מסלול חצי שנתי

Previous
Next
DSC_0048 copy
DSC_0048
רועי גליץ
רועי גליץ
קורס צילום בגליץ

הקורסים הקרובים

לבניית המסלול המתאים ובחירת תאריכים צרו איתנו קשר בטלפון 077-4090280

אתם רוצים ללמוד צילום מהטובים ביותר, במסלול שמקיף הרבה מאוד ידע וירים אתכם לרמה גבוהה מאוד של צילום מההתחלה. אנחנו גאים להציג את המסלול החצי שנתי של גליץ בית הספר לצילום שמקיף כמויות ידע עצומות ומורכב משלושה שלבים.

 

רוצים להתייעץ? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או מייל info@galitz.co.il

 יסודות הצילום

קורס מאוד מקיף בן 12 מפגשים שמטרתו להכנס לעולם הצילום מהתחלה, ללמוד את הטכניקה של הצילום ברמה גבוהה, להפיק צילומים טובים וללמוד לתפעל את המצלמה בצורה ידנית. הקורס בהדרכת מדריכי יסודות הצילום הטובים ביותר: נמרוד סונדרס, גדי אהד, ירין קליין, אלדד פז, עפר גדנקן, הדס רוזנברג, קרן יניב, יואב רום, איציק מג׳אר, דור אשכנזי ועוד.

צילום מתקדם 

קורס מדהים בן 17 מפגשים שמטרתו פיתוח זהות צילומית ויצירתיות בצילום תוך כדי הבנת תאורה, צילום רחוב, צילום יצירתי, צילום מקרו, סטודיו, ביקורת, בהדרכת המדריכים הטובים ביותר בתחומם: גלעד בנארי, יוסי ביטלמן, עודד וגנשטיין, שי כהן, עומר פרצ׳י, נמרוד סונדרס, ליאור אקוניס, ירין קליין, מקסים גולבנוב ועוד.

פוטושופ לצלמים 

קורס מצויין בן 10 מפגשים הנערך בכיתת מחשבים כאשר לכל סטודנט מחשב אישי עם התוכנה מותקנת עליו בו לומדים את התוכנה מהבסיס ועד לרמות של ריטוש, ליטוש ושיפורי תמונה מתקדמים. בהדרכת מקסים גולובנוב.


 

לפרטים והרשמה – info@galitz.co.il או בטלפון 077-4090280

 

בברכה,

רועי גליץ וצוות המדריכים

גליץ בית ספר לצילום

מפגשים

סה"כ 39 מפגשים של 3 שעות עם הצלמים הטובים בתחומם בבית הספר לצילום המוביל בישראל.

אחריות

שיו לב למדיניות המיוחדת שלנו של אחריות מורחבת, אפשרות השלמת שיעורים, מספר מדריכים ביציאות לשטח וכמובן השיעורים והמצגות ברמה הגבוהה ביותר.

עלות

עלות מיוחדת למסלול החצי שנתי – 7,280 ש"ח כולל מע"מ

הערות חשובות

· בסיום כל שלב יקבלו המשתתפים תעודה המאשרת כי סיימו את השלב בהצלחה ובסיום המסלול יקבלו תעודה המאשרת סיום לימודים במסלול החצי שנתי בהצלחה.

· המסלול נחשב למוצלח ביותר על ידי הסטודנטים. מומלץ לקרוא את המלצות הסטודנטים ואת חוות הדעת בסקר חיצוני ובלתי תלוי.

· הלימודים מתקיימים במבנה בית הספר במתחם הבורסה ברמת גן, ברחוב היצירה 26, סמוך לרכבת ועם חניה חינם.

· כל יום הוא יום פתוח – מומלץ להגיע אלינו לבית הספר לפגישת התרשמות בתיאום מראש.

קורס צילום
IPHONE
photo in the sea
שקיעה נמל תל אביב
קורס צילום מאקרו

כל הסיבות ללמוד צילום בגליץ

 • השלמת שיעורים

  לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס מכל סיבה שהיא. אם פספסתם שיעור, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור, ללא תשלום!

 • איכות הלמידה

  המדריכים הטובים בארץ משתתפים בהדרכת הקורס ומעניקים מניסיונם ומזווית הראייה המיוחדת שלהם. הקורס נערך בקבוצות קטנות והיציאות לשטח מתוגברות במדריכים נוספים ואנחנו מתחייבים לכם ליחס החניכה הטוב בארץ.

 • המשכיות

  כשנגמר הקורס, אנחנו יודעים שאתם מאוד רוצים להמשיך ולהתפתח ולכן אצלנו יש מגוון קורסים מתקדמים מרתקים ומובילים בתחומם בארץ ולבוגרי יסודות הצילום יש 10% הנחה קבועה לכולם!

 • מחוייבות למצויינות

  הקורס בתהליך שיפור ושידרוג מתמשך לאחר כל מחזור. כיום, לאחר למעלה מ-600 מחזורים מדהימים, הקורס הינו ללא ספק באיכות הגבוהה ביותר בארץ ואנו עומדים על 97% שביעות רצון מהקורס, מוזמנים לקרוא.

 • מובילי קהילת הצילום

  אתם רוצים ללמוד מהמובילים בתחום הצילום בישראל. כחלק מהחזון שלנו לשיפור עולם הצילום בארץ, אנו מפיקים את מגזין הצילום של ישראל – קומפוזיציה, אשר מופץ חינם. כנס הצילום של ישראל, ביוזמתנו והפקתנו, הוא אירוע הצילום המרכזי השנתי בהשתתפות אלפי צלמים. זהו כנס הצילום הגדול בעולם!

 • אחריות מורחבת

  אנחנו מתחייבים שתצאו מקורס עם כל הידע הנדרש! אם הרגשתם שחסר לכם ידע בנושא מסוים או ששכחתם משהו, אתם מוזמנים לעשות את אותו השיעור שנית, ללא תשלום וללא הגבלה בזמן, ולחזק את אותם הנושאים עד שתהיו בטוחים בכך ב-100%.

 • הדרכה אישית על המצלמה

  יש לכם מצלמה מצויינת ואתם מעוניינים לדעת לשלוט בה ולהוציא ממנה את המקסימום? אנחנו נעבור איתכם אישית על המצלמה שלכם ונסביר את אפשרויות התפעול שלה כדי שתממשו את הפוטנציאל הגלום בה.

 • הנוחות שלכם

  לכל אחד מתאים זמן אחר ללימודים. בזכות ההצלחה של הקורס, אנחנו פותחים מחזור חדש כל שבוע וכל מחזור מתקיים ביום אחר בשבוע, כולל קורסי בוקר וערב וקורסים בימי שישי בבוקר. לכם נותר רק לבחור מתי הכי נוח לכם לעשות את הקורס.

 • מבנה בית הספר

  הסניף הראשי שלנו נמצא בבורסה ברמת גן, קרוב לרכבת ולנתיבי איילון ועם חניה חינם. 7 כיתות לימוד מרווחות וחדרי דיונים מאובזרים, פינות ישיבה נוחות כשהסטודנטים והבוגרים שלנו מוזמנים לבוא מתי שהם רוצים, להשתמש בכיתות המחשבים שלנו, לקרוא מגזינים וספרי צילום מהספרייה ולהשתמש בסטודיו. אתם, כמובן, מוזמנים לבוא לבקר ולהתרשם. כל יום הוא יום פתוח!