע - התנסות מעשית (שטח)

  נצלם משפחה באור טבעי, תוך שימוש בטיפים שלמדנו לצילום ילדים, נתרגל צילום רגעים טבעיים ומשוחררים, זויות מחמיאות, גיוון בצילום ותקשורת עם מצולמים.

 • שיעור 8 - התנהלות עסקית - חלק א'

  נדבר על מה עושים מכאן והלאה, מה השלבים הראשונים בדרך לפתיחת עסק, דרכים לשווק את העסק כדי להגיע לקהל לקוחות פוטנציאלי, וכיצד לנהל שיחת מכירה אפקטיבית.

 • שיעור 9 - התנהלות עסקית חלק ב'

  נדבר על נדבר על רשתות חברתיות ואיך להשתמש בהן כדי למנף את העסק, טעויות נפוצות שכדאי להימנע מהן בתחילת הדרך, כיצד לתמחר את חבילות הצילום ואילו שיקולים לקחת בחשבון כדי לבצע תמחור נכון.